Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Репертуар "Дзідзя"
Репертуар "Дзідзя"

Да..... а в Дзідзя "голос" просто "мегакрутий" - практично ну ніхто його діапазон не вихилює. Якраз його зрівнювати з Лепсом! Може ще й з Паваротті зрівняєте. Пісні Дзідзя легко заспіває і М.Поплавський

Да..... а в Дзідзя "голос" просто "мегакрутий" - практично ну ніхто його діапазон не вихилює. Якраз його зрівнювати з Лепсом! Може ще й з Паваротті зрівняєте. Пісні Дзідзя легко заспіває і М.Поплавський

http://www.youtube.com/watch?v=GmDvdMc6jIw

Дядьку Хапко - розмова йде про пісні з репертуару Дзідзя, а не про "Санта Лючію" і вокальні дані Михайла Хоми. Реалії нашого життя такі, що чим більшу дурку включаєш - тим більше заробляєш. Хома це прекрасно розуміє, тому й співає зі сцени не арії, а таку "лабуду" на трьх нотах.

Володимир Боршош, " ...Якраз його зрівнювати з Лепсом! Може ще й з Паваротті зрівняєте..."

Та ні, Володь, мабуть ви мене не так зрозуміли я не порівнював Дзідзя з Лєпсом, а всього лиш привів приклад того, що деякі лабухи не маючи відповідних вокальних даних хапають в репертуар пісні які абсолютно "не для них" тільки через популярність останніх, а що виходить з того "виконання" тих мегапопулярної пісні ми з вами не раз пересвідчувались на власні вуха, хіба ні. Я думаю що небагато і недовго поволають імітуючи той "горний вуйковий хрип" Дзідзя так як і надрив Лєпса. 

Реалії нашого життя такі, що чим більшу дурку включаєш - тим більше заробляєш.

. Ага, панацея від нехватки популярності

більшу дурку включаєш - тим більше заробляєш.

Особливо у випадках (буває іноді) коли дурку включають ті хто має заплатити....

Молодці!!! Тема відновила свою актуальність, та й ще з коментами в тему і роликом від " Дядька Хапка". Дякую колеги за гарний настрій!!!!

Відповідаю на запитання ЕДЕЛЬВЕЙСА, чи змінив я думку на рахунок - вивчити щось з дзідзя. На всякий випадок(для випускників)я зробив "істерику"(але інший варіант тексту - про школу).  Напарник, про всяк-випадок, зробив "каділак".  Відпрацювали три випускних вечори, і ніхто з випускників, ніразу, ні про ніякого дзідзя не згадав(м. ДОЛИНА, обл.ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА). Дуже рідко хто замовляє і в кабаку.  Може нема там все таки аж чогось такого мегапопулярного?  Залишаюсь при своій думці - ми  "бидло" не співаєм.  І цей проект - для розумововідсталих.

А якщо думати дальше, то цей прект - не просто так. Зараз його розкручують, роблять мегапопулярним,і напевно хтось вкладає в це все гроші.  А десь через рік(незадовго до виборів) він почне робити те для чого його дійсно придумали - проводити на концертах політичну агітацію за таке ж саме бидло(хай собі кожен сам додумає хто в нас зараз найбільше б... .). А популярний він саме на західній Украіні, якраз там, де треба розділити і позабирати голоси.  Можливо це все дуже далекоглядно і забагато політики, але це моя думка.   І я "це" рекламувати не буду.

Підтримую "talisman". Мені огидно слухати пісні Дзідзя.А виконувати навіть не думаю тих пісень і халтур є дуже багато.Молодь просить - легенько відмовляю і претензій до мене через це не було. Трішки відійду від теми і скажу подібне: якщо Андрій Мацевко стане таким мегапопулярним як Дзідзьо - то також потрібно буде виконувати його хіти? Не хочу нікого образити,але співайте розумні пісні! Не робіться такими саимим як Дзідзьо!

У мене жодного разу на міроприємствах не просили Дзідзя, на Закарпатті його не дуже знають. Можливо ще й тому що по всіх радіостанціях Закарпаття дуже мало крутять українську музику - тільки російська попса і західна музика. Хоч якщо включити любий словацький,румунський або угорський канал - то там пісні англійською і рідною мовою десь 50х50. Там люблять і пропагують рідну музику. Якщо граємо угорське весілля - то 95% музики тільки угорська. Чого,на жаль, не можна сказати про наші весілля...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти