Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S-750 чи KORG PA-600
YAMAHA S-750 чи KORG PA-600

Скажу з власних спостережень: 

ПА600 по звучанню кращий за 750-ту Ямаху. То моє суб"єктивне відчуття, бо мав можливість послухати і те і інше... Ямаха зручніша? - То суто думка ямаховодів (не кидайте в мене колонками), бо якщо Корг (а я на коргах працював останні 5 років) НОРМАЛЬНО настроїти, то там простіше буде навіть працювати, як з ямахою.

Вище проскакувало питання про дисплей - Ніяких там вивертів нема. В мене був І30, ПА500, кілька разів на ПА2Хпро працював, бувало в холодному приміщенні, а бувало і на вулиці - нічого не глючило і не підвисало... А от в Ямахи, притому, в цілої С-серії, круті баги з дисплеями - скільки я чув питань, про можливість ремонту? Навтіь не перелічити... В одних світло полетіло, в інших зображення зеркальне, в інших - зміщення однієї половини картинки відносно іншої... Лікувалося це двома методами:

1. Підключення зовнішнього дисплея (напевно ямаха спеціально відеовихід вбудувала, бо знала, що дисплеї глючні);

2. Продаж того дрантя і перехід на нормальний інструмент...

Та навіть тут на форумі повно таких тем було... Хоча ПА600 позбавлений тої біди, він має свої "мухи" - любить перегрузитися, підвиснути... На офіційному форумі проскочила мулька, що то полікується перепрошивкою - до виходу збирається нова версія ОСі... От і всі мої думки...

Ага,звичайно...Так,як до Tyros-за дохрена бабла?

Можна за дохрена бабла, а можна і безплатно, паки до інструменту не привязані як в тайросі.

Дуже вдячний Вам Юрко  за коментар. А щодо сенсорного дісплея на 600-коржі? Яке Ваше враження про його роботу? Якщо  треба  достатньо швидко переключати режими за його допомогою, тоді як? Одне діло нажати кнопку  (у Ямасі), а друге попасти пальцем  (точно попасти) на потрібній символ...Прициденти були?  Хоча до всього можна звикнути. Я взагалі більше схиляюся до Коргів, але і Ямаха теж непогана. От тільки різниця у ціні майже у 2000...

При складнішій грі, де руки більш зайняті, кнопкова система є трошки вигідніша.

rura1961 - повністю з вами згоден. Але Корги роблять інтерфейс "пальцеорієнтованим", тобто все, що потрібно для гри на інструменті, промальоване велике та чітке. Вийнятки скаладють пункти меню та списків, але вони використовуються тільки при прописці. То зробив раз і все.

Та і кнопки там теж є (збивки, варіації, кнопки STS /*коргівці знають, що то таке*/, вибір банків /*звуки, таки, треба вибирати на екрані*/, та ін).

Про оперативність натиснення скажу так: якщо мали справу з сенсорними телефонами з резистивним екраном (той, що стилусом тикався))), то дисплей там такий самий. Тиснути там не треба, а головне чітко попасти в промальовану кнопку... 

Сенсор та кнопки мають свої переваги та недоліки - кнопка працює нормально, а потім -оп! і мікрик накрився... але плюс - це кнопка. Сенсор потребує практики поводження з ним, але знов він виключає такі збої, як кнопки. Якщо сенсор летить, то вже конкретний ремонт. Але я не чув, щоб в коргів сенсори летіли (падіння з поверхів будинків, а також перевірку на міцність автомобілями, точніше їх колесами, виключаємо)... Зате в Коргів останніх поколінь, особливо ПА50, часто вилітають мікрики - збивки/варіації...

П.С. Доречі, можна і стилусом працювати, але до того треба звикнути. Я стилусом тикав коли прописував...

А ще таке питання,чи Ямаха S-750 читає пісні Українським текстом тобто коли іде фанера, ну бо РА-600 читає,

Ні, не читає.

Нова прошивка давно є на офіційному сайті КОРГа.Нічого після перепрошивки не висне.Стара версія висла у всіх і ніхто про це не мовчав.В день покупки пів дня в магазині порівнював ці два син-ри.Клавіатура як в одному погана,так і в другому не ліпша.Вибирав лише за одним критерієм-якість звучання.Ну не звучить бас у ямах.Нема густого низу(чи м*яса,як де-хто каже).Зате барабани не погані.Однозначно корг.

добрий день . Я на весиллях граю майже 25 років .Останні 5 років грав на ямахі 740 и другий синтезатор роланд  .Продав ямаху 740 купив с700 и знову теж саме з ямахою с700 щой и 740 бас гитара слабенька тембра красиві але якісь як для мене теж не насишені в порівнянню  з    роландом G 600  тембра ямахи якісь пусті прошу пробачення у музикантів які мають ямаху с700 але це так. Я її продав і купив КОРГ ПА 80 тепер у мене ніяких проблем немає КОРГ И РОЛАНД . Так що купуйте корг 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти