Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » SOUNDCRAFT MFX8 чи ALLEN&HEATH ZED 12 FX
SOUNDCRAFT MFX8 чи ALLEN&HEATH ZED 12 FX

На мою думку при положенні регуляторів на 12годин, тобто 0дБ пульт має підсилювати сигнал лише по рівню і не вносити ніяких коректувань у АЧХ, але багато виробників на сьогодняшній день із цим не погоджуються, це так можна умовно назвати піар хід, відкоректований сигнал по АЧХ при нейтральних положеннях має подобатись людському слуху, звідси і більше продаж. Але це поки що моя теорія :)

До senyu Senyutovych.Ну,от мої спостереження,працюю на обидвох:YAMAHA звучить вроді чуть краще за Behringer,але тут не все так просто.Behringer в плані зручності і функціоналу взуває YAMAHA по повній.А по звучанню він відрізняється мізерно.Ага,ще:обидва мікшери,правда,не топові,але й не бюджетні.Топікстартер,перепрошую за ліричний відступ від теми.

Я тут  не кажу що пульт має прикрашати,  у себе я мав достатню кількість пультів починаючи з Електроніка, Берінгер 1202,  Allen Heath Zed 10,  Proel M8,  Allen heath Scepter, EV BK......, Craaft,   yamaha MG,  Peavey, Mackie vlz3 1402,  Mackie Onyx 1602, Soundcraft EPM і  маю зчим порівнювати. З тих всіх пультів найбільше мені сподобались старенькі Allen heath  Scepter і Craaft  (як на мене самі кращі по звуку) а з нових Mackie vlz3 1402,  Mackie Onyx 1602 .  З менших пультів   Proel M8 і Peavey мають дуже прозорий звук  і хороші ревери. Берінгер як Берінгер. А  в  Yamaha MG  клавіша не звучала там якийсь провал середніх частот і сам звук дуже холодний. Можливо що та нова Ямаха вже трохи краща, але і ціна там набагато більша краще вже трохи докласти і взяти цифровий пульт Presonus

Насправді корпорація Yamaha робить досить гарні пульти, із чесним звуком. Даже в бюджетних пультах ревера зібрані на повноцінних DSP, а не на таких огризках як в беринджері. Але беринджер представила свої пресети в реверах в таких варіаціях які вже подобаються людському слухові, за що дуже часто перемагає при виборі.

Хлопці скажу і від себе - в мене бюджетний американець Mackie 1402 VLZ-Pro (з перших версій). Правда потребує зовнішнього ревера, але звучить так, що ніяка Ямаха чи Берінгер не доростуть (топові моделі не берем до уваги, тільки однакова цінова категорія), чистий гарний звук, легке керування, і ніяких звукових прикрашалок...

Хай пробачать мене топікстартер та модери за оффтоп...

ПиСи. Слухав спеціально в колєги  ALLEN&HEATH ZED 12 FX - суперово, тільки трошки реверу, як на мене, бракує гнучкості настройки... Певно я занадто розбалований зовнішніми реверами... Ще мінус - на стереопари (лінійні входи) частотна корекція відбувається тільки двома полосами (високі та низа), як на мене то замало в деяких випадках...  Плюсів багато, но головні то є - наявність ЮСБ для запису, параметрика на мікрофонних каналах, і якісні мікрофонні преампи... та ін.

Для того, щоб зробити правильний вибір, мусимо усвідомити, що є дорожчі бренди і дешевші, і при однаковому функціоналі і якості, (різниця в звучанні то на любителя) вироби найсерйозніших виробників будуть найдорожчими. Найсерйознішими я вважаю Midas - найвище, далі приблизно один рівень Soundcraft, Allen&heath i Yamaha  (вироби таких фірм як SSL чи Neve до уваги не берем, бо то інша планета). Mackie стоїть нижче класом, тому зрозуміло що за ті ж гроші може запропонувати кращу якість, те сама можна сказати і про Proel, Alesis, Samson, Peavey, Behringer та інших представників другого ешелону. Тому на мою думку, якщо вибирати бюджетного класу мікшер, то є зміст вибирати з другого ешелону, і за ті ж гроші ви отримаєте кращу якість ніж у Крафта, Алена чи Ямахи.

Якщо хтось не згоден - аргументуйте.

Я повністю згідний що за назву Соундкрафт чи Ален хіт, Ямаха треба доплатити.

Я чомусь завжди вважав, що Ямаха іде на рівні Берінгера чи Півея... Для мене стало откровенням, що їх вироби рівняються до Саундкрафта... Хоча тут можна і поспорити, в залежності від цінової категорії виробу... І те що ми платимо за бренд так і є - назва також коштує грошей. Якщо хочеш мати брендову річ готуйся, що вона не буде краща за аналоги зате буде на порядок дорожча - такі наші реалії...

Я чомусь завжди вважав, що Ямаха іде на рівні Берінгера чи Півея

Не можна судити про Ямахівські пульти по бюджетній серії MG, в Ямахи є і такі пульти:

http://www.musiclife.kiev.ua/shop/mikshernyiy-pult-yamaha-pm5000-36.html

Просто Ямаха першою почала робити бюджетні апарати.

 

MG від Yamaha зроблені на дві голови краще ніж Xenyx іUB від беринджера!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти