Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як Ви ставитесь доЗакону України "Про авторське право і суміжні права"?
Як Ви ставитесь доЗакону України "Про авторське право і суміжні права"?

Дякую за участь у спілкуванні.Зрозуміла Ваша відповідь,мовляв,я можу зробити ремікс і це-моє.Ніякого роялті не проплачую.Може,я не додивився,але спілкувався з музикантами із Росії,то у них і ремікс є порушенням авторських прав.Хіба у нас Закон цього не передбачає?

Дякую за участь у спілкуванні.Зрозуміла Ваша відповідь,мовляв,я можу зробити ремікс і це-моє.Ніякого роялті не проплачую.Може,я не додивився,але спілкувався з музикантами із Росії,то у них і ремікс є порушенням авторських прав.Хіба у нас Закон цього не передбачає?

Пане Василю, я ж дав витяг з закону, там пише що таке похідний твір від оригіналу. Це не тільки ремікс(А взагалі, краще забути слово ремікс, а використовувати поєднання слів "Похідний твір", в суді легше буде), а зміна оранжування, слів, гармонії, набору інструментів. Взагалі закон досить лояльний, і в росії схожий закон, тільки що подивився(http://avtors-pravo.narod.ru/audiovideo.html). Зроби оранжировку на пісню, і роялті тобі не пторібно платити, а якщо хтось буде використовувати твою оранжировку- платити буде тобі!

Щиро дякую за відповідь,а то я трохи заплутався,справа не в тому,щоб заплатити за "Червону руту"правонаступникам чудової людини,просто не хочеться розгубитися,коли прийдуть,наприклад,в ресторан до мене відповідні люди і почнуть диктувати свої правила.Абсолютно вірно,треба використовувати поєднання "Похідний твір".Повторюсь-справа не в тому,щоб заплатити,прийдуть і взагалі почнуть тебе "шманати",то потрібно бути дати гідну відповідь.Дуже ще раз Вам дякую за тлумачення Закону

Прошу Пане Василю. Чому так знаю, бо до мене приходили гарні хлопці у чорних костюмах, хотіли збити трохи грошей. Але я першим чином запитав про повідчення перевіряючих, та конкретно на які пісні що до перевірки у них є права. На тому наше спілкування завершилося. Знаю, прийдуть інші, або ті самі, але краще підготовані, тому і я готуюсь аби не попасти в дупу, та не грати цілий сезон на штрафи!

І я про те...п.Романе!Дійсно потрібно бути підготовленим!Скоро знайдуться представники "фірм",які нібито захищають авторські права.Треба готуватися,щоб дати гідну відповідь,бачте уже Ви "потрапили",хай їм грець! Тому дякую ще раз за спілкування,своїм тлумаченням Закону Ви вже стаєте на захист наших прав,про Ваше повідомлення я вже написав хлопцям із Росії.
 

Зверніть особливу увагу на те що завжди все у цьому питанні потрібно називати правильно( не ремікс, а похідний твір)! І все буде гуд. З повагою Роман Співак.
 

Дякую Пане Романе!Знайшлась толкова людина,тепер уже буду знати,як відбиватись,тобто,на які пісні вони будуть мати права.Є така організація"Українське агенство з авторських та суміжних прав",не друкують репертуар!Дякую ще раз-будемо називати "похідний твір".З великою повагою-(до речі,у Вас таке співоче прізвище!)Бажаю Вашому дуету всіляких гараздів,здоров"я і всього самого доброго!З великою повагою-Василь.

Шановне товариство, я собі так подумав, що доведеться всерйоз зайнятися юриспунденцією, а то при такій владі, та й при любій можуть зжерти, і не попирхнутися. Завжди консультувався у друга-юриста, але поскільки він дуже розумний часу у нього все менше і менше(замовляють). Для вашого ж блага, читайте закони, не лінуйтесь, колись знадобиться.

З Повагою Роман Співак.

Для нашого ж блага!п.Роман старається ,щоб якось зрозуміти це все,а народ мовчить.Да не ми з п..Романом тут"грамотні"(перепрошую п.Романа),не попирхнуться,наші законодавці,а вони нам "здєлать" можуть.Дякую п.Роману,його колезі юристу.

Пане Василю, дякую за побажання, і Вам усіх благ та всьго доброго! Що до призвіща- то дійсно таке, по паспорту, від тата. Якщо хтось хоче щось уточнити, будь-ласка, спілкуємось.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти