Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » порaдьтe що крaщe
порaдьтe що крaщe

За які гроші? рядом друга кнопка, нажимаєте чекаете 60 секунд і нижче зявляеться строка з ссилкою

Добре зараз закину на свій профіль

А Ви почекайте пару хвилин, а потім ще 60 секунд і буде безплатно!!!

Готово. Качайте з профілю якщо не вмієте користуватись летитбітом

Колеги, ви думаєте що я шукаю напасті? Чи сумніваєтесь в моєму вмінні користуватись різними ресурсами? Права кнопка щезає за яку секунду другу. Yura86, чекати КІЛЬКА ХВИЛИН?!!!

Я тільки що сам скачував. Ви що ніколи з летитбіта не качали безплатно?

Може це через мій браузер в мене так виходитьпевних причин я користуюсь W. Explorer-ом). Та скачував я і цього і з дуже багатьох різних файлообмінників. Я говорив про закачку демки в профіль, а не в загальну базу мінусів. В профілі є кнопка "Записи", тиснете на неї і заливаєте в свій профіль. Ця функція і є якраз для подібних демонстрацій. Може Ви не знали про це, так що соррі.

 Зараз щей залив на мої записи. 

Послухав. Після дудок ця імітація флейти сприймається доволі плоскенько. Я, особисто, не прихильник використання семплів неклавішних інструментів. Так чомусь виходить що клавішники витискають з того на чім грають все, крім ф-но, Родеса, ел.органів, клавінетів. Я розумію що зараз почнуться заперечення на мій погляд з аргументами про весільний кєрунок і т.д. Але звідси і ноги ростуть, що ніхто в останній час не береться грати "естраду" на-живо. З фанерами спокійніше. Колись було навпаки -грали на ел.органах все. А тепер повиживали (без образ) дудки, барабани, гітари, бо все є в клавішних. Ніби й так, але це зовсім не рівнозначна заміна і близько. Позаминулої суботи на весіллі був студенький гурт, хлопчина грав на флейті. Ну то і близько не те що є в мому "Мотіві".

Я думаю варто робити висновки чи дихає чи кашляє флейта після того, як я залью свою демку

Пане Романе, граєте і на флейті?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти