Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Очищувач звуку у апараті.
Очищувач звуку у апараті.

Ну не завжди так. Є така акустика яка просто просить еквалайзера щоб добре звучала, а якщо вона дорога і фірмова то там уже все підстроєно за нас

Нема такої акустики, яка просить еквалайзера! (Хіба барахло з кривою і горбатою АЧХ)  Є приміщення де, з причини геометрії , використаних матеріалів і т.д., підсилюються одні частоти і гасяться інші. Тоді таку нерівномірність корегують еквалайзером, і то не в бік "витягування" смуги, а "садять" смугу частот. Піднімати можна широку частину діапазону, а не окремі смуги. В ідеалі на відкритому повітрі хороша акустика еквалізації не потребує. А хороша акустика тим і відрізняється від поганої, що максимально рівно відтворює увесь заявлений частотний діапазон з мінімальними спотвореннями.

Нема такої акустики, яка просить еквалайзера! (Хіба барахло з кривою і горбатою АЧХ) Є приміщення де, з причини геометрії , використаних матеріалів і т.д., підсилюються одні частоти і гасяться інші. Тоді таку нерівномірність корегують еквалайзером, і то не в бік "витягування" смуги, а "садять" смугу частот. Піднімати можна широку частину діапазону, а не окремі смуги. В ідеалі на відкритому повітрі хороша акустика еквалізації не потребує. А хороша акустика тим і відрізняється від поганої, що максимально рівно відтворює увесь заявлений частотний діапазон з мінімальними спотвореннями.

 

Дозволю собі з вами не погодитись. Візьміть любий процесор, наприклад DBX PA або EV DC-ONE, і подивіться як скорегована АЧХ в заводських персетах навіть для самих дорогих моделей акустики. Жоден динамік, не здатен відтворити ідеальної АЧХ, і пасивними фільтрами теж нереально досягти ідеалу. Навіть самі дорогі моделі потребують корекції еквалайзером, навіть на відкритому повітрі. В випадку, якщо приміняється бі-три-амп, тоді корекція робиться в процесорі, і при роботі на відкритому повітрі можна працювати без еквалайзера.

 

 

Мова тут починалася з максимайзера,або психоакустичного процесора.Восновному поширені від ВВЕ. Маю 362-го років 10.Відключаю його деколи в тяжких залах(там він лиш псує).А так-задоволений.

Шановні панове,осмілюсь зауважити,що пан Святослав,очевидно мав на увазі такой психоакустичний прилад"Улучшайзер"звуку.Чує моє серце,що зараз мене почнуть пресувати Проффесіонали.,але ляпнути мушу.Та вся наша лаба націлена ,шоб людські вуха,аще й печінки(Субнизами) намахати! Відтоді,як щезли духові оркестри,бандуристи,цимбалісти,барабанщики,хор-ланки ,а зрештою і вокально-інструментальні ансамблі ми тільки те й робимо,що дуримо народ. Тішмося ,поки що.Науково технічний прогрес ще гальмує закон ринку,бо не встигли капіталісти всьо розпродати(забагато наштампували).А  в попередні роки  ще й багато якісної продукції. Колись як мав цьоцю в Канаді,шо прислала Ямаху то вже був Лабух на весь район,а то й на волость.А тепер лабухом може бути кожен.Береш комплект Берінгера,караоке мікрохвон,(підставку)під АСУС,і,собственно нафарширований асус і йдеш лабати халтури.Це не ти придумав,це придумав за тебе клятий капіталіст.На нещастя Бозя дала тобі вухо,і ти чуєш шо твій "апарат" звучит гірше,як в сусідських пацанів,бо в них"ФІРМА".Тоді ти йдеш в магазин і купуєш"УЛУЧШАЙЗЕР"тої самої фірми берінгер.яка вже всьо за тебе продумала наперед.    PS .Доречі не здивуюсь,якщо після улучшайзерів і самограйзерів появиться самоспівайзер, хоча можливо й  публіка перетвориться на самотанцювайзерів.(Я собі гоню)

Погоджуюсь з паном Михайлом. До вищесказаного додам ще задавки/нарізки в МР3 96 кб/с, скачані с інтернету, а перед тим "покращені" десятком "покрущувачів". Таку фонограму вже ніщо краще, ніж вона є, не зробить.

Myhailo1962

...Погоджуюсь з паном Михайлом. До вищесказаного додам ще задавки/нарізки в МР3 96 кб/с, скачані с інтернету, а перед тим "покращені" десятком "покрущувачів". Таку фонограму вже ніщо краще, ніж вона є, не зробить.

І весь той шлак і психоакустичне гумно валить на людські вуха !!! Є невтішливий вислів: народ має таку владу на яку він заслуговує. Виходить народ і має таку музику на яку він заслуговує, задавки/нарізки в МР3 96 кб/с... А може проблема не в народі, а музикантах - ???

 

Так, проблема саме в музикантах. Точніше, в їх дефіциті. Вже не кожний вміє на весіллі заграти. Добре - співаєш під фонограму - вчись їх писати. Якби кожен зробив хоч би одну свою власну мінусовку - не виникало б питань на кшталт "як покращити мінус", "як задавити голос". І форуми поповнювалися б свіжими роботами.

Я кілька років заробляю на життя тим, що знімаю мінуси, пишу аранжування і т.д. Можу з упевненістю сказати, що граючий музикант за один усього рік може написати мінус власноруч. І хай він не буде досить якісний, але наступні будуть кращі.

Що до очищувача звуку - як на мене дурня, хоч і спорів багато. Тут необхідно конкретизувати, про що мова. Усілякі улучшайзери, та якійсь програми подібного характеру, я незаперечую можна спробувати, але як намене, до них потрібно ставитись обережно - щоб не спотворити оригіналу - Ваш голос, Ваш інструмент. Що до чудового тракту і правильно відстроєного - нема заперечень, якісної фонограми, а ще краще якісного інстрімента - підтримую на 100 відсотків, добрий мік - само собою. Необхідно ставитись до цих улучшайзерів, як до модуля спецефектів - чим менше накрутиш - тим менше спотворень в твоєму голосі буде, звісно якщо є що показати. Треба не забувати - призначення апарату підсилити звук з найменшими привнесеними спотвореннями, а не навпаки, адже звук має бути натуральним, живим. Може хтось непогодиться, сваритись не стану.

Було би цікаво,якби тут відписувались ті люди,хто таке має,або хоча б десь таке бачив.А тут кожен допис починається з слів-На мою думку це  г..но.,Я думаю краще купити дорощі колонки,ніж максимайзер Берінгер за300-400грн.А він якраз на свої гроші звучить.Починати бажано хоч з ВВЕ.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти