Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Очищувач звуку у апараті.
Очищувач звуку у апараті.

BEHRINGER DEQ 2496, ручками доводити.

Напевно, перший раз стовідсотково погоджусь з Сергієм Кушніром. Самий кращий очищувач звуку- то є класний аппарат( весь тракт) навіть починати тра з фанери, або ж живих інструментів відповідного рівня, ну і звичайно гарні вуха та руки. 

І не ведіться на усілякі міфи про улучшайзери. Користуйтесь приказкою- які гроші, така і музика. Коли у мене питають яка аппаратура краща, я відповідаю просто- та що дорожча.

Я не знаю наскільки коректне буде моє питання, але все ж таки задам. Такий апарат як SPL Vitalizer, можна назвати тим, про що тут йде мова, як я зрозумів? І мені здається він дуже класно корегує звук, якщо ж я звісно думаю правильно про що ви говорите.

Напевно, перший раз стовідсотково погоджусь з Сергієм Кушніром. Самий кращий очищувач звуку- то є класний аппарат( весь тракт) навіть починати тра з фанери, або ж живих інструментів відповідного рівня, ну і звичайно гарні вуха та руки.

І не ведіться на усілякі міфи про улучшайзери. Користуйтесь приказкою- які гроші, така і музика. Коли у мене питають яка аппаратура краща, я відповідаю просто- та що дорожча.

 

А я напевне перший раз непогоджусь з вами, Роман. Який би не був тракт, корекція залу 31 полосним еквалайзером дає свої результати. А ще в додаток якщо використати частото залежний компрессор і піджати полосу 2-5 кГц, виходить взагалі ляля.

Ви обоє праві, але говорите про різні речі. Якщо апарат барахло, то доброго звучання не вийде, а якщо хороший апарат правильно настроїти, то буде зовсім добре.

Це не очищувач звуку,я просто не правидьно зрозумів.Це апаратура від фірми DBX: туди входить компресор, кросовер і еквалайзер.Це мені сказали на подобі 3 в одному.

DBX PA - кросовер, компрессор, лімітер, еквалайзер. Дуже цікава річ, при 2-х чи 3-х полосних системах. Мав такий, але поміняв на Behringer DCX2496 та DEQ2496. Ці два прибора цікавіші по звуку, тай зручніше, коли в амп-реку стоїть кросовер, відстроїний під акустику. А біля пульта еквазайзер, який дозволяє відкорегувати уже звук з врахуванням залу.

Не плутайте пане Артур засоби керування звуком(еквалайзери, компрессори, кроссовери, гейти) з усілякими улучшайзерами, очищайзерами, самоспівайзерами та грайзерами. Ясно що без еквалайзера як без рук, і вже яку частоту піджимати, я думаю залежить від залу та смаку виконавця. Просто я маю таку думку, що не може запорожець їхати 200км в год, хоч ти у нього запхни двигун від феррарі, все одно, чи ходова розлетится, чи кузов. Так і з аппаратом, купив лайно, то хоч ти його перцем посипай чи петрушечкою прикрашай, все одно лайно і буде. 

купив лайно, то хоч ти його перцем посипай чи петрушечкою прикрашай, все одно лайно і буде. 

Ну не завжди так. Є така акустика яка просто просить еквалайзера щоб добре звучала, а якщо вона дорога і фірмова то там уже все підстроєно за нас

Просто я маю таку думку, що не може запорожець їхати 200км в год, хоч ти у нього запхни двигун від феррарі, все одно, чи ходова розлетится, чи кузов.

Навіть сама дорога акустика і апарат потребує розумну голову на плечах і руки. Якщо цього не дано то навіть самий дорогий брендовий апарат буде звучати середньо

Сергій Кушнір, ви хоч прочитайте уважніше мій пост(що до еквалайзера), перш ніж давати якісь коментарі.Так, Сергію, є така акустика, яка просить еквалайзера, це уся абсолютно акустика. Саме тут я висловлюю свою думку про усілякі улучшайзери( я не маю на увазі еквалайзери, компресори і.т.д.) І взагалі тема цікава, очищувач звуку, а ніхто не поцікавився від чого він очищує звук, і взагалі, для чого звук подавати брудний коли можна зразу подавати його чистим.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти