Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S-750 чи KORG PA-600
YAMAHA S-750 чи KORG PA-600

Вітаю! Як то добре, коли немає проблем!

тембра ямахи якісь пусті

Як на мене то і РА80 також плоско звучить, але в кожного своя уява того , як має звучати.

Головне, що ви знайшли те, що хотіли. Головне щоб радувало!!!!

 

Дякую за  поздоровлення .КОРГ па 80 дійсно в соему роді плоскіший за КОРГпа 600 і ЯМАХА ТАЙРОС але я порівнював з пср 740 і с700 я обрав КОРГ . За КОРГ па600 і ЯМАХА с750  якби у мене був такий вибір я купив би все ж таки КОРГпа 600.   Але,якби у мене був вибір ЯМАХА ТАЙРОС чи КОРГпа3х  я обрав ,би все таки ЯМАХУ ТАЙРОС 3 обо 4. Це моя мрія .Тільки коли вона збудється , а роки то йдуть вже за 50 . Ото и маєм, що маєм.

Шановний не треба тіряти надіі

в мене па 600 вже рік, прошивку поміяв, нічого не висне... до сенсора питань небуло поки що, там всі значки великі. не промажеш)))

Знайхов халяву korg pa600 новий за 820$ а YAMAHA PSR S750 за 12300 грн

Шановний  stepankyiv2011 я теж придбав  korg pa600 новий за 820$ в м.Київ. Оболонський р-н. Поїхав туди. виявилось, що це склад  A&T Ukraine (Айті Трейд), Коли я піднявся на склад мене запитали тобі яку? Я відразу не зрозумів запитання. Тоді мене підвели до "КУПКИ" там тільки Корг па600 штук 100 лежало, + сила-силенна інших інструментів. Інструмент навіть ні разу не розпаковувся. Купівлею задоволений, але є один мінус, це гарантія!!! (Дається тільки на 14днів на виявлення заводських дефектів,  якщо то міняют на інший інструмент , або повертаю кошти)

Ось читаю коментарі і хочу добавити на рахунок зависання коргів, щоби корг не завис під час гри, в нього не можна пхати все підрят з інтернету, бо хто зна як і на чому створювався даний стиль,

але якщо щось знайшли в неті  цікаве, то потрібно зробити наступне, створити новий стиль і все скопіювати з найденого в новий стиль і зберегти, зависати при грі цього стилі не буде. 

А саме краще писати на самому інструменті і проблем із зависанням не буде ніяких.

P.S..Мав я можливість пограти на ямасі 750  мене не потішила, а навіть розчарувала по звучанню і оперативності, але кожному своє.

"Зависання"  буває через "скачки" напруги! Корги РА бажано підключати через "перезпербійники". Через скачки напруги часто злітає ОС! Кілька коргів перепрошивав через таку проблему!!!

Вони зависають більше через віруси.Якщо ви самі прописуєти стилі ніяких проблем не буде.Це той самий компютер і не то що треба використовувати упси а обовязково треба.

Вони зависають більше через віруси.

А ось з цього місця детальніше... Які віруси? На яких ядрах? І взагалі прошивка на синтезаторах на якому ядрі зібрана - Лінукс, win32 чи може Darvin? А може, чисто випадково, на машині Далвік?

Troublemaker, як не маєте поняття про будову ОС синтезатора то не меліть пургу про віруси. А як хочете поговорити, то відкривайте нову тему, додавайте пруфлінки на дизасембльовані бінарніки операційок або ще краще на сурси прошивок синтезаторів.

Це той самий компютер

Зараз більшість цифрових пристроїв побудовані на принципах комп"ютерів, так як ви кажете. Сучасні процесори то є SoC (System On Chip) в яких є і процесор, і пам"ять двох типів (ПЗУ та ОЗУ), а також відеодрайвери. Але причисляти синтюки до комп"ютерів - це ржач. По-перше, логіка там примітивніша на порядки (навіть у тих які читають мп3, просто доданий кодек у вигляді мікросхеми і ВСЕ, ну ще плюс читалка ЮСБ - для цього навіть ОС не потрібна, парою стрічок коду на С/С++ можна обійтися і будь-який 8-ми бітний контроллер запрацює з кодеком та шиною SPI), по-друге, в синті без потреби ОС високго рівня, щоб обробити натиснення клавіші чи відтворення звуку з ROM. 

А те що злітає прошивка від скачків напруги - означає здешевлення виробництва, за рахунок економії на стабілізуючих каскадах, або на використанні дешевих flash-мікросхем пам"яті, які є нестабільними... 

П.С. Стабільні мікрухи доволі дорогі...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти