Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Брати чи не брати кошти з тамади?
Брати чи не брати кошти з тамади?

п.Романе!Я і не чекав від Вас якоїсь "кинджальної" відповіді.Да хай йому грець! Кожен буде розбиратися у своїй ситуації по -своєму.Повторюю-справа не в тих же грошах,а у "шаровиках-тамадах".Зрозумів Вашу позицію і цілком підтримую.

Що до тамадів-шаровиків, то пряме зобов"язання музиканта ставити їх на місце. І якщо цього не робити, то потім вилізуть на голову та ще й ноги звісять та поганяти будуть. От вже яким чином та якими засобами, то вже дивлячись по ситуації. 

Був у нас випадок з тамадою: мало того що у наш радіомікрофон працювала, я їй всі конкурси підігравав, одним словом намагався знею співпрацювати. То вона(була молода дівчина) подумала що вона ЗВЄЗДА, і давай заправляти. Я ще терпів, але терпець увірвався після того, як вона не питаючи у нас сказала на все весілля що ми заграєм для молодят таку то пісню( а у нас в репертуарі її не має). Оним словом ми почали грати інакшу, також ліричну, також про любов. І далі всі уявляйте: Звучить лірика, дружина ніжно та лагідно співає "Же тем" , молодята танцюють(гості їх у коло взяли), і тут посеред цієї іділії  ця коза-тамада на все горло кричить: " Що ви граєте, яж казала не ту пісню". У цей момент я забрав на пульті її мікрофон. Дограли пісню, молодятам гірко, все добре.

І тут я почав мститися, і мсця моя була гаряча. Десь після кількох танців я завів весілля словами, мовляв у нас гарна тамада, і вона приготувала для всіх стриптиз. Вкінці-кінців тамаду дружби розділи. Догравали вже без тамади.  Зато потім вона прийша стосунки з"ясовувати. Врешті решт вона ще й пробачення просила, і казала що не знала про всі моменти на весіллі.

 

Одним словом людей потрібно вчити як себе поводити. 

Ось і респект п.Роману Співаку за відповідь!Строять із себе"звездєй" тамади.І що саме вбиває"Я ж не казала цю пісню!."..Інтернет до їхніх послуг.Розумію п.Романа Метельського,який починає "віддуватися"за всіх тамадів,повторюю,а хто долучився  із тамадів до полеміки?Кажуть,зареєстровано 60 тис. користувачів.Та  закриємо тему,хлопці,не збирався нажитися на рахунок тамади, "Вбиває" лише одне,що знаю клієнтів(тобто тамадів),які,скажімо,працюють постійно і не подумають(і не хочуть) якесь купити собі обладнання.Капіталізм,шановні колеги!На рахунок теми,яку я створив,дякую всім користувачам за спілкування,особливо п.Роману Співаку,який підкреслив вище сказані міркування! З повагою- до Всіх!

І чого, це ви, налетіли на тих "тамадів" ? Ну є тамада, ну працює вчителькою, нехватає на харчі, ходить по весіллях, їй той "комбік" як дурному кадило, її не переконаєш !

Хлопці, ми (фотографи, оператори, тамади, офіціанти, кухарі, та решта) - просто обслуговуємо чужі забаганки. Не треба сваритись, - треба просто спів-існувати, треба - вести роз'яснювальну роботу.

Я коли знімаю - то тамаді просто пояснюю: " шановна, вас не чути, а чути стукіт тарілок ! Вас побаче вся Україна !" 

Взагалі, думка проста - треба купити "рупор-мегафон"(дешевий, китайський), такий як міліція при розгоні демонстрацій використовують, і дати горе-тамаді. :) От прикол буде :)

Дякую за пораду!!!! Бігме КУПЛЮ!!! Не обіжайтесь kozak - muzik ( не думайте, що перевожу вогонь на Вас ) але і серед операторів є своєрідні люди, котрим бракує 10 м елктр. подожувача і який норовить запхати щей своїх 3 кВт світла в мережу музиків. 

kozak-music

Легко бути миролюбивим і добрим  коли це не стосується  власної кишені.  А  ви попробуйте по аналогії  ,так званих обовязків музикантів відносно тамади і купіть  собі  ще додатково  ,для прикладу, який небудь хороший вузько направлений мікрофон ... щоб цей  самий тамада був добре записаний ... ну то як... купите?

 

Звернув увагу, що хтось хоче "кинджальноі" відповіді. Правти ніде діти - майже у 100 відсотках конфлікт тамада-музиканти. Ми пішли далі, додали собі артистизму, назвались весільно-розважальною формацією і самі тамадуєм. Уявіть: 4 музиканта-тамади. Конкуренти виють, людям зручно і нам вигідніше матеріально і морально,

Ви мене не зрозуміли aristokratiya5!Неуважно Ви читали тему,бо п.Метельський відповів мені толерантно,а не "кинджально".Був такий чудовий коментатор Коте Махарадзе(на рахунок "кинджального удара"),якщо Ви про нього чули.Пора закривати тему,бо,на мою думку,п.Роман Співак  7 травня поставив гарну риску по цьому питанню.Удачі Вам у Вашій роботі! Вибачте,з повагою-Василь.
 

Як вам така ситуація: Десь о 01:00 тамада наполеглево запрошує молоду до перетанцьовування, проводить многая літа, скручує свої статки, тисне руки музикантам, бажає веселої забави і о 01:40 їде додому. Після чого музики печуть десь до 06:30 ранку і нічим не можуть розігнати розігріту юрбу, оскільки "Сосна" і Многая літа вже були. Обідно..

А шо він мав би робити? Я завжди проговорюю з молодятами що працюю до "многая літа", вельон зняли, сосну спалили і все. Мабуть вам варто було би проговорювати час до якого ви працюєте за обумовлний гонорар, а після якої години починається погодинна такса. Бо що було робити тамаді після вельона?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти