Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » порaдьтe що крaщe
порaдьтe що крaщe

В мене в РА1х pro є гармонайзер досить хорошого рівня TC Helicon, пробували його. Якщо просто на другий, чи +два голоси, то звичайно відчувається деяка штучність, але якщо спів на три голоси + гармонайзером хор на бек поставити, то звучить вражаюче....

Всім привіт. Дядько Хапко, жарт просто супер. А тепер до діла. Нарешті добрався до s900-тої, ну що сказати: ямаха є ямаха, барабани плотні, можуть бути, а так все останнє пластмасса.

Тепер що до мр3. мр3 фанери(я маю на увазі оригінали, які крадуть на концертах у зірок звукооператори, а потім зливають в інтернет) підійдуть лиш тому, у кого діапазон вокалу 4октави: бо у кожної пісні, точніше виконавця своя тональність. Тут на сайті я закинув пісню пономарьова "ніченькою темною" у ре-мінорі, оригінал йде у ля, думаю всім баритонам вона зайшла, а під оригінальну мр3 довелося б зажимати де що в двері, аби витягнути. Та, і ще один ньюанс, моя кляпа(якщо я не полінюся і добре зведу стиль) звучить краще ніж мр3. Причому мр3 я запускаю з ейпла. О так то.

І ще є такій вислів: Якщо я не пограв день, це відчуваю я, якщо я не пограв два дні, це вже відчуває і слухач. Тому панове, намагайтеся більше грати на чорно-білих клавішах, та на живих інструментах, ніж  на ентері та плеї

Ну тут як кажуть кожному своє, кому пластмаса а кому і не пластмаса

З тієї пластмаси можливо накрутити та зберегти в юзер банку дуже класні звуки. Якщо ще й вміти комбінувати звуки по 2 разом то взагалі супер

У ямахи особливо вищі моделі мають правильний, потужний і гнучкий ефект процессор, яким можливо такі звуки накрутити, що в міксі чи аранжировці ви не взнаєте що то ямаха грає

До кожного інструменту треба руки та голову. Сухими звуками корг теж не ахті звучить, але його ефекти мені зовсім не подобаюиться...

Зввуки там навіть оброблені ефектами звучать якось суховато та жорстковато, порівняно з ямахою, в якої звуки накручені дихають, і звучать дуже мягко і студійно особливо у 910

Кого цікавить можу скинути на мило фрейлик де звучить ямаха

Що стосується мп3 мінусів оригіналів, то тільки вони і звучать так як потрібно, а коли опускати тональність, то вже кака..

Все залежить від вокальних даних вокаліста. Кому треба щось зажимати в двері,))) а хтось і в оригіналі співає Стаса Михайлова і навіть не відчуває незручностей

Щоденна репетиція потрібна не лише на клавішах, а й вокальна. Потрібно тренувати свої звязки, щоб знати як користуватись своїм голосом. А не зривати його на високих тональностях

Кожен хвалить своє болото! На мою думку кожен інструмент добрий по свому і тут уже діло смаку. Пробуйте і купуйте то шо вам до смаку!

Пане sergejkushnir,  киньте будь-ласка посиланнячко на ваші демки, а я у відповідь зроблю то саме, тільки на коргу, і нехай чоловік послухає, та зробить висновки. А от що до демок,  то тут є відповідна тема, яку створив я, будь-ласка, залишіть і там посилання.

А от що-до вокалу, то ви повинні знати, що у кожного голосу є своя золота середина, у якій він звучить якнайкраще, і як найдовше. І якщо хтось витягує Міхайлова, то навряд чи він дістане так сочно зіброва у низах. Для того я і уточняв за баритон.

 

Чекаю демку.

Добре зараз закину. Це не демка а реальна гра на весіллі записана на мінідиск

 

Ось слухайте і робіть висновки (Перезалито на мій профіль)

Напочатку грає акордеон далі флейта щебече

Дякую. О, а я ще маю 25-го весілля, то також те саме запишу з корга, та десь 26-27 закину.

Мені подобається як в ямахи флейта звучить. В корга такої навіть немає

Вона на цій польці з реверком хол делей. Аж дихає

sergejkushnir, залийте демку в свій профіль. По посиланню хоче за гроші.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти