Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S-750 чи KORG PA-600
YAMAHA S-750 чи KORG PA-600

Чувак, ну нашо ти поламав людям всесвіт? Це для тебе вірус є чимось осягненним, визначеним, а для декого це універсальний термін, яким можна пояснити будь який фейл...

Насправді віруси в стилях існують. Їх туди спеціально вставляють, аби ці стилі не крали і не поширювали некотрольовано. Тож порада про написання власноруч є дуже правильною. Вже як не виходить - купіть.

Всьо. Більше не обговорюєм. Це спеціальна закрита секретна тема. Ліпше давайте поговоримо про віруси в аудіофайлах, які запросто випалюють "пищалки". Але зважаючи на кількість неадекватів навколо, ліпше не будем :) ...

Насправді віруси в стилях існують. Їх туди спеціально вставляють, аби ці стилі не крали і не поширювали некотрольовано.

Тільки наукова назва не "вірус", а "копірайт"))) І він не портить ось, а просто робить стиль неробочим...

А писати самому корисно -  і навики тренуються, і стилі неповторні...

 

П.С. Я всесвіт не ламав, а просто зробив так, щоб собі мозок не виносити, коли теми про "клавішні прошивки" буду читати))) І так, щоб адекватні але некомпетентні люди брєд не запам"ятовували і не позорилися.

 

Прошу ж "не ламай!", вірус - значить вірус! :D

Дядько Хапко 

Зависання скоріш за все від малого обєму оперативної  памяті пристрою. На рахунок стабілізації -в журналах Радіо неодноразово піднімалась така проблема.Блок безперебійного живлення - так званий УПС доволі дорогий і габаритний.В даному випадку досить конденсатора великої ємності який згладить тимчасовий спад напруги а сам стабілізатор виконати по схемі подвійної стабілізації: 220- 24-12 вольт.  

У РА600 внутрішній імпульсний блок живлення, який добре почуває себе у діапазоні напруг від 100 до 240 Вольт, тому у "скачки напруги" не вірю.

Від дешевих упсів більше шкоди, ніж користі.

Переважно всі зависання спичинені багами в операційній системі ("прошивці"). Інструменти ускладнюються, зокрема, у частині інтерфейсу користувача (всім треба чоткі картінкі на кольорових дисплеях).

З часом то все буде (а, може, і не буде) виловлено і виправлено у нових оновленнях. Сталося зависання - пригадайте кроки, які до нього призвели, спробуйте відтворити його ще раз, опишіть якнайточніше і відправте в саппорт Корга.

Закачав останню ОС все як рукою зняло, ні яких проблем поки не траплялось.

Андрюха привіт...Яку ти мав на увазі послідню прошивку???  В мене поки що все окей але цікаво... Ну бо тепер недавно вийшла якайсь нова. Що вона дає? Які результати?

Ванюша ОС 1.20  Вже неодноразово обговорювалась ця тема на форумі, це остання ОС яка вийшла на РА-600. Що я замітив так це те що ні яких зависань не траплялось і на багато швидше йде загрузка при включені.

Наводжу реальний факт : рік 98 я придбав телевізор LG корея а мій сусід заробітчанин привіз з чехії " фірмовий SONI TRINITRON" куплений до того ж в спеціалізованому магазині.Мій відпрацюав без ремонту 11 років , а його за два роки 4 ремонти, причому спеціалізованих майстерень тоді у нас ще не було і він кожен раз на ремонт возив у чехи. Він навідь тоді заявив, мол придбав фірму а вона не надійна. Його тільки запитали, вибачте де ви живете, в якій країні експлуатуєте даний телевізор! А... Україна.... тоді вибачайте! Що таке імпульсний блок живлення не  Вам мені розказувати, імпульсний блок може працювати при 90 - 240 вольт, але.... виходить з ладу коли сусід варить саморобним зварним апаратом.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти