Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як вберегтися від крадіжок
Як вберегтися від крадіжок

Пропоную обговорити тему крадіжок на весіллі, банкетах. Що робити коли сталася прикра ситуція, як виходити з неї, щоб вирішити питання, на кого покладати відповідальність за апаратуру під час походів, перекусок і т.д. Поділіться будь ласка своїми поглядами, бо чомусь дуже вже часто виникає дане питання.

Хтось один завжди біля апарату!!!!!

Не тільки крадіжки, буває що і ламають спеціально апарат! Знаю випадки коли динаміки шпицями покололи, комутацію різали, навіть, умільці, поки не було музикантів, мікрофонну головку по-швидкому перепаяли і замінили !!! Треба щоб хтось з своїх в час відсутності музикантів був "на варті"!Найкращий варіант!Багато-хто починає апарат охороняти, після того як вже щось "потянуть"! Крадуть,або роблять шкоду, більшість, зацікавленні особи, тобто ті, кому це потрібно!!!

Ми переважно, як йдем в похід  залишаєм  солістку, але і то не все получається ( вона студентка ) .  В суботу напр. ранком 10 -11 год нас забирають в похід ( слона водити ), дівчина ще в дорозі добирається сама, тай по великому рахунку її потрібно на 2 - 3 год. дня. Просимо господарів пригляньте, що ніхто не лазив до апарата, в результаті талмути по перекидувані, до іструментів хтось лазив ( ще добре коли це обходиться " малою кров"ю ".  Приходиш настрій - спорчений, починаєш щось випитувати - безрезультано. Відповідь: " Та ми шо, то діти.... Та шо то мале може ваші музиці зробити " . То може дійсно при приїзді з"ясовувати про відповідальність, або  як писав Бодя Ліковський наймати свою охорону. Д.....дом - замість того,щоб взяти ще одного кльового лабуха і робити забаву, треба страхополоха з собою возити!!!!

Було всяке - і в ритммашинці програма збивалась, і в синтезаторі память чистилась, і труба гнулась,  і трость в саксі ламалась:) Стерегти, які ту ше варіанти можливі...

Тепер "господарка" так не притягує як колись. Тоді було до чого: барабани, гітари, йоніка, купа кабелів. Хоча тепер теж завжди стараюсь пильнувати ситуацію.

Ага, тепер флешки, мінідиски, крони до радіомікрофонів:)

У одного мого знайомого був випадок, коли вони з напарником пішли до шалашу на другий захід. Якийсь "добрий" дядько нічого у них не вкрав, лише форматнув їм диск на ноуті. Виходят хлопці "грати", а ноут не грає, бо нема фанер. Клавішу вони брали тільки для меблі ще й ямаху псс51, яка звичайно не працювала. То було для них страшне Ч.П. Мусив їхати я з фанерами( я в той час теж грав весілля, але якраз мав перерву) та рятувати їх з дупи. З тих пір купили клавіші, ще й два мп3 плеери.

Від таких НС не застрахований ніхто, Ситуація в знайомого ,раніше, коли на дискетах грали, під час грози постирало всю інформацію з них!Хлопці майже не вміли на синтезаторі грати!!! -п.Роман Співак,- а pss-51 "класна" штука!!!Мій другий синтезатор!

Я так бачу, що в більшості випадків такі ситуації траплаються з тими, хто не вміє грати на клавішах, або вона в них просто не працює!?

 

І я підтримаю також варіант, щоб хтось залишався з апаратом, тоді точно впевнений, що все буде гаразд!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти