Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » кorg pa 500- yamaha s 710.. б\у чи новий ?
кorg pa 500- yamaha s 710.. б\у чи новий ?

За 4 роки ніяких проблем з коргом па500 у мене не було, ні з сенсором, ні з клавіатурою, ні з будь чим іншим.  І не зважаючи на те, що у мануалі пише "тільки для користування у приміщенні, офісі", грав він у мене на дворі, і в десятиградусний мороз.  Правда після двору позабивалася пилюка під фейдера, то мусив пилососити.

Дотепний напис в мануалі про приміщення і офіс. Цікаво чи в S-910 пише подібне.

грав він у мене на дворі, і в десятиградусний мороз

пане  Романе і вихочете сказати що сенсор на морозі ні разу не глюкнув????
не вірю...у більшості в моїх знайомих сенсор на вулиці відказує,... 

і до того часу поки не буде температури +10 він не працює

Дотепний напис в мануалі про приміщення і офіс

Це просто перестрахування і гіпотетична причина відмови у гарантійному ремонті...

 

не вірю...у більшості в моїх знайомих сенсор на вулиці відказує,... 

і до того часу поки не буде температури +10 він не працює

А кнопки хіба не дублюють функціональності тачскріна? Хоча мінусові температури не додають здоров'я резинкам...

 

Дотепний напис в мануалі про приміщення і офіс

Це просто перестрахування і гіпотетична причина відмови у гарантійному ремонті...  

!!

 

пане Романе і вихочете сказати що сенсор на морозі ні разу не глюкнув????
не вірю...у більшості в моїх знайомих сенсор на вулиці відказує,...

і до того часу поки не буде температури +10 він не працює

Ага єє така бяка в корга..))

За 4 роки ніяких проблем з коргом па500 у мене не було, ні з сенсором, ні з клавіатурою, ні з будь чим іншим. І не зважаючи на те, що у мануалі пише "тільки для користування у приміщенні, офісі"

Оце так професійний інструмент..)))) Грати в офісі і щодня його пилососити від пилюки

Дотепний напис в мануалі про приміщення і офіс. Цікаво чи в S-910 пише подібне.

Подібного в ямахи не може бути. Моя Ямаха 1100 грала і в 20 градусний мороз і нічого не було

А екран що в 710 що в 1100 Ямахи один і той же

Раджу брати 710 нову або легкий б\у. Ямахи це надійні апарати. І ламаються вони дуже дуже рідко

бери ямаху і не пожалієш, ...
а якщо Корг вже краще знайти 80 старенького але надійного...

Пане sergejkushnir, як кажуть москалі "нє надо утріровать" що до пилюки та пилососення, а у ямахи не може бути такого, бо у неї немає фейдерів...імхо! 

А тепер про напис що до офісів та приміщень, так, у ямахи є часткова перевага у екстремальних умовах( ще мені цікаво, чи на дні ставка буде у ямахи екран показувати) що до екранів, але і у її при -15 екран замерзає.  А у корга є кнопки, які дублюють сенсорний екран, правда десь відсотків на 70. І погодьтеся-сенсорний екран, це дуе зручно та оперативно.

Також виробники корга, та навіть тої самої ямахи не можуть собі уявити що у Україні хлопці можуть мастити весілля при -30, або ж ще краще, використовувати клавішу як підставку для цигарок(верхні клавіші) або жувачок,бачив таке неодноразово.  Тому при проектуванні тих аппаратів цей ньюанс не враховувався, та і я його не враховував при покупці корга, тому що я не збираюся грати навіть при -5 градусах(лише 2 рази грав при морозі, і то по форс-мажорних обставинах). 

Але я розумію тих музик, котрі беруть весілля на морозі: у когось свій кайф від холоду( гарно заграти чардаш у темпі 60 половинними нотами), а комусь ніде дітися, замовлень мало, тому і грають де попало.  Ось тому потрібно конкретно знати, для чого конкретно купляти той чи інший аппарат.

 

 

YAMAHA в серії S з екранами теж намудрувала.Я знаю людей з десять ( у тому числі і я )які міняли дисплеї на своїх інструментах.Тому що він тупо ні з того, ні з сього  виходив з строю.А заміна дисплея мені обійшлася не мало, не багато 200$ це в S 700.А друг міняв в S 900,то ремонт обійшовся майже в 400$.Так що з ямахами теж не все гаразд.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти