Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Ситуація на весілля. Ваші дії.
Ситуація на весілля. Ваші дії.

Що можна сказати? Погоджуюся на всі 100 відсотків!

наголошують що тільки "живе" виконання

Тоді правильно зробив, що не дав під фанєру "виступати"!

"обманювати" доводиться гостей, бо навіть якщо молодята зекономили, то не варто це демонструвати гостям - поставили ноут на меблю та й відбивайте ритм пальцями. Але молодят обманювати не варто, хоча б тому, що вони платять гроші :)

А гостей в такому разі ніхто не обманює, бо їм ніхто нічого не обіцяв, вони не прийшли на концерт і білетів не купували, а молоді мали б знати за що платять.  Якщо би мені обіцяли "на живо", а запустили фанєру, то нагнав би ще і копняка дав.

 

Юрій Бульбах, - Все правильно, я вами погоджуюсь 100%!

 А нарахунок обману то скажу що на весіллі обман починається ще на заручинах коли домовляються за всілякі "понти" тіпа 10-ти метрових лінкольнів, крутіх лексусів та салютів,  "щоб як на день незалежності були по 25-30 хвилин". А що вивалити в небо на 6000-8000 грн. салют і в той же час торгуватись з тамадою чи з музикантами за 200-300 грн."спустити" - хіба не обман? Обман. А що символізує приїзд кортежу з нареченими на довжелезних лінкольнах та лексусах (оренда яких стає в суму з трьома нулями) із загсу на весілля - рівень достатку та статус в суспільстві? Може й так, коли такий кортеж підьїзджає до самого дорогого закдаду міста, але коли така колона приїзджає гуляти в їдальні цегляного заводу (бо батько працює на тому заводі крановщиком і оренда йому як свому працівнику стане за пів-ціни) то всьо те виглядає як не обманом усіх присутніх то вже самообманом точно. Що наречений показав усім свою крутість усіма тими розтратами, зовсім ні, при його професії офіс-менеджера. Я з колегом самі були свідками такої ситуації з чого й потішились тоді дуже і не ми одні а й більшість гостей теж. Парадокс в тому, що люди наші самі себе обманюють і хочуть щоби їх обманули, але "шоб як у кіно, красіво",  як казав хтось вище в темі.

На рахунок 5000-згідний треба грати в живу простим лабухам.

Проте мені відомі декілька гуртів з відомими назвами(якими керують заслужені,артисти,діячі),та ціна їхня ~1500$.І фонограми також мають місце в їхньому виконанні.Церимоніал зустрічі ,межи столами ,у хаті проходить троїстими музиками,ще декілька понтів і далі працює фонограма під естраду.Та ніхто і не пробує їм нічого сказати,чи щось забрати,тому що це "відомі-дорогі-з гучними іменами" музики.

Треба знати чого треба публіці,молодятам.Якщо люди хочуть народний репертуар,то для чого розкладати ноутбук.В живу щоб заграти-заспівати якісно естраду потрібно щонайменше 6 музикантів-професіоналів,а не простих лабухів(хоча самородки також є).Як приклад Тернопільський гурт D.Kray -http://www.youtube.com/watch?v=5ABoVCVCfl8.На це потрібно звертати увагу також.Я мав схожий випадок:

Декілька років назад по Тернопільській області пройшов ураган,саме в суботу.Електрику виключили біля 21 год.Грали двоє трубач і клавішник за 250 доларів.Гостям,звичайно поставили свічки на столи,хоча це був кабак в Тернополі.Через годину-дві почалося -ГРАЙ!!!Я тобі гроші плачу!!!! звісно один трубач не буде грати весілля.Ввійшли в становище,викликали колєг які не мали весілля:акордеоніст,тубіст,саксофоніст,тромбоніст і барабанщика.Відіграли гарно,згадали старі часи.Люди задоволені дуже були.По весіллю до розрахунку-щей не доплатили!!!! Пояснювали їм-що ми викликали людей спеціально.На те чули-"ВАШІ ПРОБЛЕМИ ".То наші проблеми світло?Другий колєга  в іншому закладі грав один,гроші взяв наперед ,світла не стало почекав годину -пішов до дому "буде електрика-то подзвоните",звісно електрики не було.Де справедливість?

Такщо треба все уточняти перед забавою.

А достоєвського,або молодого достоєвського слід чекати завжди,така наша ментальність.До...тись можна до будь чого ,навіть до  йоніки(з неї також фонограми вже не один десяток років ідуть).Хай би попробував би хто забрати річ яка коштує не одне відпрацьоване весілля.

Ми забрали б ноут,апаратуру та себе з того весілля і поїхалиб до колєг  "на голубці"!!!

kovalvitaly, "...буде електрика-то подзвоните..."

 Yes!!! Молодець!!! А що ж йому самому лишалось...  Він же ту електрику не родить... Хоча міг би так як ви зізвонитися з 2-3 вільними колєгами та й помаленьку відіграти ту халтурку. Хоча ні мабуть не захотів поділитись грішми. Менталітет блін, не дозволив....

Скоро всіх повально будуть заставляти возити "свою електрику", інакше перестануть платити... 

Він же ту електрику не родить..    Гм...  Ну як Вам сказати, ))))   В нас, не один випадок був такий, що ми з генератора гатили! На захід 2 літри бензини і гойра! 

Тай ми якось гатили так само бо у лісі де тої електрики стільки назбираєш. А так дядько на 300 грн. бензини купив вйо! А бенза скінчила і кода всі по хатах!!! 

що ми з генератора гатили   гатили так само бо у лісі де тої електрики стільки назбираєш.   Мова пішла про 220 вольт.    Мабуть, треба складати тему  іншу та скажу , що був у нас на початку весільної кар"єри випадок ,коли згорів блок живлення до клавіш. І щоб Ви думали (хоч я не автомобіліст, гості запитали, скільки вам треба?) - з автомобільного акумулятора "гатили" і то два дні. Ну це вже дійсно інша тема...із нестандартних ситуацій на весіллі...

з автомобільного акумулятора "гатили" і то два дні.

А якими клавішами грали?Чому питаю, тому що YAMAHA PSS 51 новий акумулятор до легкових автомобілів "садить"за години чотири на глухо...Перевіряв особисто.А PSR 640 на годину вистачає і то ,якщо на пів гучності , бо коли даєш на всю- вирубається.

Ну це вже дійсно інша тема...

Все нормально я думаю нічо не інша. Ця тема називається як - "Ситуація на весіллі. Ваші дії" - так що все по темі. А поскільки назва теми звучить дуже узагальнено то і виходить що тут є можливість обговорювати не один десяток різних ситуацій та їх вирішення. Хіба мо топікстартеру не сподобається та він впросить когось з модератора закрити свою тему. Хоча най би була...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти