Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи варто брати KORG PA 50SD?
Чи варто брати KORG PA 50SD?

Дивлячись яка Ямаха і який Корг.

Я це говорив не з приводу звуку, а з приводу керування. Ямаха простіша.

Ямаха простіша...ПСР хіба.Пощупай МОТІФ,простого там мало.Хіба секвенсор зручніший ніж в Корга.

має напарник такий самий колесо вийшло з ладу, а так нічо...

А в KORG PA500, де є USB інтерфейс, можна через нього передати композицію в аудіо-форматі? Чи він тільки для використання синтезатора в якості Midi-клавіатури?

А в KORG PA500, де є USB інтерфейс, можна через нього передати композицію в аудіо-форматі?

Ні!Ним так само як описав Дядько Хапко про РА 50 тільки перезаписом аудіо в реальному масштабі часу на зовнішній пристрій.З самограйок які пишуть в аудіо форматі я знаю тільки в ямахах PSR S 900,910,710,Tyros3,4. В коргах стверджувати не буду але думаю що в PA 1x,1x pro,2x pro,PA 800,PA 3x теж є така функція.

http://www.youtube.com/watch?v=axmtV8Z92Xs&feature=player_embedded

Хтось колись таке бачив? Як можна зробити синтезатор під баян?

Доволі багато відносно маловідомих фірм роблять такі клавіатури. Я бачив таку навіть на Korg Prophesy...

Ви думаєте що напишете професійний аранж за допомогою тільки одного корга па50?

Ви думаєте що напишете професійний аранж за допомогою тільки одного корга па50?

Ви знаєте заслужену артистку України Н. Май?

Ivankably, тоді варто уточнити, що для ви розумієте під словом "написати" і "професійний аранж".

Якщо на секвенсорі ПА50 написати заготовку і потім потреково зігнати ще кудись чи підставити звуки, обротити і звести, то є одне, а взяти стереопари мінус і накласти вокал - трошки інше і сильно гірше. Тай, думаю, що заслуги ПА50 в тому, що Н. Май є народною артисткою, є вельми мало. Можна подумати, що з покупкою PA3x вона візьме Греммі...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти