Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?

А ось тут п.Роман правий!А чого Ви "печете" до ранку безкоштовно?Вас замовили на добу,скажімо,а там пішов інший відлік часу.Повторю,що п.Роман правий,він виконав свою роботу,а там дальше,хлопці,шо ума нема?Не ображайтесь!

П. Василь, вибачте, ума в нас достатньо. В нас так заведено, що весіля закінчуєтся тоді коли скаже замовник, а не коли захочуть музики. Проблема виникає тоді, коли часові пояси тамади і музикантів не співпадають. Пропоную залишати СОСНУ І МНОГАЯ ЛІТА музикантам, або разом закінчувати весілля.

Ігор!Чесне слово,покладу руку на серце-не хотів Вас образити!Якось дійсно,з тамадами домовляйтесь.У кожного свої звичаї.Перепрошую ще раз шанованих музикантів і особисто Вас Ігоре за некоретність!Я не знав Ваших звичаїв...
 

Пане Ігор! Ну чесне слово, шкода мені Вас!!!!!!Получається що то не робота а "Здача крові"!  !!!  Мусите питання ставити з такими "господарями" - РУБА!!! То як так може бути - "Коли скаже господар"??!!

А як шо він скаже в 9 00 ранку??  Ну жалко мені Вас! А тамада дійсно тут не винен! Він закінчив обряд і гайда! Все по закону! Правильно! Як правило після 02.00 публіка вже стає некерованою до конкурсних забав, тому тамади і мудро роблят жи то всьо спокійно закругляют і гойра! А Вам пане Ігор "настоятельно" рекомендую якось потихенько, толерантно міняти ті дурні традиціїї господарів! Ну приміром працюємо до 03. 00 і баста! А там по домовленості! А саме ліпше моя Вам порада( так багато зара роблят, в тому числі і ми) З 02.00 дискотека і всьо! Най сі бавлят! Я Вам скажу чесно жи після 2 ой год та дисотека досить актуальна бо вливає деяку "свіжість" в хід забави! Бо як правило як би хто гарно не співав за 6 - 8 годин "жив" музики то троха "нагружає" людей тембрально! (Звичайно мова не йде про "клубняк" а про саму поширену попсу - українську, зарубіжну, російську)  Отака моя Вам порада бережіт себе бо ми є всі  потрібні людям, яким дарим - добро, прекрасне, гарний настрій і т д!!!!!! А деякі такі "ГОСПОДАРІ" зловживают нашим талантом!     Вибачте за ОФ ТОП! Всім парнусу!!!!!!!

Як на мене - то знімання вельона і "многая літа" - це останній офіціоз на весіллі. Тому часто трапляється, що молодята самі хочуть пошвидше закінчити цей обрад щоб потім могти розслабитись. Стосовно традицій довгих весіль - ще 5 років дому у Львові теж практично кожне весілля то була "здача крові". І я сидів з музикантами до кінця. Але потроху, всі разом в купі з відеооператорами (вони до речі, працюють найдовше) ту традицію переламали.  Добре це чи зле - час покаже. Бо шось за останні два-три роки весілля вже дуже почали скорочуватись. Так і до європейського варіанту не довго - а там весілля 4 години. Каса буде вже не та (((

Пане Роман  я думаю що нам то не грозить. З нашим колоритом "українського весілля" все буде як і було! Бо ми любим смачно "пожерти"(3 столи як мінімум),, потанцювати, побавитись і т.д ! А саме найгірше (В нашому варіанті воно найліпше) то "пиха" нашої ментальності! Бо як то - в Миколи весілє то там було всьо!!! Музика, Тамада, 3 столи, салюти, гуляли до третої рана!!!!   :)) Нам то на користь!!!  

Файно, хлопці, пиште про закінчення весіля в ресторані, але нагадаю що люди бавлятся і по глибоких селах. І ми не перебераєм, а їздимо туди регулярно. А там ситуація інша. Вуйко з села гнув плечі на полі, ледве нашкрабав $, щоб зробити доні чи синові весілля. Запросив файних музик. А тут воні кажуть шо грають но до 03.00. В ліпшім випадку не доплатить, а можна приїхати додому з ближнім світлом під оком, або куском арматури в динаміку. А всьо буде добре якшо зранку по селі поженуть чергу корів і музики заграють їм марша. Оплата і гарний баламут гарантовано. І так два дні. Хлопці, кидайте ресторани, попробуйте трохи екстріму!

Да!    Тяжко!    Шо тут скажеш!

Ви п.Ігоре не ображайтесь на хлопців.У кожного свої думки.Я теж іжджу по халтурам і то ,як кажуть,найнявся,то будь добрим.Просто у кожного свої звичаї.Нам легше-ми можемо закінчити весілля максимум о першій годині ночі.Удачі Вам і терпіння!

Взагалі то все просто, якщо весіллє починається о 14:00 то і закінчується воно о 02:00, а коли поч. о 18:00 то відповідно закінчується о06:00, тобто хід весілля передбачає 12-14годин і крапка, бо більше люди не можуть.

Але ще є таке діло, як водити слона та шуміти біля хати. І чим раніше починається весілля, тим для нас краще.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти