Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Ситуація на весілля. Ваші дії.
Ситуація на весілля. Ваші дії.

Молодий звичайно не правий... але коли наймають музик а приходять чуваки і розкладають ноутбуки??? З повагою до всіх - проте, самі винні

Жодна молода пара не покличе музик на своє весілля, якщо не бачили і не чули їхню роботу. Молодий в даному випадку напевно хильнув зайвого. Все ж таки цікаво, чим закінчилось весілля...

Ну що можна сказати, наречений - ідіот повний, але він те звичайно ж заперечуватиме, йолоп тай усе. І кому цей його понт (інакше не назвеш) знадобився? Точно не йому самому, хіба його "пацанам" - таким же ідіотам як і він. Зіпсував настрій і собі і людям і лабухам, а в результаті мабуть після того як лаба поїхала звідти, весілля догравав на гармошці старий циган з сусіднього базару. Ото вже мало бути "красіво" і професійно.  А може то такі лабухи там були що не могли дати ради тому ноуту на тому весіллі...  Такі зараз часто попадаються які думають що ноут все сам зробить, не зробив... До нього ще тра голову і бажано з начинням. Все потрібно оговорювати наперід, щоб знали що буде таке обслуговування про яке домовились тоді й не буде ніяких непорозуміннь.

Випадок цікавий тим, якщо це музиканти із Франківщини, то вони самі повинні знати , які у них там звичаї... Чому ж той молодий замовляє музику,не знаючи і не намагаючись , мабуть,знати яка буде у нього музика на весіллі? Невже він настільки некомпетентний , що не чув слово "фонограма". Ми , наприклад , замовнику стараємось продемонструвати декілька наших записів,щоб людина була в курсі справи. Взагалі - то музиканти на певній території мають власний  імідж.  Родичі,близькі,знайомі певним чином радять новоспеченим нареченим тих чи інших музикантів або вони самі(наречені) чули їхню роботу (залежить від  популярності). Ніхто і нікого не примушує купляти " кота в мішку "(крім аферистів). В цьому випадку молодий сам винуватий, то ж не замовляв він музик з іншої планети? Є певний відсоток, що музсупровід може бути з іншої області , але мінімальний. В основному , ж свої, місцеві,переконаний в цьому. Я не думаю,що наймають музик, (постійно!) яких ніколи і ніхто не чув! Все - таки прихожду до висновку : молодий вирішив похизуватись та показати власне "Я", щоб ПРИНИЗИТИ людей. ІМХО.

В мене склалось  враження, що на І-Франківщині  хлопці спокійноі і без ноутбука відлабають...  Тільки незрозуміло, як це -забрав? Віддали добровільно, чи силою? Якщо добровільно віддали - самі винні, якщо силою - заява!  І послав би,  на далекий хутір  к бісовій матері....

Скоріше за все, ситуація - просто ПРИДУМАНА, одним з наших колег.   Хоча  немудрих теж є багато серед наших клієнтів.   А якщо тут вже щось і обговорювати, то дійсно, як це - ПОЗАБИРАВ ?!

Може і не придумана. В мене була така сама ситуація ще чотири роки тому на Буковині. Перед клавішником ( клава Па 800 і клавішник працьовитий) стояв  відкритий ноут  який  суто використовувався для тесту. Але все одно  були  зауваження, що ми " крутим  дискотеку", як висловився замовник. Хоч ми йому  доказували і показували для чого використовувався ноут. Завжди знайдеться людина, яка може попортити нерви, хоч і при годжені  весілля, всі на все згідні лиш би здешевити замовлення. Але забирати ноут - це вже край. 

Так, звісно, фізичне втручання - то вже забагато. А може на тому ноуті хост з ВСТшками крутиться. Варто було молодого переї..ти ковінькою і аж тоді їхати додому...

Ситуація ,думаю, не придумана. Знаю ще , що хлопці взяли 5000 грн. А одного  разу я була в гостях на весіллі в одному селі, де музиканти заграли пару вальсів, а  потім ,під час гри, пробували потихеньку розкладати ноутбук, вдалося їм прокрутити тільки "Білі черемхи". як місцеві закрили їм ноут . Склад був із чотирьох : скрипач,саксофоніст, гітарист і клавішник. Після того ,як ноутбук заставили забрати, з них ніхто очей не зводив, чесно кажучи, мені Їх було шкода , коли біля  них постійно хтось чергував .

За 5000 треба без фонограм грати !  

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти