Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?

Дякую за підтримку! :-)

Закрийте тему - і так все зрозуміло.

Підтримую пана Василя.

А нічогісінького ніколи не мала проти роботи тамадів на забавах, навпаки як то кажуть - більше тамади - менше лаби, то швидше кінець халтури і ліпше здоров'я. ))) Але є одне але. Музиканти приїхали виконати свою роботу на весіллі за певну оплату, і щоб їхня робота була виконана добре і з якістю, для того  привезли так сказать "свою лопату якою і будуть копати" -  певну кількість потрібного їм для виконання тої роботи обладнання, при чому вартість та цінність того обладнання нікого не обходить. Так чому ж наші, готові на будь-які забаганки наречених, тамади приходять виконувати свою роботу на забаві без "своєї лопати". І це в більшості випадків. А поскільки я добре знаю суми гонорарів які ті тамади запрошують за свою роботу, то переконана що виділити зі своїх доходів порівняно невелику суму на купівлю власного невеличкого комбіка та нормального радіомікрофона, здатна/здатен будь який тамада. А не ходити на поклін до музик з проханням озвучки і не починати весілля з неприємних моментів. "Купи собі свою лопатку та й копай собі... " Ну а не маєш - візьми у мене на певний час в оренду, але за гроші. Впевнена що зі мною погодиться більшість музик. Веселого настрою усім бажаю побільше!!!   :)))

Вважав, що тема буде закрита, але бачу, що, як кажуть "чого хоче жінка, того хоче Бог", прийдеться продовжувати.

п. Vitek82681, звичайно продовжувати... Тільки в спілкуванні люди знаходять для себе компромісне вирішення будь якого спірного питання. :)))))

Lego, навіщо ці закиди про "співаючих тамадів"? Хочете щоб зараз почалися оповіді про "бездарних тамадів і вмілих музикантів" які "роблять ведення" не гірше від них?  Прийдіть там де грають реально, а не "караокерствують" і покажіть "тамада-гітарист/клавішник/барабанщик/саксофоніст". Це те саме що музиканти би почали провадити ігри при запрошеному тамаді-ведучому, доказуючи що вони в цьому не гірші. Статистика вперта річ - весілля з музикою, а без тамади-ведучого є, а от про весілля з тамадою-ведучим, а без музики я щось не чув. Восени мали весілля де був тамада зі своїм апаратом, помічником і звукотехніком. Ніби все "кошерно", так ні! Бачачи що ми прямуємо між столи з інструментами для "поспівати", перший раз миттєво зірвався провадити конкурс, а другий раз сам почав заспівувати з гостями. Мовби демонструючи:"Я тут хазяїн!". No coment. Звісно це виняток такої поведінки, але прикро що це йшло від досвідченої людини, явно не початківця.

Ігор,  по правді кажучи, без музики весілля не бувають, але бувають весілля без музикантів. Мені, наприклад, на Новий Рік пропонували попрацювати ведучим і "повключати музику", бо я сказав шо я не dj:)

Ситуація з вашим випадком дивна, я перед роботою підходжу знайомитись і узгоджую з музикантами, шо вони мають "в асортименті послуг" і домовляємось коли вони це виконають, тож між столи без моєї команди ніхто не йде. Хоча вже цього року був випадок, коли я, знаючи більше ніж музиканти (на то я і ведучий:)), підганяю їх швидко грати гурілусосну, бо автобус вже стоїть, чекає гостей, а вони вперлися, що спочатку має бути танець для батьків. І пофігу, що одного з батьків вже не було. Вони таки наполягли, неперекір мені і молодятам, поставили до мами якогось вуйка і виконали свій "номер". А коли після цього я швиденько хотів провести Многая літа БО АВТОБУС ВЖЕ СТОЇТЬ, вони мене перебили і зачитали чергову грамоту молодятам. Таких злих молодят і батьків я давно не бачив...:(

Тож в вашому випадку мені не зрозуміло чого ви без погодженням з тамадою йшли до гостей і не зрозуміло чого тамада з вами ці моменти не узгодив. Я так підозрюю, що молодята коли вас замовляли, знали шо ви прийдете поспівати, тож не  прийти - означало б недопрацювати, але мабуть все-таки краще було б це узгодити з тамадою, а якщо він не дає вам це зробити, то проінформувати про це замовника. Бо невідомо кого вони потім будуть звинувачувати вас чи тамаду.

Але до даної теми мабуть це все відношення не має. Висновок можна зробити один - навіть якщо тамада має свій апарат і помічника, це ще не гарантія ефективної співпраці. Може й навпаки та "навороченість" шкодить. Я, наприклад, не те щоб задираю носа, але "горжусь", коли музиканти з великим подивом і повагою дивляться як я розвантажуюсь (дві колонки по 250 Вт на стійках, пульт, два ноута, 2 радіомікрофона, радіогарнітура, провідний мікрофон, 3-4 сумки з реквізитом). Може той ваш тамада якби не був таким крутим то був би більш товариським і дружелюбним?

Юрку, історія ця нетипова і подібний бедлам це вийняток. Закінчилось потім  п'яними вибаченнями "обласного" тамади... Та і підіграти вже співаючим гостям, я думаю, команди когось не потрібно. Грамотні музиканти і ведучі забавою не "керують", а її спрямовують (в потрібне русло).

Бачу, дискусія продовжується... Мені сподобалось порівняння пані Gerika щодо "лопатки , якою необхідно копати", бо у  більшості випадків у нас тамади приходять без неї. "А як не дасте лопатки, то я піду пожаліюсь мамі". Пояснюю : був випадок, коли я працював без свого колеги (він крутить апаратуру). Тацювальна програма в одному залі, гості - в іншому. Конкурси проводились на танцмайданчику,дав їй мікрофон . Йшло все нормально. Але ж тамада і в залі бажає виступати. Пішла пожалілась батькам наречених. Батьки приходять : "Що ж ви , хлопці, сякі - такі ! " . Пояснювати нема коли і нема смислу (ми ж стаємо автоматично винуваті! !). Добре , що у нас був комб. Погнався я за ним - підключив. Інший випадок: принесла тамада диск,(мелодії на конкурси), "всунула" в наш ноут. Помилково не ту мелодію включили! Ображалась на нас ціле весілля.  Колись була передача наТБ " Сам себе режиссер". Я не про програму, я про вислів. Була б собі сама режисером і не парила б нам мізки. Поторюю, я не настроєний вороже проти тамадів. Хай будуть здорові і працюють. Тільки не треба прикидатись, що вони бідні і окрім костюмів у них нема можливості щось придбати. Gerika теж говорить про їхні гонорари. Чому ж музики можуть "відірвати " від себе "копійку"на апарат , а вони ні? (У більшості випадків).А п.Юрій Бульбах "затарений " апаратом" по самі вуха". (Молодець!) . Я кажу про простенький комб для тамади,радіомікрофон і носій , на якому він(вона) крутять "ламбади" і  т.п. І тоді кожен відповідає за свою роботу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти