Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » SOUNDCRAFT MFX8 чи ALLEN&HEATH ZED 12 FX
SOUNDCRAFT MFX8 чи ALLEN&HEATH ZED 12 FX

>> щей повністю накручуються по будь яким параметрам з допомогою ай пода або ай фона під свій смак і зберігаються в настройках..

Ги... Кльово - до пульта за один кілобакс докупити айфон на 300-500 баксів, щоб крутити ревер? Та за такі бабки можна взяти пульт в якому крутиться все на борту, або пульт-ревер, в якому крутиться навіть ще більше ніж все))) Де раціональне зерно?))))

В свій час прокатчики з песимізмом і недовірою відносились до цифрових мікшерів. Тепер настала черга лабухів. Коли починали користуватись ноутами, то теж сприймалось зі скепсисом.

Так не в недовірі справа - може дійсно, там все чудово працює і все таке, але я не розумію принципу - чого не вбудувати отой програмний модуль в пульт, а прив"язуватися до айпода, айпада, і ще якогось ай-девайса? Я вважаю, що девайс має бути автономним... 

П.С. І може дійсно майбутнє за цифровими пультами, але такого плану - http://soundmaster.kiev.ua/shop/cifrovoj-mikshernyj-pult/yamaha/aw1600 або оттакого - http://soundmaster.kiev.ua/shop/cifrovoj-mikshernyj-pult/allen-heath/ilive-r72

Ги... Кльово - до пульта за один кілобакс докупити айфон на 300-500 баксів, щоб крутити ревер? Та за такі бабки можна взяти пульт в якому крутиться все на борту, або пульт-ревер, в якому крутиться навіть ще більше ніж все))) Де раціональне зерно?))))

Ги.. Та ніхто й не казав що його треба крутити. Там все звучить по замовчуванні дуже круто.

На кожному модулі обробки вже виведена ручка ПАРАМЕТР ямою можна змінити глубину хола чи делея, і цього достатьно,

А для спокусливих в ревері можна взяти в знайомого ай-под настроїти на свій смак і видалити програмку з айпода і віддати назад

В динакорді взагалі нічого не крутиться і ніхто не жаліється, і доречі холи в динакордв грязноваті в порівнянні з цією ямахою

Ну й за які бабки ви візьмете пульт в якому все крутиться на борту?

Сергій, в подібних своїх опусах не забувайте дописувати "мені", а то хтось дійсно ще подумає що параметри ефекту реверберації можна змінювати покрутивши лише одну круцьку.

Ігор гарвас. Навіщо цей флуд. MGP 12x дуже хороший пульт за свої гроші. Почитайте відгуки на плюс мск про нього.

Там ті що купили продають свої зовнішні лексикони 300,  350. Тому що там ревера кращі, і не тільки ревера, а й сам пульт по звуку суперовий

І дійсно так. Я сам ганяв його з мікрофоном в джаз клубі цілу годину, тож знаю що кажу. Не просто так аби казати.

Отож кого мучають сумніви, спочатку послухайте

 

Та я не про мікшер, а про реверберацію. Мені 4 ручок на REV-500 мало для регулювання, для Вас однієї достатньо. Кожному своє. Мікшери з кількістю каналів менше ніж 24 мене не цікавлять.

Ну й за які бабки ви візьмете пульт в якому все крутиться на борту?

За 500-600$  можна взяти фалькон (ц.нового була  1495 ЄВРО) в ідельному стані в якому є все :2 ревера, компресор, еквалайзери і т.д.  Має аналогове і віртуальне управління, яке надзвичайно просте .Там і крутити нічого не треба,хоч і має повну редакцію - все і так супер(відносно обробки лоб в лоб з 3-тім дінакордом).

MIKOLA63 DEMENTSEVICH я на динакорді працюю вже майже рік, тож знаю шо там і як звучить.

А недавно послухав ямаху MGP. Дуже сподобалось, апарат бомба

А отой ЛЕМ що ви говорите якась непонятна штука китайського виробництва. В неті навіть інформації ніякої немає про той пульт

Оцей коштує так само і в 2 рази краще фалькона http://www.ebay.com/itm/Yamaha-MGP12X-12-Channel-Premium-Mixing-Console-NEW-/330799527747?_trksid=p2045573.m2042&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D27%26meid%3D5154364482031312034%26pid%3D100033%26prg%3D1011%26rk%3D1%26sd%3D330799527747%26

 

можна взяти фалькон  що це за мікшер

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти