Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Сторінка саксофоністів
Сторінка саксофоністів

Діма, дуже вдячний вам за відгук,сказано чітко і ясно що до всього треба час і терпіння,велике вам спасибі буду крокувати далі!!!

До написаного вище слід додати лише, що якщо ви не вмієте грати на саксофоні, то кращим для навчання буде альт саксофон, в який, по-перше, легше "дути", а по-друге - він просто менший і легший за тенора. Тому для вас в сам раз буде альт.

Дякую Smart,тоже гідна порада!

Пропоную тему  "На інструментах якої фірми,та на яких мундштуках  граєм?"

Альт-Ямаха Yas-21,мундштук-B.Dukoff 6*метал ,лігатура B&G standard jazz,Meyer 7м ебоніт.

Тенор Amati classik ,мундштук-БергЛарсен 115 bronze(дуже задоволений ним).

Сопрано Weltklang,мундштук рідний (шукаю вандорен).

Привіт Всім!!!! Покозиряти чимось особливим не маю чим. Іструмент сакс альт  HuLLER 1931 р/н, в мене він з 1981 р. Мундштуки Otto Link 6* метал ( з 1990 р),  ебоніти - Claude Lakey 8*3 ,  ( з 2000 р) , Vandoren Java 2 1/2 . Є ще на обкатці китаєць GP JAZZ 7+, метал  ( 2012 р) копія ДЖуди Джаз. Тростини Ricco Select  Jazz ( добре звучать на металевих мундах ), Vandorenv12alt - використовую на ебоніт,  Legere (Canada) SYNTHETIC - універсальні, гарний звук як на металевих, так і ебонітових. Дотаковий іструмент сопілка 1986 р.( мат. грушка вир. Мельнице - Подільської бувшої фабрики муз.іструментів. ) Подарок В.Довбні. До того використовував ебонітову блок флейту. 

скільки вартує це "задоволення"?

Друзі,попався мені диск з школою джазової імпровізації Джиммі Амберсольда,є переклад на рос мову,особисто для себе черпнув багато цікавого якщо когось цікавить можу поділитися,вся інформація на диску займає 5гігабайт!!!

У мого саксофоніста альт Selmer Paris Reference 54, мундштук Lebayle metal studio 7.

 і Conn&Selmer AS-710.

Всім привіт. Дуже буду вдячна, якщо ві мені допоможете. Я дуже шукаю викладача для приватних уроків з гри на соксафоні у Львові. Якщо хтось знає  номер або ім'я  якогось вчителя, або маєте знайомих які бі могли взяти учня, напишіть. Буду дуже вдячна.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти