Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » SOUNDCRAFT MFX8 чи ALLEN&HEATH ZED 12 FX
SOUNDCRAFT MFX8 чи ALLEN&HEATH ZED 12 FX

Поперше, я уточнював, що мій (суто особистий) рейтинг стосується чисто пультів, без усіляких там вбудованих ефекторів. Подруге, я ніколи не повірю, що Ямаха зробила кращий пульт ніж Аллен (ціна-якість, без ефектора). Аллен спеціалізується майже виключно на пультах (мабуть тому в них і слабенькі ефектори). Найпродвинутіші діджеї світу користуються Аллен, Денон, Піонер. І навряд чи - Ямахою. В нормальних студіях частіше зустрічаються саме Аллен (хоч і в Ямахи є нормальні пульти для студії). А для простого лабуха... Да не вірю я в цю нісенітницю! Багато хто любить Ямаху лише тому, що вона видає "особливий" звук. А ви знаєте для чого потрібен пульт??? Щоб з як найменшими спотвореннями передавати звук!!!

І ще. Коли мене покликали стовирити ансамбль я одразу перевірив, що є в клубі. Знайшов старенький пульт Ямаха, ще зроблений в Японії. Майже коробочний стан (користувались ним кілька разів). Поюзав його трохи... Купив Аллен... Не буду говорити про функціонал, це буде не чесно, бо ж Ямаха стара. Та якість зборки! О це дійсно - ЗЕМЛЯ І НЕБО!

ТС більше відомий не через ТС М-350, а через таке: http://www.realmusic.ua/catalog/product/details/.num/217/.articule/280039/ - нам так не жити, реально буржуйська штуковина!

Денис, не звалюйте все в купу. DJ обладнання це свій сегмент проаудіо обладнання. DJ мікшер виглядає так: https://www.google.com/search?q=dj+mixer&hl=uk&tbo=d&rls=com.microsoft:ru:IE-SearchBox&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=z5MPUZCrLYKThgflxIGACw&ved=0CAoQ_AUoAA&biw=1188&bih=595 І не треба скигліти що це виключно дорогі прилади. Є там і дешеві і навіть дуже. Просто наші DJ-ї через свою впертість і малоосвіченість чомусь тяжіють до розвитку тубільців. А от на рахунок - нам так не жити, то не погоджуся. Було б бажання. Років зо 20-30-ть я б і не подумав що буду користуватися інструментами і обладнанням яке сьогодні наявне.

Як виглядають Dj-пульти я дуже добре знаю! З Dj-нга і Light-нга якраз я і починав роботу у сфері лабання. А своїм постом я хотів сказати, що фірма, яка спеціалізується на виробництві якісних пультів не може випускати г...но. Хто випускає нормальні пінки для гоління, не може випускати хренові пінки після гоління. Ось і Allen&Hath - монстр у виробництві пультів і не важливо Dj-ський то пульт чи ні. Вони любий пульт роблять на совість! Просто по Dj-пультам вони і стали відомі. Та логічно було б рано чи пізно розширити асортимент і аудиторію користувачів. Та й взагалі, яка різниця? Чи ви хочете сказати, що між цими пультами така велика різниця, що роблячи десятки років пульти для Dj Allen&Hath не навчились робити нормальні пульти для лабухів чи студій? Назвіть хоч один їхній поганий пульт!

А по ефектору за 130 000 грн... З чого ви взяли, що я скиглю??? Що, у спілкуванні з вами треба так скурпульозно слідкувати за фразами? "Нам так нє жить" - відома фраза, якщо не знаєте. Невже не зрозуміло, що я мав на увазі??? Ви купите собі такий? Вітаю! А мені такий нафіг не треба! В мене уся аппаратура зібрана за 20 000 у.е. і це включаючи світло. А тут ревер з ділеєм трохи дешевше! Підбирайте висловлювання!!!

Денис, в моєму пості не все  було сказано в Вашу сторону. М-6000-й було згадано на репліку що Лекс дорожчий від ТС. Та і цей прилад ніхто не використовує в лайві. Так як і Lexicon M300.  Історія успіху Allen&Heath бере початок в  70-х роках, завдяки розробці і виготовленню  мікшерів штучного виготовлення для мега-відомих груп The Who та Pink Floyd. Це "трішки" серйозніше від DJ-мікшера.

От бачите, самі все знаєте. Просто не хотів заглиблюватись у історію та й що це було на початку 70х не знав (думав - у кінці 60х). Тож погодьтесь, Allen&Hath - монстр на ринку пультів! І знову, не враховуючи всіляких там вбудованих ефекторів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти