Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » кorg pa 500- yamaha s 710.. б\у чи новий ?
кorg pa 500- yamaha s 710.. б\у чи новий ?

Я знаю людей з десять ( у тому числі і я )які міняли дисплеї на своїх інструментах....

 

ну а причина яка тому..?

 

Та хто його знає.Я з початку грішив на первозки.Але коли в товариша в S 900 накрився дисплей я зрозумів що перевозки тут ні до чого.Тому що вона в нього після магазину з дому не виносилась.А через років два потух дисплей.От і гадай тепер чому?

Тому що він тупо ні з того, ні з сього виходив з строю

пане Юрію, то в екрані чіпи горіли і він не показував, чи світло горіло, але зображення було??????????

Проблема приблизно описана тут http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=141413 .Спочатку викидає так як описано , а потім зовсім тухне.А в мене на S 700 спочатку став бардовим,потім почав давати па току поміхи,потім почав блимати разом зі всіма світлодіодами навіть тих кнопок які були не включені...

Щось подібне і ми мали з S900, неможливо було зайти в WAV файли і засвічувались майже всі світлодіоди. Як виявилось, причина була в шлейфі, той що йде до плати головного  процесора. Ми вдячні нашому колегові  Богдану за пораду, яку він нам дав!   Обійшлося без сервісного центру. Ще можу сказати, що не обовязково виходить з ладу цілий дисплей, може бути причина в самій підсвітці того ж  дисплея. А також S900 має властивість недогравати WAV файли. При записуванні міді файлів в реальному маштабі  може  (поміняти ревер ) потім грає хто зна що...?  І резинки тріскають не обовязково на морозі. На рахунок вірусів, або замало памяті на флешці, прохання ненагадувати - пройдено. Одним словом вже і YAMAHA стає ненадійною.

Підкажіть,в Yamaha s710 можна створювати свої стилі "з нуля" і чи є для них місце в клавішах?

Можна.Місце для них USER.

Дякую за відповідь,Юрій.

Підкажіть! Чи підійдуть стилі з psr на s 710.

Підійдуть, але щоб звучали добре, то треба буде попотіти.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти