Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як вберегтися від крадіжок
Як вберегтися від крадіжок

Купити пса бійцівської породи і припинати до клавішної стійки :)

І ще перед тим пса зо два дні не погодувати.

Так але перед тим тре ту стійку "забетонірувати", бо переверне кльавішу і ноут - і буде  знов то саме

Якщо серйозно,то ніби у "Щирецьких музик" вкрали майстрову скрипку! Мають хлопці проблеми-співчуваю!Тому салати "почекають" тих музик,які будуть насторожі!Єдиний вихід!Зараз такі "мастєра" пішли...просто раніше такого не було.Треба мати пильність-тому дякую за пораду!

Друзі - не " в салатах справа" , коли в кабаку граєш, ще можеш на когось понадіятись ( як теоретично так і практично) хата є хата. На дворі по селах  не можеш не розложити апарат і піти слона водити, бо займає трохи часу розкладання і налаштування ( настройка ), коли приходиш  з походу легше лиш 220 включити ніж слухати дурне -" Грай,,,,," і розкладатись.

Абсолютна правда, "за молодості" як ще грали по селам і водили слона, то лишали апаратуру на "Божу милість".

Видиш Юрку, або ніхто не грає " дворянські халтури", або не ма шо втрачати. А мені ше моїх " памятників" шкода, той думаю спитаю в товариства. Бо досить є одна дві халтури і то там " де дідько на добрач каже"....  Певно тра лишати.....

То все можна узгодити з замовником. Але мабуть не кожен може дозволити собі говорити з замовником прямо. Був випадок років 5 тому. Довелось грати в палатці біля шалаша. Почався дощ, почало капати на апарат. Як завжди, хто з нас годив весілля з тим все і вирішуєм, а він - з замовником (того разу то був не я). Кажу до колєги - давай говори з господаром хай шось робить, а той "та не пасує, та шо я йому скажу". То я клавішу вимкнув, чохлом накрив і стою, дихаю свіжим озоном. Хлопці косо дивляться але мовчать.:) Підходить господар, "чо не граєте?", кажу "вода капає", а він "та йой, кіко там капне", а я "вуйку, давайте 600 долларів на кант ямахи ставте як заставу на випадок якщо вона згорить і вйо граємо". Вуйка змило і за 5 хвилин зробили нашій палатці реставрацію.

Аналогічно тра робити і з "охороною апарату" - конкретно говорити з замовником, не хамити, але й не лізти йому в одне місце, ми йому не раби, а партнери. Хоча не виключено що з іншим господарем в мене б то не пройшло, дістав би по пиці, ще й апарат би потовкли. Тут не вгадаєш, ризик є завжди...

Повністю підтримую, але АЛЕ!!!!  Як би Ви з замовником не договорилися пильнувати мусите всеодно самі!!! Бо як шось пропаде - то ніц не доведете!!!  В першу чергу ЮРИДИЧНО!!!  Так шо Як втій приказці "на Бога надійся да сам не плошай!!

Додам до кума - навіть в кабаку різні р... лізуть до апарату, і навіть офіціанти за тим  вслідкувати не встигають...

Було, що відлабав першу годину роботи, включив інструменталки, і пішов курити, прийшов - на моїх очах вуйко апарат витягував з розетки, я звичайно накричав, майже обматюкав, але там легше, якщо щось - бармен викличе охорону, тому за апаратом треба слідкувати або самому, або мати когось про запас...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти