Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Репертуар "Дзідзя"
Репертуар "Дзідзя"

Ми виконуємо майже всі пісні з його репертуару, і народ під них просто шаленіє! Мета наша щоб в кінцевому варіанті клєнт вийшов задоволений, забавлений і витанцьований! Чесно кажучи ці пісні прємніше виконувати ніж репертуар Сердючки. Не скажу що фанатію репертуаром Дзідзя - зовсім НІ!  Більше він мені подпбається як артист розмовного жанру ( в образі Дзідзя). А в пісенному в образі Михайла Хоми! Заодно передаю йому привіт, якщо читає ці рядки, - ми вчилися разом з ним на одному курсі.  Що до теми топікстартера то пане Ігор не заморочуйтеся ми також виконуємо під ті нарізки єдине що прикарашаємо це все гітарою і саксофоном.

 Більше він мені подпбається як артист розмовного жанру ( в образі Дзідзя). 

Це коли розказує матюкливі байочки про кнура Мейсона, чи озвучує "неофіційні ролики" в YouTube-і?

Що до теми топікстартера то пане Ігор не заморочуйтесь

Та ніби і не заморочуюсь. Як тра заграти, то граєм. Правда пісні таки одноманітні.

Я зауважив, що пісні Дзідзя в основному замовляють діти 4 -7 класів (приблизно). А ще діти в дитячих садочках волають його пісні.

А в нас на Українській забаві взагалі чим примітивніша мелодія і безглуздіший текст тим краще для народу, тому  Дзідзьо власне  і появився на нашій естраді, на мою думку, є попит ,народу не потрібна 

музика яка змушує задуматись, а навпаки щоб відключитись і балдіти , і знаєте мені здається що з сучасним ритмом життя то і не дивно ...Пане Роман Паславський непогоджусь з вами , на тих теренах де я працюю від Дзідзя балдіють ісі і великі і малі , хоча я б також з значно більшим задоволенням послухав Михайла Хому

Щось ви недооцінюєте поезію Дзідзя, наприклад "Тебе не любе моя мама" піднімає величезний пласт соціальної проблематики.

Пане Юрію, вибачте, але "поезіею" в текстах пісень Дзідзя навіть і не пахне!Такі тексти може писати і восьмирічний хлопчик. Слухаю пісню "Каділак". Текст - жахливий. І що тут може хітом? Як написав вище п. Бедзю Івнишин - нехай Михайло Хома читає цю тему...

З усієї дискусії видно, що Дзідзьо - МОЛОДЕЦЬ!!! Чого лише варта наша "гризня" на форумі... Як показує історія і спостереження аналітиків, новизна у різних проявах (позитивних, чи негативних) спочатку викликає нерозуміння, критику і хулу, а потім всі "критиканти", стають палкими її прихильниками, а ще пізні приписуть свої дії, як натхненники, творчі побратими, одним словом "косять капусту" де і на чім мож... На даному етапі, як каже п. Г. Драпак: " Всі "плачуть" і люблять Україну"... Народові набридли всі ці щоденні скиглення з усіх телеканалів і плачі, які ми бідні і нещасні... Дзідзьо дав народу видовищ, сміху, розкутості і віри у свої сили... Молодець!!! Знайшов свою нішу!!! Завдяки Дзідзю знають Михайла Хому, творчість якого давно була варта уваги і визнання!!!

oleg332, щодо поезії я іронізував. Тим не менше, такі тексти 8-річний хлопчик не напише, це ж не "лалала" як в Могілевської чи Фріске. Тексти Дзідзя це стьоб, хтось його розуміє, хтось, хтось вважає цей стьоб виправданим, а хтось недоречним. Щодо конкретно пісні "Каділак", то вона висміює невибагливу, примітивну людину, для якої мета життя - мати машину з іменними номерами.

Я не готовий безапеляційно стверджувати позитивно чи негативно впливає така творчість на  розвиток української пісні та й культури, зрештою. Але те, що він дещо спростив музикантам життя - це однозначно. Принаймі в тих регіонах, де Дзідзьо "мегапопулярний")))

Цілком погоджуюсь з Юрієм. Іронічний сміх над своїми вадами, показник інтелекту... Наші люди ще здебільшого комплексують призваватися. що вони чогось не вміють, не знають... Наш хлоп всьо знає і на всім сє розуміє, а то як показує реальність велика проблема... Дзідзьо у своїх іронічних піснях зазтавляє нас по іншому подивитися на самих себе... 

...Дзідзьо у своїх іронічних піснях зазтавляє нас по іншому подивитися на самих себе... Та ви що. Тут вже якась дзідзьоСОФІЯ пішла...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти