Головна сторінка » Список форумів » Цікаві забавки » Пропоную для вас цікаві забавки і тости на весілля
Пропоную для вас цікаві забавки і тости на весілля

Та я то розумію, що публіка така  і він "зловив хвилю", але на мою думку, все-таки краще намагатися ту публіку "витягнути" на якийсь вищий рівень, аніж підтримувати всяку "гидоту":). Не ламати, а тягнути. Хоча це все теорія, а як воно на практиці....

Із задоволенням відповім! Я вже це пройшов,всі спроби потягнути публіку на вищий рівень в кращому випадку викликають насмішки,а в результаті заробляєш славу нецікавого,незатребуваного музики.Вихід для мене знайшовся,тепер маємо в канторі свого тамаду,правда треба ділитися заробітком,але це оправдано.Кожному своє!

Я не музика, але забавлятися дужу люблю. Правда, мені не дкуже подобається всяка брутальщина. Моджна під час конкурсу випити, посміятися чи потанцювати, навіть на якийсь стриптиз подивитися, але відносно стриптиз, а горшки чи голі чоловічі ноги, вибачайте, у мене на весіллі  такого не було. Але по-моєму , ця тема створена з іншою метою, аніж сперечатися про дурні ігри. Все-одно, хто чо захоче, той так і буде робити. Дуже гарна підбірка. Обовязково щось використаю. Але до алкогольної естафети у мене є маленька ремарка. Добре, коли кількість учасників в команді 10 або число кратне 3 і +1, тоді всі будуть наливати, всі випють і всі, відповідно закусять.

Ось ще дещо

 

 

“Моє сонечко”. Молодий і молода змагаються у красномовстві - хто скаже коханій людині більше ніжних слів. Приз - маленька статуетка із закоханою парочкою, свинками, голубами чи щось подібне.

Кращий оратор

Для цього конкурсу необхідно приготувати певну кількість "Чупа-Чупсів". Учасники розказують по черзі яку-небудь скоромовку. Після чого кожний учасник кладе в рот по одній цукерці і намагається повторити скоромовку і т.д. Не зумів виразно вимовити скоромовку вибуваєш з гри. Перемагає останній учасник, що залишився.

 

Як курка лапою

На підлогу кладуть кілька аркушів паперу. До ніг учасників кріпляться фломастери. Необхідно написати ногою слово (наприклад наречена). Хто перший напише розбірливо, той і виграв.

 

Упізнай наречену по коліну

Один із найпопулярніших весільних конкурсів. Дівчата (можна і чоловіків) сідають на стільці, а наречений із зав'язаними очами повинен вгадати по коліну свою кохану.

 

Продовження конкурсу: Наречений впізнає свою кохану по руці (можна по вуху, носу,...) - нареченій зав'язують очі і вона повинна вгадати серед кількох людей (необов'язково чоловіків) нареченого. Цей конкурс на противагу попередньому.

 

"Струмочок"

На підлогу вистилається доріжка шпалер. Дівчатам пропонується широко розставляючи ноги, пройти по "струмочку", не замочивши ніг. Після першої спроби пропонується повторити прогулянку по струмочку, але вже із зав'язаними очима. Всі майбутні учасниці гри не повинні бачити, як попередні учасниці проходили струмок. Пройшовши струмочок із зав'язаними очима, наприкінці шляху, знявши з очей пов'язку, жінка виявляє, що на струмочку лежить чоловік, лицем догори (чоловік лягає на шпалери вже після того, як виконане завдання, але ще не знята пов'язка з очей учасниці). Жінка бентежиться. Запрошується наступна учасниця, і, коли все повторюється знову, перша конкурсанта від душі сміється. А потім третя, четверта... Всім весело!

 

"Не пролий краплю"

Всі гості сидять за столом і по колу передають склянку. Кожний наливає в склянку небагато якого-небудь напою. Останній, у кого склянка переповниться і напій переллється через край, повинен сказати тост і випити

Для гостей. Гості за столиками за командою ведучого починають передавати один одногму ляльки хлопчика та дівчинки. Котра лялька швидше дійде до молодих, той в них перший і народиться.

 

“Чи ми ще тверезі?” Гостям пропонується перевірити себе на тверезість. До центру зали викликають декілька пар, чи молодих людей, пропонують сісти на стільці. Щоб їм було “зручніше і цілком, як вдома перед телевізором” накривають всіх одним пледом. Ведуча запитує, як кожного звати і т.д., заморочує їх. Потім оголошує завдання. Вони повинні добре подивитись одне на одного, і зняти з себе те, що у них є спільного. Гра закінчується тоді, коли хтось здогадається зняти плед.

 

“Ой, горілко, біла, біла”. Запрошуються бувалі газди, які знають толк у напитках. Офіціанти їм подають глибокі тарілки з горілкою і ложки. Конкурсанти повинні стоячи, згинаючись до столу, випити “страву” ложками. Призпляшка горілки

БОМБОВОЗИ                                                                    

 

Для цього конкурсу необхідна велика кількість монет  (бажано по 50 коп.) та двома дитячими відерцями або ж наполовину обрізаними порожніми пластиковими пляшками.

 

Ведучий вибирає дві команди – переважно команду молодої і команду молодого. Завдання полягає в тому, що від лінії старту до лінії фінішу, де стоять відерця, треба перенести монету затиснувши її колінами, після чого без допомоги рук вкинути її у відро (це ваш банк). Перемагає команда, у якої в банку лежатиме більше монет і яка швидше виконає завдання.

 

Команда, котра програла, виконує «фанти».

 

 

            ВЕСІЛЬНИЙ ПОТЯГ

 

Викликають двох чоловіків (можна використовувати дружбів), яким до вподоби цілуватися. Завдання полягає в тому, щоб перецілувати якомога більше жінок на святі (в щоку, в руку). Яку жінку поцілували, та стає вагоном за потягом. Перемагає той учасник, у якого довший потяг (підрахунки проводяться після закінчення мелодії).

 

Можна також урізноманітнити потяг. Перші учасники цілують жінок, ділі ці жінки цілують чоловіків і стають у потяг, чоловіки далі цілують жінок і т. д.

 

ГРА-ЖАРТ  

 

У цій грі не буде переможців і переможених, призначення — звеселити гостей. До неї запрошують двох учасників — чоловіка і жінку. Чоловікові пояснюють правила гри: «Зараз пані розміститься на цій канапці та візьме в рот солодку цукерку, а ваше завдання — із зав'язаними очима відшукати цю цукерку без допомоги рук і забрати її теж ротом. Уся комічність ситуації полягає в тому, що як тільки чоловікові зав'язують очі, на канапку або кушетку замість обіцяної пані кладуть чоловіка. Повірте, скільки часу ваш обраний кавалер намагатиметься відшукати цукерку у «пані», стільки гості від душі сміятимуться.

 

 

джиґун

 

Ведучий формує дві команди жінок, в яких капітанами будуть чоловіки. Чоловіки сідають на стільці на фінішній смузі, а жінки залишаються на старті, де їм вручають по повітряній кульці. Кожна учасниця мусить підбігти до свого капітана, покласти йому на коліна кульку, а потім сама сісти так, щоб кулька луснула. Яка команда швидше і правильніше виконає завдання, та й отримає приз від наречених.

 

 

Погаси першу сварку

Запалюється досить велика свічка з товстим ґнотом, це - перша сварка. Ведучий засікає час. Наречений і наречена знаходяться на досить великій відстані від свічки. Молоді повинні за максимально короткий термін підійти д свічки і задути її. За право зробити крок уперед потрібно «розплачуватися» предметами туалету або аксесуарами: піджак, туфелька, квітка, рукавичка, краватка, носова хустка, один предмет надає право одного кроку для двох. Всі предмети ведучий збирає й дозволяє парі повільно просунутися до свічки. Нарешті, молоді опиняються на досить близькій відстані й намагаються її задути. Нарешті, коли випробування пройдене, ведучий повідомляє, за скільки хвилин чоловік і дружина впоралися із сімейним конфліктом 

 

Конкурс “батьків”. Обидвоє молодих мають зав’язані разом ліву і праву руки. Завдання: вільними руками одягнути дитину-ляльку. Приз за це - пачка “памперсів”

 

“Моя пір’їночка”. Молодий викликає до себе хлопців, які найбільше його поважають, молода, відповідно дівчат. Вибрані пари повинні: хлопці узяти на руки дівчат, присідати і примовляти: “Ти ж моя пір”їночка, ти ж моя легесенька!” Хто більше разів присість - той більше поважає молодих і тому отримує зі столу молодих пляшку шампанського.

 

Для гостей. Гості за столиками за командою ведучого починають передавати один одногму ляльки хлопчика та дівчинки. Котра лялька швидше дійде до молодих, той в них перший і народиться.

 

 

Інкасатори. Для цього конкурсу необхідна велика кількість монет  (бажано по 50 коп.) та двома дитячими відерцями або ж наполовину обрізаними порожніми пластиковими пляшками.

Ведучий вибирає дві командипереважно команду молодої і команду молодого. Завдання полягає в тому, що від лінії старту до лінії фінішу, де стоять відерця, треба перенести монету затиснувши її колінами, після чого без допомоги рук вкинути її у відро (це ваш банк). Перемагає команда, у якої в банку лежатиме більше монет і яка швидше виконає завдання.

Команда, котра програла, виконує бажання.

 

 

Дружки-няньки. Дві дружки мають вбрати дружбів в памперс, дати йому пляшку з соскою і пивом, вбрати в шапочку дитячу і посадити собі на коліна. Хто скорше вип'є пиво той переможе.

 

Погодуй коханого. Гості діляться на пари. У кожнійчоловік і жінка. Перед ними в декількох метрах розташовано тарілки з морозивом. Завдання жінок: ложкою зачерпнути морозиво, і взявши її за живця губами, акуратно повернутися до свого партнера та погодувати його, не випускаючи ложки з рота. Пара, що перша з'їсть морозиво, перемагає

Пропоную також цікаву гру.Берете 10 пар і даєте кожній парі одні сімейні труси бажано більшого розміру. Першими на себе труси надівають чоловіки ,Іграєте польку-пари танцюють коли музика стає жінки знімають з чоловіків труси і надівають на себе, остання пара вибуває, аналогічно роблять чоловіки. Але прикол весь в тому ,що музику ви знімаєте і підбавляєте пару раз, тоді іграки тими  трусами в верх в низ, в верх в низ, народ з боку зі сміху плаче.

Всім доброго здоров'ячка.Читаю я тут всі ваші дискусії і в деяких словах є і логіка,а в деяких абсурд.У мене на весіллі музиканти провели конкурс із трусами.Цікаво було для всіх,і що головне вони його не затягували,а по простенькому зіграли.Всім сподобалось.Скарг на цей конкурс не отримував.А от я декілька років назад мав одне весілля.На цьому весіллі ми із друзями отримали шок:молода пара підійшла до нас і попросила провести конкурс із бутилкою.Здавалось,ну що там провести?А молода пара каже:"Але ми поставимо по середині крісло,а на кріслі хлопця із прив'язаною ковбасою до пояса.Хто випив-нехай закусює".Здивування було у нас велике.І ви тут доскотуєте про труси і відра.Це було дійсно гидко.Проти молодят не попреш.

Шановне товариство.... Тут по моєму кожен виставляє конкурси які знає, і кожного особиста справа чи користуватись ними, чи ні... А то пан Юрій Бульбах всім на їхні "скалки" показує, а сам не написав ні одного конкурсу... То як називається, чужі читати можна, а своїми не поділюсь=)))Ви звичайно мене вибачте пане Юрій, але пишу що думаю...  І тема не називається "забракуй конкурси колеги"... а просто "Цікаві забавки"=))

 

І ще, Віталій Лесів, на форумі пишуть переважно мужчини, реклама не зовсім вдалась=)))... 

Motulyok, конкурси на кшталт "трусів" - це не цікаві, а "ганебні". Цікаві - це коли всім цікаво і на наступний день на тверезу голову учасникам не соромно. З власного досвіду можу сказати, більшість молодят кажуть, що не хочуть на весіллі "пошлості". Звідки в них такі фобії??? Та звідти, що різні "недотамади" своєю діяльністю кидають тінь на галузь вцілому. І потім музиканти "відраджують молодят даремно тратити гроші на тамаду" і т.д. Я нічого не маю проти трусів, якщо з ними можна зробити щось, що потім учасникам конкурсу не соромно дітям розказати, то на здоров'я, але фактично...

Я не "бракую конкурс колеги", я пробую достукатись до свідомості ведучих і музикантів, які проводять конкурси. Якщо хоч хтось прислухається - буду радий, і це піде всім на користь. Шкода, що  ви цього не зрозуміли...

Щодо "ділитись" - з того, що я почитав тут, не в образу дописувачам, нічого нового чи підходящого для себе не прочитав. Хоча, звичайно, дякую всім, що діляться інформацією, як не мені, то комусь іншому пригодиться. А щодо "свого", в мене трішки інший підхід, не кількісний, а якісний. Більшість конкурсів - як у всіх ведучих,  танцювальний, співальний, читання думок, обов'язки. Але питання не  в тому, СКІЛЬКИ, а в тому, ЯК їх провести. Є, звичайно, власні "фішки", але викласти їх простим переліком - це безсмістовний набір слів. Смисл їх - в грамотному використанні протягом заходу, а ви список хочете.

Пане Юрій, мушу написати, що на кожен континент є свої конкурси, я також не прихильниця пошлих конкурсів, але як то кажуть "на кожен товар, є свій покупець", тому про всяк випадок в запасі треба мати і декілька таких конкурсів, тим більше що атрибутів до цього конкурсу потрібно мало і місця вони не займають багато, так як наприклад конкурс "Секонд-хенд"=)))Ви вже не ображайтесь=))) така в мене вдача, і гострий язик =))))

 

І ще, І потім музиканти "відраджують молодят даремно тратити гроші на тамаду" і т.д,без образ, коли було весілля в моєї сестри, то музиканти також сказали що проведуть весілля, ви тільки доплатіть нам 100$, а що получилось=))) Та те, що добре що я музикант і тамадую, то зустріч на парозі молодят я зробила, і конкурси також, а ті музики зробили один банальний конкурс за столами , це ТУПО зібрали гроші з гостей на хлопчика чи дівчинку(я вважаю що це не є нормальний конкурс, люди на привітанні молодих подарували гроші, хто скільки хотів, а то так виглядає що молодятам мало)... і звичайно дали свисток одному з гостей... то було "страшне" ведення... навіть на 100$ близько не тягло... Мало того, в танцювальній залі конкурсів не було... а взяли вони за свої "тамадування + музика"  2 роки тому 600$....

Ще коли я вчився в училищі культури, нам викладач культурології розпобів байку про молодого культпрацівника що приїхав у село після здобуття музичної освіти. "На концерт зійшлось все село, повний зал. Молодий кульпрацівник вийшов на сцену і заспівав гарну пісню, від глядачів ні оплесків ні овацій. Другим номером була гумореска - результат той самий - тиша. І пісня третього номера - запального танцю - мляві оплески. Після чого артист вийшов на сцену зняв штани і показав глядачам голу сраку..... Зал вибухнув оваціями і довготривалими оплесками." Мораль цієї байки здогадатись не важко. А хто не зрозумів - запитуйте, розповім....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти