Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Ситуація на весілля. Ваші дії.
Ситуація на весілля. Ваші дії.

Знаю ще , що хлопці взяли 5000 грн.  Це суттєве доповнення і навіть дуже! За такі гроші грається "вживу". У нас стільки за весілля народ не спроможний заплатити . Це добрий заробіток. Якщо грають чотири (!!!) музиканти та за добру плату , а люди танцюють(!!!) і весело проводять час, то нафіга той ноут витягувати. А в даному випадку не знаю, що вже й казати : і молодий повинен знати кого запрошує, і хлопці з ноутами  приїхали , і сума 5000 грн. !  "Лихо закручен сюжет ! "

Та це все переливання з "пустого в порожнє"... Як би відгукнувся дійсно, той хто брав завдаток, або лабав, то це б просвітлило ситуацію! А так...   Та і яка різниця за які гроші ???  Може ноут використвувався для Хосту ВСТ, для оперування світлом, для текстів, та маса чого може бути... За таке змотувати вудочки і додму "!  Зразу !!  Я б навіть після того, як би вони всі вісімнайцятеро стали на коліна, і добашаляли ше так раз - не став би працювати для бидла...

Ціна 5000 грн. у нас цілком обгрунтована, хоча б тим, що бути на весіллі потрібно від 10 год. ранку і до години сьомої (а не рідко і далі) слідуючого дня. І обманювати народ тре вміти "красіво" а не ставити два яруси ноутбуків щоб народ обзирав і робив висновки (правильні чи ні то вже таке...)

Тим паче!!   Ігор перепрошую що переплутав Ваше імя... ))))  Я виправив !

 

Але на рахунок ноутів не згоден! Ноут в кожного працює по різному, і кожному помагає по свому, як що вже люди не обізнані то їх проблєми...

Правильно,потрібно наперед погоджувати,щоб потім не було проблем. У нас є два склади в колективі -живий та напівживий:)З другим складом ми граємо постійно.А з першим тільки на великі свята.Тому що коли клієнту покажеш одне та інше,то чомусь усі ,без винятку вибирають дешевший варіант. А деколи ще й перепрошуються чи є у нас компютер,шоб під ранок крутити"дискотеку".До речі, першого вересня ми маємо Франківське весілля ,правда у нашому кабаку ;)

Франківським панягам вгодити важко. Підготуйтесь до "голубки"(можуть діставати)

Працюю в крамниці Музшоп про такий випадок чую вперше.

І обманювати народ тре вміти "красіво"

Треба не обманювати, а виконувати домовленості. Якщо платять за "крутити діскатєку" то так і має бути, а якщо платять "щоб грали", то треба грати.

pete fedyshyn Якщо платять за "крутити діскатєку" то так і має бути, а якщо платять "щоб грали", то треба грати.

Треба!!! Але не чув ще жодного випадку, щоб хтось попереджав клієнта про використання фонограм. Всі хто додає оголошення про свій гурт, чи ролик на youtub наголошують що тільки "живе" виконання! Не вірите? 

Хлопці, скажу непопулярні речі, але вважаю, що однозначно винні музиканти. Легко звинувачувати молодого, "не знав шо брав". А яке це в нього весілля? Перше! А в музикантів??? Виходячи з цього, хто як не музиканти мали б знати всі підводні камені співпраці і обговорити їх? Давайте по аналогії, ви здали в хімчистку костюм, а вам його облили солярою і підпалили. Плям нема? Нема. Послуга надана? Виходить, що так. Ви винні, бо ви не обговорили процес чистки? Невже ви в цій ситуації заплатите гроші і заберете додому купку попелу???

 

Ігорку, не повіриш, в бутність мою музикантом, я завжди попереджав: народні пісні - автоакомпанемент синтезатора+жива гітара і духові, попса - фанери на синті і ноуті. Гості, звісно, слідкували за руками (особливо, коли я саксофоніста ставив за клаву :)), але я знав, що з молодятами проблем не буде.  

 

Jurij Reipashi, то взагалі ідеальний варіант, коли є можливість дати молодятам вибір. Тоді однозначно, молодята знають, зекономили - не вимахуємось, "улибаємся і машем".

 

Звісно всього не врахуєш, можуть виникати непорозуміння і після детального обговорення. Але принаймі більшість ситуацій треба попереджати. Зараз, коли я готую молодят до весілля, я їм даю рекомендації, що обговорити з музикантами, як правило дуже дивуються:

 

"Музиканти в що будуть вдягнуті?" "Я хочу, щоб були в вишиванках", "А ви їм про це сказали?" "А я бачила їх фотку в вишиванках, то мусять мати..."

"Музиканти ходять між столами?" "Ну напевне..." Доходить до справи, музиканти: "Ходим за додаткові гроші, молодята не просили, ми гармошку з бубном не брали... " 

"Який перший танець?" "Маєм свою пісню" "Музиканти зможуть її включити?" "Ну мабуть". Потім з'ясовується, що в музикантів ноута нема і флешку можна засунути хіба що... Одного разу бачив, як музиканти запускали 1 танець з мобільного телефона (молодята дали їм трек заздалегідь, а брати в мене ноут музикнатам було "невдобно"), добре, що ніхто в той момент на той телефон не подзвонив... і так далі...

 

Трапляються адекватні молодята і гості, наприклад співробітник був на весіллі, де працював один львівський музикант, який має деілька варіантів гурту. Замовили його в самому скромному складі - ноут+скрипка+солістка+ведення, він навіть меблю не возив, але гості були задоволені і не ставили дурних питань. Але бувають і інші...  Тому, дуже раджу, обговорюйте максимально, "обманювати" доводиться гостей, бо навіть якщо молодята зекономили, то не варто це демонструвати гостям - поставили ноут на меблю та й відбивайте ритм пальцями. Але молодят обманювати не варто, хоча б тому, що вони платять гроші :)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти