Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » порaдьтe що крaщe
порaдьтe що крaщe

Звук!!! Ти його чув "вживу?" (тобто не в роліках з інтернету)
 

Чув, мене роланди взагалі не вставляють. В києві є магазин Тік-Так, де тільки одні роланди з клавішних інструментів продають.

Переслухав їх усі. 

Ну чо, той роланд такий нічо...позрівняно зі всіма іншими самограями, я бнавть сказав дуже нічо...

Привіт всім! Перш за все,хочу висловити вдячність п.І,Гарвас,що в своєму пості вище прокоментував одночасно і мою думку також(саме і я зібрався таке ж написати) Хочу лише додати,що дійсно, відтворити звучання любого акустичного інструмента на синті,не знаючи манери,специфіки гри на ньому (видобування звуку, штрихи,тесатуру ,робочий діапазон,ТЕХНІЧНІ можливості, деякі "віртуозні фікси") навіть при наявності самих живих семплів, нереально. Тут ще ,крім всього сказаного,велику роль відіграє і людський фактор, скажімо "пальцевий ефект" Будь який ,навіть самий "живіший" семпл (наприклад труба ,чи саксофонможна легко "зарубати", зігравши коротенький пасаж в акордовому викладі ,або граючи на "акордеоні",використовувати PBend , це мягко кажучи.

 Пан Sergejkushnir, Темін "бомба" в вас дещо завишений,або зашкалений, в зоні недосяжностівзагалі несумісний з життям. ІМХО! На рахунок панфлейти в даних коргах ,то і мені не подобаютьсяна рахунок FluteFrullato,Switch дещо інша думка. Все таки радив би ще ближче познайомитися з па500 і GW8(тут і зверніть увагу на PanFlute)Наскільки памятаю роланди завжди цим славилися. Поділіться ,будь ласка, тут на форумі досвідом , як за  годину ,дві (чи скільки там) можна в магазині перепробувати всі роланди і зробити такі переконливі висновки......люди тижнями розчехляють

дуже подобаэться мені Кронос от там дійсно живі інструменти кращі...Ну і Оасис...на мою думку його ціна не дуже то і оправдана..

Кронос - то і є розвиток Оазиса. За нормальною ціною, нормальними розмірами. Трошки пізно Корг одумався :) ...

Почитав цей топік і пригадалась стара реклама:

http://volokhonsky.ru/wordpress/2009/03/22/audi-bmw-subaru-bentley/

Я знаю...)

Але блін, як так можна...інструмент в 2рази впав в ціні позрівняно з оасісом, і зовнішній вигляд зовсім інший.

То не то шо мотів ес-хс-хф...Там принаймні яксь мотиви залишаються. А тут не впізнати. Досить дивно Корг поступив, заявивши, що це наступник...

Але Кронос дійсно хороший. А фортепіанні звуки...м....Вони здається перші ту технологію з артикуляціями піаніно зробили.

Всім привіт. Хлопці, вибачайте за грубість, але ми тут розвели балаган. Адже людина запитала що краще: корг па500 чи ямаха с900, тож давайте по темі, порівнювати ці два інструменти.

Пан Sergejkushnir, Темін "бомба" в вас дещо завишений,або зашкалений, в зоні недосяжності,і взагалі несумісний з життям. ІМХО! На рахунок панфлейти в даних коргах ,то і мені не подобаються,а на рахунок FluteFrullato,Switch дещо інша думка. Все таки радив би ще ближче познайомитися з па500 і GW8(тут і зверніть увагу на PanFlute)Наскільки памятаю роланди завжди цим славилися. Поділіться ,будь ласка, тут на форумі досвідом , як за годину ,дві (чи скільки там) можна в магазині перепробувати всі роланди і зробити такі переконливі висновки......люди тижнями розчехляють

 

Не хочу нічого нікому навязувати, але це тведження в усіх різне

Мені наприклад вистачає пів години часу для того аби перевірити інструменти на якість деяких звуків, 

Так люди купляють ці апарати бо в магазині є такі продавці консультанти які готові по вуха залити лейном наприклад ямаху аби ти в них купив касіо чи роланд.

Вихваляючи його та по всякому переконуючи покупців

Але ви пропишіть строку в яндексі на пошук того ж роланда, як знайдеться багато розчарованих покупців, власників тих же GW8.

Які продають його як ви й сказали після тижня розчихляння. Коли йому самому стає зрозуміло що він купив дитячу іграшку

Хоча і є такі власники які повністю впевнені, або переконані, що GW8, це крутіша штука як ямаха 900. Бо це РОЛАНД

Богдан Нестор. Ну чо, той роланд такий нічо...позрівняно зі всіма іншими самограями, я бнавть сказав дуже нічо...

За ті гроші які він коштує краще купити вже MOTIF XF 6. Оце дійсно хороша штука. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти