Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть підібрати підсилювач до колонок.
Допоможіть підібрати підсилювач до колонок.

Так в Парка більше низів прослуховується, бо в них нелінійна АЧХ - я не знаю як в S-серії, але V-серію я провіряв на роботі на девайсах (на вхід генератор, на вихід осцилограф) і підтвердилося, що Парк по замовчуванню трошки підсилює низа... Тому він і так звучав у вас. Але то є не конче добре - апарат має звучати лінійно, отже робіть висновки...

П.С. Маю також блок від вуйка Василя, і також його ганяв на приборах - дуже великих похибок в АЧХ не помітив...

Динакорди павермейти теж підсилюють низа. Але підсилювачі в них слабенькі.

Низа можна на пульті як добавити так і зняти, це не є проблемою. А от драйв в звучанні і плотність в парка в порівнянні з динакордом ПМ3 набагато краще

Кому цікаво можете спробувати і самі переконатись. Все що я говорю це реальні факти

Я думаю основна проблема в тому, що на підсилювачі 2SC вказана не номінальна, а музикальна потужність при 1%THD у характеристиках. І люди дуже часто путаються. Якщо щось не так то нехай Василь Котченко мене підправить.

100%. 

S-серія, так як і V мають певну нелінійність. Блоки 2сц більш рівна АЧХ. Але мова не зате. Мова за "прозорість звучання", та за якість роботи на хорошій акустиці, не на магах.

Яка "прозорість звучання"???!!!!! Головне, щоб  "рубаха заверталася"!!!!

DJ VIST,я на рахунок паскудного звучання SKV на динаміках Eighteensound:а може не в них була проблема,а в туговухості джедая за пультом?Можна ж навіть EV змусити пердіти методом нехитрих маніпуляцій з ручками мікшера,правда?

Віталік Вус, Можна, згоден... Але за пультом стояв я особисто - ти за мною таке замічав колись? Не перший рік працюєм напару...

Сергій Кушнір, а хіба то є правильно, що я за блоком маю поправляти? Я на пульті поставив все в лінійку (всі параметри на ноль) і апарат звучати має... Для чого мені якийсь низ лишній...

Лишній низ? А ви що працюєте на дискотеці на студійних моніторах, що для вас так важливо точний рівний звук?

Я чогось зовсім невірю що джидаї працюють в лінійку на пульті!!! Ну невірю і все

А ви акустику свою провіряли? може то у вас на акустиці йде підйом низьких і спад високих, чи ви про це не подумали? Чи може у вас ідеальна акустика еталон рівного звуку?

І ще раз повторяю, ви заміряйте динакорд активний будь якої версії в нього буде низу більше як у парка я вам гарантую при еквалайзері в 0

S-серія, так як і V мають певну нелінійність. Блоки 2сц більш рівна АЧХ. Але мова не зате. Мова за "прозорість звучання", та за якість роботи на хорошій акустиці, не на магах.

Артур, те що підсилювач має трошки нелінійність це не є великою проблемою. Акустика теж майже вся нелінійна. Еквалайзер на мастері є для цього.

По прозорості звучання при порівнянні з Динакордом ПМ3 я теж ну нічого не замітив. Крутили навіть аудіо форматні треки і через парк і через динакорд. Чи може динакорд теж для вас не показник для прозорості звуку?

Мені дійсно в порівнянні з парком показалось що він ватний аж занадто.

Ну кому що!!

 

Сергій, для мене показником є не шильдик на апараті, а те як цей самий апарат звучить. Говорю я завжди тільки за ті одиниці, з якими працював і працюю. Повермейт в звязці з ев тх слухав у приїзджих хлопців. Мені не сподобалось. Але допускаю, що це проблема самих хлопців.

Багато хто погано відзивається за парк дф, а в мене він працює на сч - вч, біамп. Працює нормально. Брав з точки зору ваги/4-каналів/ціни/якості.

sergejkushnir, А ви взагалі впевнені, що я джедай? Я тим бавився років так з 7 тому назад... І велике прохання не рівняти всіх лабухів до джедаїв. Ми працюємо в лінійку, поскільки в мене барабани підзвучуються своїм пультом, бас - має окремий процесор, який прописаний суто під дану гітару, на клавіші я стилі рідко користую, тому звуки я рівняю прямо в інструменті, на мікрофони кожен свій лампак має - там і крутить... На пульті корекція тільки під зал іде і все... А т очний і рівний звук для мене дуже важливий, бо ми лажу гнати не привикли - наша репутація для нас все!!!

П.С. Не раджу на майбутнє, отак відкрито обзивати джедаєм того, про кого ви нічого не знаєте... Хочете поцікавитися про наш колектив - питайте Віталіка Вуса, він вам розкаже - бачив нас в роботі, і чув записи...

        А за акустику я свою ручаюся, поскільки до підзвучки я підходжу дуже скурпульозно...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти