Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?

Є заклади. В мене колєги який час тому пішли в кабак де була інстальоване обладнання. Мені сказали що фірми "Beyma", на щр я відповів що не чув щоб іспанці крім динаміків що робили. Потім такой з'ясувалось що то: http://biema.ru/index.php  контора американська (зареєстрована в США, хоча там ніц і близко  не продають). І що з того? Так і не користувались нормально тим сетапом, бо налаштування процесора було зроблене на клубняк, а це під кабацьке музло не дуже підходить. А от користуватись іншим обладнанням треба вміти. Це без проблем вирішується коли є грамотний FON режисер. В нашому випадку рулити чужий, невідомий апарат заняття доволі "веселе". Тут з горем навпіл багато хто своє обладнання не вміє настроїти більш-менш, а що говорити про щось інше. Так що плюсів він користування вже інстальованим обладнанням, не так вже й багато. Я, принаймі, щось і не бачу.

п.Роман - до такого світлого майбутнього ,я думаю не так вже близько.І настане воно коли добробут та заробітки нашого населення кардинально виростуть.А відсутність роботи у залів за останні 1-1,5 років все ж таки думаю вплив кризи, зменшення заробітків у населення.Та й не останню роль зіграла велика кількість весільних залів - даний ринок теж не резиновий і рано чи пізно буде перенасичений пропозиціями. Та й згідно такої логіки і музикантам теж варто не думати за обладнання ,а сидіти й чекати того майбутнього....... По перше, не готові наші зали до серйозних вкладень на хороше обладнання.правельно та професійно зроблена інсталяція вийде по вартості в 2х-3х річний заробіток цього залу.  А в теперішній час ,коли розводять проводку, як електричну так і звукову місцеві будівельні бригади (для економії , та в складі яких навіть професійного  електрика нема ) правельність та якість інсталяції системи звуку , на якій можна співати - це далека мрія !!!!! Останній приклад - "мажорний" ресторанчик в Трускавці, однозначно дорогий інтер"єр, але замість пропозиції інсталяційної акустики EV ZX1 та серії EVID, з використанням якіснх кабелів, з акцентованим розміщенням акустики на танцпол (щоб відвідувачам не било "по вухам") .... Вибрали 3 активні колонки  Берінжер, та китайські кабеля, які все ж таки дали фон 50 гц, але вже зашиті в стіни. і прийшлось по новому кидати проводку. Хоча бюджет комплекта на EV не був й дорогий.

На рахунок діджеїв в клубах теж не праві.Так, починаючі діджеї працюють на тому ,що є. А менш більш відомі, перед виступом все ж таки узгоджують технічні райдери, де росписані навіть висота на якій має бути розміщена моніторна лінія, її мінімальна потужність , висота столика для програвачів, з якого боку, та якої висоти має бути підставка під  диски, не говорю вже про мінімальні моделі програвчів та пультів.....

Віталік - на рахунок визвучки клубного обладнання під вокал.... Повір мені це зробити не так просто! Специфіка клубного звуку зовсім інша і повір не так просто з нього зробити вокальний.Єдуже багато моментів які закладені спочатку в процесі задуму інсталяціїі є  зручні для клубняка та кардинально неприйнятні для живої роботи.Зверни увагу практично всі виконавці, які працюють в  клубах працюють на звуці прокатчиків а не на заінстальованих "кіловатах"...

При бажанні, можем прогулятись в Трускавецький  "Міленіум", якщо не помиляюсь звук монтував Бойко -не останній чоловік в області звуку на наших теренах, взяти якісну фонограму (а не біт з 2-3 звуками) і попробуєш "покрутити" під вокал..... Повір там навіть бек-вокалом важко співати буде, не говорячи про решта.

Але для поставленого завдання -  клубної музики, звучить дуже пристойно і низок "пресує по печінці" і "цикає" дзвінко, що й потрібно для клубу..

Я не претендую на ідеальність своїх роздумів про майбутнє нашої справи. Стосовно "далекого майбутнього" - дуже відносне питання, загадавши весілля хочаб 10-річної давності (приміщення ПТУ, шкіл і т.д. згадавши технічне забезпечення музикантів та багато інших моментів), можна зробити висновки якому напрямку рухаємося панове. Прогнозуйте ви майбутнє нашої справи - мені і всім решта, буде дуже цікаво почитати.

Роман Шумахер, думаю що якби власники їздили на "Ланосі", то б інсталювали EV. А так в них ніколи не буде коштів на це.  Але ж наша ментальність... Ніде в світі власники магазинчиків і ганделиків не їздять на таких дорогих автівках як у нас. Стосовно прогнозів... Справа невдячна. Тут все вперлося в ситуацію в країні. Ніхто немає грошей і кінця краю не видно. Щодо теми, то вважаю що оптимальним варіантом були б "бригади" - музики, тамада, фото\відео. Не було б як у байці про Лебедя, Рака та Щуку. Хоча практика рекомендування "своїх" колег (музикантів тамадою, фотографа музикантами і т.д.) не нова, вона навіть дуже перспективна. Тут варто лише раз "вскочити в колію", а далі можна працювати одним колективом. От тоді б спокійно і без істерики  використовувався один комплект звукопідсилювального обладнання. Такі "бойові одиниці" були б потужною альтернативою агенствам. 

Варіанти "бригади" мені здається вже досить довгий час практикується, більшість музикантів мають контакти фотографів. тамадів,музикантів (якщо вони зайняті).... Багато з моїх знайомих музикантів пропонують "паравозом" людей з якими їм комфортно працювати.Та й більшість тамадів та музикантів "пересікаються" на весіллях не раз - і в таких  випадках конфліктів по апарату не виникає.Тамади, які більш професійно працюють - практично всі з мають звукові комплекти. Як на мене, пост створювався про певний прошарок "халявщиків" які не просять , а ставлять перед фактом "Він тамада і його необхідно включити в "апарат"".

  На рахунок залів це - була спроба приблизно спрогнозувати та розвинути варіант запропонований Романом Метельским.Можливо я песиміст ,але думаю що з своїм обладнанням ще більше десятка років прийдется їздити музикантам та тамадам по весіллям.

Та ні, Ви реаліст, Романе. Вимоги і можливості ростуть з кожним роком. Років скількісь там тому, ми не могли навіть і мріяти про ті інструменти і обладнання якими користуємось сьогодні. Ще яких два-три роки тому я і думку відганяв подалі про потребу в цифровому акустичному контролері, а тепер щораз більше відчуваю що без нього такой не обійтись.

Ну, якщо зважити всі плюси і мінуси такої перспективи, як халтура на чужому апараті, то це явно не для мене!
Мені навпаки хочеться працювати і заробити на свій крутий апарат, і ні перед ким не стояти в ласку. Напевно більшість з тим погодяться)

Віталік, більшість на скачуванні фонограм. Вони на цю територію не заходять, бо й  кнопки "Форум" ніколи не тиснуть. Можна судити яка зацікавленість обладнанням по кількості відвідин цієї теми: http://www.minus.lviv.ua/forum/thread/3776/   

І це дуже сумно! Добре що не всі качальщики )))

+, більшість на скачуванні фонограм.+

Так та більшість і ніякої перспективи немає .....і сучасного також. Всі мої знайомі колеги які майбутнє нашого шоубізнесу))) вбачають в скачуванні нових модних фанер а такі речі як живе виконання , якісний звук, нестандартний репертуар вважують ізлішеством , зарас довольствуються тим що відіграють В РОДИНИ 2-3 весілля випють чарку і "пощупають" дружку все, вся перспектива.А посправжньому працюють (так щоб на прожиття  хватило) ті люди які пропунують щось "живе" нестандартне створене важкою натхненною працею і це стосується нетільки музик....Тому щоб ваше хобі стало роботою(музика, тамадування) ,в нього потрібно вкладувати!!!! тоді і віддача буде...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти