Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?

Ага або пропорційно - протележно, чим раніше почалось тим пізніши закінчилось. Щоб не було такої хохми треба годити весілля по максимуму,  бо весілля або є або йогоне ма і треба розраховувати на " сапання до рання".  Але не бути жадним і скупим - закічив грати в 2 - 3 ночі, поверни хазяїну 300 гр. він не натішиться і другим  вас порекомендує . Граєш до ранку не стогни бо маєш башлі. А хочеш народ "розігнати" додому попобуй полєчку, коломийку на 15 - 20 хв. після такої "запарки" на попсу і медляки не тягне. 

Ми ж усі з вами вміємо своєчасно завершити весілля. Чи я помиляюсь?

Авжеж!!! Проте ми його можем навіть і не починати! Тож якщо взяли бабло, та домовились з замовником-вперед маслати! У мене є улюблена приказка: Назвався грибом, то лізь у кошик. Правда я її перефразував по своєму: Назвався клізмою, то лізь у дупу!!!

Ми як правило працюємо в режимі "ми граєм + я веду", а от довелось грати місяць тому з ведучими (двоє хлопців). Вони мало того, що працювали досить правильно - розігрівали людей для танців, та ще й  співали між столами з баяном! Я свій акордеон сховав і нікому не показував. Та я зранку був готовий їм руки цілувати!

Щодо технічної сторони, принесли хлопці два Парки 250 вт на стійках, пульт, ноут, міки - розклалися за столом і працювали собі. А на танцювальні конкурси прийщли до мене з флешкою і базою - підключив і навіть не пікнув про "оплату оренди", хоч і довелось витягати свій мік, вони ж нам економлять горлянки. Отже, всім музикам бажаю толкових ведучих, а всім ведучим - адекватних музик:)

О то Юра самий кльовий варіант в тебе попався, завжди б таке було...

Доброго Всім здоров"я шановні музики і тамади!!! Тема дуже цікава, звичайно що не могла я її пропустити. Я сама з початку починала як музикант, спершу "просилась" за "голубці", щоб набратись досвіду, потім працювала з одним музикантом 2 роки, назбирала гроші на всій апарат, вирішила займатись тамадуванням, хочу сказати що ні разу, навіть коли ще не все у мене було з апаратури (в мене музична прогорама, тому мені спочатку не вистарчало пульта я його брала в себе на роботі), не напрошувалась ні до кого вклинитись в апаратуру, маю власного звукача, проводжу конкурси і в танцювальному залі, тобто допомагаю музикам відпочити.... Одного разу, років 2 тому, попросила музикантів втикнути флешку в ноут щоб провести конкус, причому домовилась з ними про співпрацю завчасно по телефону, щоб не виникало ніяких питань, то вони мене наглим текстом послали... Я би обійшлась і без них, але мій апарат стояв у залі, а танці були через площадку на вулиці, було надзвичайно образливо таке почути... Тим більше свої живі інструменти вони також заховали далеко щоб ніхто не бачив, бо я плюс до всього ще й знаю що таке"септ-акорд" і т.п....    Хочу сказати що є і серед музикантів такі , скажу толерантно, не дуже приємні у співпраці люди.... Тому не гоніть багато на тамадів.... Після такого випадку створила власний гурт, щоб мати чистий спокій у роботі і нікому не заважати, бо чесно кажучи і музиканти не завжди "святі" попадаються, хоч який би ти не був професіонал у своїй справі, з кожного правила є свої вийнятки...  

Якщо щось повторила з чужих коментів, вибачайте, перечитала трохи і не хватило терпцю, захотілось написати

 

P.S.Я не вчителька і не бібліотекарша, за професією я комп"юторщик І не потрібно говорити що у тамади подаються самі вчительки... Вважаю що на сам перед на весілля ми приходимо працювати для того щоб весілля було веселим і запам"яталось молодятам на довгі роки з гарної сторони, і це має бути завдання як тамади, так і музикантів, тому на співпрацю повинні іти дві сторони, і не важливо чи за це хтось тобі доплатить декілька гривень.... Хтось правильно підмітив, що на цих пару гривень ніхто ще не збагатів, ну і не збіднів також=)))) .... 

 

 

І ще одне, я помітила таке, що коли я заходжу в тему після моїх коментів більше немає, це збіг, чи Ви мужчини мене ігноруєте(жарт звичайно, але цікаво)

Я теж не бібліотекар. За освітою актор та режисер театру таестради.

Теж траплялося працюватиз музикантами, котрі навіть для першого танцю натиснути на кпопку на деці вже не можуть - такі п`янючі. Але це одиниці - з більшістю співпрацюю і дружу. Тому скажу як Леопольд: "Давайте жити дружно!"

Звичайно пане Романе, таких одиниці, але свій негативний відбиток залишають ... Майже більшість музикантів хороші і дуже порядні люди, тому з часом таке негативне забувається... Просто шановні музики розказували про не зовсім адекватних тамадів, от і згадалось давнє...Не хотілось нікого образити...

.

Так я згоден з наглістю музикантів, але!!!  Буває і наклеп!!! Згадай Ромчик як ти перший раз приїхав до нас в Гетьман і приволік зі собою цілий бус апаратури!!??  Було таке!?? Бо тобі ті артисти з театру "Заньковецької" сказали що в нас нічого не допросишся!?? Хоча ми тим "Хамам" дозволяли все - Фонограми включали, мікрофон, навіть за ними колонки носили вгору і вниз(Стооли з гостями стояли на 2 ому поверсі)!  іІ де подяка!??    Отако!   

PS   І ти бідний постраждав бо навіть 20 гр не випив з нами бо був за кермом

То все дуже індивідуально, я особисто до цих пір маю алергію на той цілий КУРАЖ.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти