Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » кorg pa 500- yamaha s 710.. б\у чи новий ?
кorg pa 500- yamaha s 710.. б\у чи новий ?

Розумію що досить заїзжані питання в порівняні інструментів.. та всеж.. друзі!  мені як початківцю,який проюзав своіми руками лише один( ПОРІВНЯНО ) інструмент  пср Е 423 :):):) важко буде зробити вибір без допомоги!! знайомих музик немаю,  тому буду питати поради тут!:)   на початку весни планую придбати якись із цих інструментів  можливо хтось промацав їх оба і може розказати +  і  -    і ще у мене дилема  з ризиками які можуть бути при купівлі б\у ( як то кажуть де може бути подвох

)    я так вважаю що ці інструменти одного класу  судячи із порівняння ціни  ... буду вдячний любим щирим порадам :) !!..   

Якщо не можете визначитись ,тоді беріть оба.

Бери краще ямаху.

 


      Юрій Цьосенко     Якщо не можете визначитись ,тоді беріть оба. 


по ціні двох можна взяти один нормальний ! але дякую


 

Дивлячись для чого. Для гри у реальному часі краще корг, звучить жирніше, більш операційний та гнучкий у налаштуваннях. Значно білше можливостей ніж у ямахи. Проте якщо ви хочете фанерами користуватися, то краще буде ямаха, по скільки там і мр3 плеєр є, і фанер під ямаху білше написано(міді).

 дякую Романе  я бачив ваше відео! клас!! по темі( відео демонстрації )      після чогой задумався про ра500  , тобто  міді файли для корга і для ямахи різні  ?? щодо  мп3 не цікавить..

 

тільки я незрозумів нарахунок міді ?? 

 

Дивлячись для чого. Для гри у реальному часі(маю на увазі що польку-марш-вальс можна і на ямасі псс51 грати, але щось білше то ні. Я наприклад 70% свого репертуару граю на коргпа500) краще корг, звучить жирніше, більш операційний та гнучкий у налаштуваннях. Значно білше можливостей ніж у ямахи. Проте якщо ви хочете фанерами користуватися, то краще буде ямаха, по скільки там і мр3 плеєр є, і фанер під ямаху білше написано(міді).

Але всеодно вирішувати вам, бо мені корг краще звучить за ямаху, а комусь навпаки-це вже справа смаку.

Дякую за схвальні відгуки, тут можете послухати гру у реальному часі під час роботи на весіллі(граю я+моя дружина співає):  http://www.minus.lviv.ua/albums/audio/romamuz/korg-pa500-zhyva-gra/

А фанери з ямахи для корга потрібно підганяти, тобто корг читає їх але звуками "дженерал міді", потрібно змінювати інструменти та налаштування ефектів(хоча це робиться дуже просто, навіть у процессі програвання).

з Па 500 проблеми в сенсорі бувають...
з 710 ніяких, 
краще найди собі па 80, це той самий 500 але не сенсорний і надійніший

з Па 500 проблеми в сенсорі бувають...                 

тоді корг ліпше новий   ..хочаб гарантія буде

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти