Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Очищувач звуку у апараті.
Очищувач звуку у апараті.

Хто має такий процесор,то знає,що фонограму неякісну він наоборот погіршує і розмиває.Тільки чистий звук він покращує(розсипає).При роботі на живо дуже ефективний.

У мене був максимайзер BBE 362I і хто щоб не говорив не дурні їх розробляли= звук він покращує тобто робить прозорішим і якіснішим особливо коли апаратура неналежної якості. Так коли я придбав RCF потреба в ньому відпала.Я наприклад рекомендував би особливо в кого немає субів і погані драйвера і те і те максимайзер може покращати.

Valerik, ВВЕ звук не покращує, а змінює.

Хочу сказати,що дійсно не можна з неякісних фонограм зробити щось краще.А ось покращити хороший звук апаратури(змінити в кращий бік)як писав Ігор Гарвас - це і є задача максимайзерів.Вже добрий десяток років працюю на апараті ZECK.Звуком повністю задоволений.Але коли придбав ETEK  EXCITER ENHAHCER тоді апарат зазвучав ще краще.Пробував  ВВЕ - так само.Згідний з тими,хто вважає,що на хороший апарат не потрібно якихось покращувачів.Але як кажуть "маслом кашу не зіпсуєш".Пробуйте і вирішуйте самі.

Без зміни на якісніші компоненти звуковий тракт (мікрофон/програвач; мікшер; АС) не може покращитись. Можна змінити сприйняття звучання, але це інше. Щоб зрозуміти це, потрібно вивчити принцип роботи приладу. Але наші лабухи мануали і технічну літературу рідко вивчають. Більше люблять навмання з мудрим виглядом крутити регулятори і тиснути кнопки. В максимайзері йде ділення на 2-3 смуги і створює фазове зміщення між ними. Тобто відбувається зміна сприйняття звучання. В неті є викладений приклад пояснення: це як в сонячну снігову погоду натягнути сонцезахисні окуляри. Сприйняття змінюється, а предмети залишаються ті самі - їх величина, колір, віддаль між ними. Фленжер, чи хорус ніби покращує звучання, але нікому в голову не приходить їх використовувати нон-стоп.

Ігор Гарвас - згоден з вами - саме не покращує, а змінює, хоча на слух сприймається як покращення. Тут доцільно спробувати цей апарат на власній апаратурі - тоді й не виникне запитань.
Вартість такого, як мені рекомендували 980 гр. (BBE 362i)

Я би порадив Peavey Kosmos

http://www.youtube.com/watch?v=7Ico12fSVaA

Для Олександра Парубочого десь читав що в тебе малобюджетний апарат- раджу бери ціна десь така і є.Коли ти підключиш BBE 362I то буде таке враження що до цього твої колонки були накриті одіялом

Valerik, це лиш перше враження.))) Олександр Парубочий, краще придбайте 1/3 октавний еквалайзер. От ним якраз і покращите звучання. В нашого басиста є BBE-361, з самих перших. Враження що щось там додає, є. Але це лише коли сам інструмент звучить. В міксі якраз і провалює, без нього все чіткіше і конкретніше.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти