Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Репертуар "Дзідзя"
Репертуар "Дзідзя"

В останній час великий попит є на пісні мегапопулярного "Дзідзя". Оригінальних фонограм в мережі катма. Все якість кастрації та нарізки. Хто як виходить з ситуації?

Вітаю  вас   Ігор !   Маючи  в  свому   репертуарі   оригінальні   мінусовки   "Дзідзя"   то  ще   половина   роботи,  потрібно  ще   правильно   володіти  вокалом    щоб   сприймали   люди.

А ми стараємся Дзідзьові речі стараємся грати на самограю... Навіть стиль прописував спеціально...

Катма?Та скільки завгодно,правда більшість з беквокалом.

Я щось і не зустрічав справжніх оригінальних мінусів "Дзідзя". Так ..., різні  нарізки та задавки з повноцінним плюсом в приспіві.     Бек вокал це таки   зовсім інше.

Оригінальних   мінусовок   "Дзідзя"   можливо   ще  і  не   має ,вони  можуть  з`явитися   дещо  пізніше   як   появляються   інші  мінусовки. Мені   і  цих   нарізок   цілком  вистачає,   кожному  своє  звичайно  хочеться   оригіналу.

У нас все простіше - ми "бидло" не співаємо.   Інша справа-М.Хома.

talisman  - А як його не співати, як люди просять? В мене відколи Дзідзьо появився, не було ні однієї халтури, щоб не спитали за "Гопа-гопа" або "Істерику"...

Чи змінив Талісман свою думку теперка?

Вважаю що музики повинні виконувати ті речі які саме їм добре йдуть, а то буває слухаєш воно одну річ яка саме йому підходить і добре в нього звучить співає чудово, а іншу, хоч вона і мегапопулярна, партачить так що вуха вьянуть тому що "не для нього вона" та річ і ніколи в нього не буде звучати добре. Так ні ж хапає її волоає як бик на привьязі бо ж мегапопулярна пісня...  А без неї що не замовлять більше ніколи в житті на банкет чи весілля. Погодьтесь що є таке скрізь і виглядає то як клоунада... Голосочок має слабенький, а пнеться тим Дзідзьом чи Лєпсом поки не порветься зовсім....ІМХО

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти