Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Компресія вокалу
Компресія вокалу

Перепрошую за розширувач Експандер...  Помилився...   "Для мене то дикість"!   ТО моя думка... 

Ромчик а вокалістам з певними вадами "с-сс-иками", "би-и-и-иками", та "п-и-и-и-и-иками",  мікрофон тре підбирати, або просто податися в другий напрямок роботи, якщо не виходить, а не той динамічний непотріб!  Як би ти вдало ручки не крутив, ти в режимі живого звуку, не передаш динамічні емоції свого виконання... Прибор в тому як раз тобі поможе! 

Не згоден з І.Гарвасом, що всі професіонали користуються на концертах компресорами

pete fedyshyn, ну то викладіть посилання на райдери з імпут листами, де відсутня динамічна обробка на голосі. Я про таких не чув. 

pete fedyshyn  має на увазі себе :)

Можна на вокалі використовувати компресію але в розумних дозах. Тай перехід пороговий має бути плавним (тобто кні - мякий). Він не повністю повинен забирати динаміку а тільки трішки її згладжувати - тоді і вокал буде краще посадженим в мікс. Все треба робити без фанатизму. Бодя ти ж завжди на студії на вокалі використовуєш компресор. Він підтягує вокал на передній план (разом з барабанами та басом). Вокал - це теж основа міксу.

п.Ігор! Завжди про щось дізнаємось вперше. Для прикладу райдер колективу О.Ваєнги. Можна по різному ставитись до її творчості, але фактом є те, що це найбільш гастролююча співачка СНД

яка виступає тільки наживо з колективом 10-13 музикантів! За 2011р - 100 концертів з яких 2 в Кремлі. І в райдері немає жодної динамічної обробки. Тільки гейти для барабанів і еквалайзери.

http://vaenga.ru/pages/contacts/ райдер в ворді завантажується. Ваша думка?

Тоді.можливо хтось поділиться інформацією, прилади яких фірм використовує, і як саме це робить?

Цікавить щось добре ( 350-500у.о за б у ) чи дешевше?

Мусить бути розуміння, що додатковий прилад в ланцюжку, це не плюс для звучання , а мінус,  то чи доцільно ставити посередній прилад, який свою роботу виконує на трійку?

 

pete fedyshyn, переконали, здаюсь! Переглянувши десятки райдерів я не зустрічав відсутність бажання мати компресори на вокалі, а з'ясувалось що є. Галичанин, якщо думаєте що існує "рецепт" виставляння ручок на приладі, то цього нема. Всі параметри виставляються під голос, обладнання, музичний смак та музичний матеріал. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти