Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як вберегтися від крадіжок
Як вберегтися від крадіжок

Це точно, треба  "глаз да глаз", сам був в неприємній ситуації.   ...Хіба фазу на корпус пустити ?

Не БУХАТИ, і не сидиті з гостями по 5 разів за вечір за столами! І ніхто у вас нічого НЕ ВКРАДЕ! Доведено практикою!

Так а де ви бачили щоб таксист своє авто просто так покинув, да ви його звідти насильно не витягнете....  :)) І то бувають як говориться, "варіанти", а за апарат то навіть мови нема - сам привіз, то сам і пильнуй його. Адже тепер по льомбардах приймають мох і болото, а за електроніку то вже мовчу...  

До речі тут писали про формат вінчестера. Знаю про такі випадки, особливо коли привезуть пиво і лабухи пішли до бочки, слово за слово... Приходять лабати, а диск на вінчестері чистий, люкс... Вважаю що то можуть одне одному зробити тільки лабухи(не самі звичайно а через друзів), назло, бо ж халтуру ту не взяли...  Я подумав щоб не виник такий випадок - репертуар та операційку залив на флешку - кава, тепер ноут грає коли флеха в ньому, дістав флеху поклав в кишеню, все ноут порожній(причому повністю) і питання знято... :)) Скажу що пробував такий варіант - працює безвідмовно.

Знаю про такі випадки, особливо коли привезуть пиво і лабухи пішли до бочки, слово за слово... Приходять лабати, а диск на вінчестері чистий, люкс... Вважаю що то можуть одне одному зробити тільки лабухи(не самі звичайно а через друзів), назло, бо ж халтуру ту не взяли... Оце жах!!!!

Приходять лабати, а диск на вінчестері чистий, люкс... Вважаю що то можуть одне одному зробити тільки лабухи(не самі звичайно а через друзів),

Це також можуть зробити поціновувачі правдивої теплої лампової живої гри або наймач, який платив за живу музику, а отримав не дуже живу....

Флешку бережіть від частих записів, не розміщуйне на ній своп-розділи чи своп-файли - це доволі швидко її вбиває!....

...Це також можуть зробити поціновувачі правдивої теплої лампової живої гри або наймач, який платив за живу музику, а отримав не дуже живу...

Ух ти, класно, смачно сформульвано мені сподобалось! "...поціновувачі правдивої теплої лампової живої гри.." , а ну догадуємося усі швидше, а хто ж то у нас такий буде, га? 

Дяка промисловості, флехи тепер мініатюрні, легенькі та дешеві - сипнув жменю у кишеню і король. Ніяких проблем з тим. А коли якесь "чмо" стоїть за спиною і тупить в дисплей теж без проблем, най собі тупить, основна ж маса народу має в голові картинки з вінди, а коли бачить не те до чого очі звикли, а щось інше лінукс, мігошу чи яку іншу ОС так тоді ступор... і питання зняте...

До речі, мій замовник завжди знає (і скажу що турбує його це найменше) що я працюю на мінусах, все оговорюється наперід тому ніяких питань не виникає ні у нього ні у гостей... Третє ж тисячоліття на дворі :))) Люди живого бухгалтера в очі не бачать все банкомати та віртуалка, що вже тоді казати за мінуси... В ногу з часом... :))))))

"...поціновувачі правдивої теплої лампової живої гри.." , а ну догадуємося усі швидше, а хто ж то у нас такий буде, га?

То казкові істоти, в реальному житті не зустрічаються :)) ....

Ух ти, класно, смачно сформульвано мені сподобалось! "...поціновувачі правдивої теплої лампової живої гри.."

Та цей термін - це класика, декілька разів його зустрічав, кожного разу дуже тішився:) Істоти то не казкові, як правило це  "сказочнікі" на зразок "живої" музики в комплектації "ритм-мащинка+ямаха":)

По суті питання, я зараз працюю вдвох з дружиною (суто тамадування), жінка сидить "на пульті", ні кроку в сторону, "в туалет" відпрошується. Польот нормальний:)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти