Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи варто брати KORG PA 50SD?
Чи варто брати KORG PA 50SD?

заслуги ПА50 в тому, що Н. Май є народною артисткою, є вельми мало

Не народною, а заслуженною. Я це написав, тому що всі її мінуса написані на KORG PA 50, і їх якість і звучання мені дуже подобається.

1. Чого ви тоді морочите людям голову, коли відповідь на запитання є готова? Звісно, що треба брати PA50SD, бо його скоро знімуть з виробництва, хітів писати не буде можливості і приріст народних/заслужених артистів значно зменшиться.

2. У вас є пруф щодо "кухні" Н. Май?

Я Вконтакте общаюсь с её дочкой, которая и занимается написанием минусовок. 

http://cs11127.userapi.com/u32194788/-6/w_55332cf0.jpg

Перепитайте її деталі: на чому накопичує, як зводить та інше...

Зводить вона в Кубейсі

А хто що знає про KORG microARRANGER? Одні говорять, це обрізана копія Па 50, але я помітив, що в ньому ніби вирізані усілякі такжикські стилі і додані нові, більш сучасні.

1. На російському сайті Корга є детальний опис + можна звантажити інструкцію з переліком стилів. Але мікроскопічна клавіатура насторожує.

2. "такжикські" стилі в ПА50 - то щось нове. Переважно арабські стилі присутні в моделях, орієнтованих на східний ринок: Korg PA500ORT, Ketron Vega та ін.

"такжикські" стилі в ПА50 - то щось нове.

А Ви гляньте на ютубі. Там є пару українських відюшок, пару білоруських, все останнє якісь такжики... 

Ще є декілька американських відюшок, та китайський "обзор". 

Чому так важко скачати мануал і подивитись?

Я нарахував всього 3 східних стилі в Мікроарранжері:

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти