Головна сторінка » Список форумів » Цікаві забавки » Пропоную для вас цікаві забавки і тости на весілля
Пропоную для вас цікаві забавки і тости на весілля

То пів-байки. Мораль би пасувало сформулювати з врахуванням продовження, культпрацівник на наступний день повернувся в місто чи до кінця життя показував публіці голу сраку? От частина дописувачів вважає, що треба до кінця життя таким стриптизом займатись:)

Я вважаю, що ту публіку треба "присадити" на більш культурі розваги, пожливо поступово, наприклад на наступний концерт показати пів-сраки, потім тільки ту ділянку, в яку уколи дають і т. д., того і гляди, за місяць-другий щось би змінилось.

Я 100% за те. щоб культмасовики-затійники впроваджували тільки ті заходи, які не переступають межу пристойності. Тільки знову ж для кожного СВОЯ МЕЖА. На превеликий жаль  ніхто цьому не учить. А поскільки попит на ТАКИХ затійників існує, то це вже і говорить про рівень культури народу. Я особисто (наприклад) на весілля своїх дітей не візьму тамаду, у якого в репертуарі конкурси з трусами, відрами, голими задницями і т.д. І хай вибачать мене мої гості. 

Анатолій, золоті слова. Тільки чому ж ніхто не вчить? Мене навчили, тепер я вчу:) Достукатись до всіх - не ставлю собі такої мети, але хто хоче - той почує. Вірю, що Україна таки має таланти, а не тільки голі сраки:)

Черговий  шедевр для поціновувачів голих чоловічих срак: http://vk.com/video38374324_162083670

При нормальних людях, хустинки робимо з тазіком.(замість хустинки тазік).

>>При нормальних людях, хустинки робимо з тазіком.(замість хустинки тазік).

З точністю до навпаки. Нормальна людина (особливо жінка в вечірній сукні) до тазіка навіть торкатись не захоче, не те що сідати, ставати чи що ви там ще придумаєте з ним робити.

Бачив такий варіант! На бажаючих гостей наділи великі шаровари, наповнили штани невеликими кульками і хто перщий їх полопа без рук.І весело, і культурно і трусів немає.Хоча на різну компанію треба різні варіанти.

Скажімо так, це естетичніше, аніж попередні варіанти. Тим не менше, небезпечно - є ризик разом з кульками "полопати" і якісь не життєво, але важливі органи)

Доброго часу доби всім форумчанам! Перечитав всі коментарі і виникло бажання вставити свої 5 копійок. Наперед попрошу вибачення, якщо когось мимоволі зацеплю за живе. Щодо брутальних конкурсів, то взагалі не знаю чи комусь з музикантів та ведучих вони довподоби, проте на кожен контингент - своя забава (так само музикант не завжи співає те,що йому до вподоби). Неодноразово буває таке, що хтось з не зовсім тверезих гостей рветься до мікрофону мовляв:"дай я зараз проведу гарний конкурс" і після того псевдо-конкурсу дійсно не знаєш до чого котиться наш світ, проте і послати його чим подалі теж можна, бо можливий варіант сутички... Як бути в цій ситуації? Що робити? А нічого не вдієш - потрібно підлаштовуватися під різний контингент і, на превелий жаль, спуститися до їхнього інтелекту, щоб згладити ситуацію... Я сам музикант і ніколи не рвався за додатковою копійкою за тамадування, проте на даний час, в зв'язку з тим, що наша країна переживає зовсім не легкий період, замовники шукають чим подешевше, і тут вже не стоїть питання якісної музики та тамади за будь-яку суму, а: "хлопці чи не могли б ви провести декілька конкурсів?" Варіанта 2: 1) кажеш, що кожен повинен мати своє місце і сидиш в той день вдома, коли якийсь дядько грає мало не за три літри горілки з байдуже якими конкурсами; 2) погоджуєшся частково провести весілля і пашеш не присідаючи, але є за те додаткова оплата... Я прекрасно розумію вас, панове ведучі, що вам не приємно, коли музики проводять різноманітні забави і при цьому замовники не беруть тамаду, але не потрібно на когось нарікати, тому що різні люди розраховують на різну суму за весілля: одні можуть всю україно-російську естраду запросити з шоуменами та аніматорами, а інші шукають "чим подешевше". Дедалі більше людей стають біднішими, аніж багатчими. Я постійно пропоную спочатку високопрофесійного ведучого, а вже коли відмовляються і просять частково провести, то ніколи не відказую, тому що можна грати одне весілля в місяць. Спочатку бували випадки, що відмовляв в цій галузі, проте на весілля попадалися такі тамади, що ліпше її б взагалі не було зі своєю брутальністю (які гроші - така й робота)... Тому тепер або пропоную перевірених ведучих, або беруся сам, звісно за додаткову оплату... Щодо грошових конурсів, то я взагалі не розумію тих повзунят і чому гості повинні ще мати додаткові витрати окрім перепою, але приходиться проводити їх чи не кожне весілля, щоб зібрати для молодят додаткову копійку... Ось такий нонсес! Зараз коли йде мова про грошові конкурси намагаюся витіснити повзунята першим заробітком наречених: одразу після першого танцю оголошую, що зараз наші молодята вперше спільно будуть заробляти кошти і побачимо хто в цьому спритніший; отож під веселу полечку гості будуть кидати гроші на підлогу, а наречені збирати і хто більше заробить за декілька хвилин. Цей конкурс можливий в тому випадку, коли весілля в приміщення і наречена не в положені, щоб могла нагинатися за грошима. Ці всі нюанси потрібно вияснити зарання... Після конкурсу рахуємо суму і об'єднуємо її, оскільки буджет від весілля в молодят спільний. Ось така альтернатива повзунятам. На мою думку кидати гроші на хлопчика, чи на дівчинку - це йти всупереч Божої волі і навіть коли цей конкурс проводити, то після того обов'язково потрібно додати, що кого Бог пошле - той і народиться, а кошти передаються молодятам на памперси. Всім успіху і вдячних клієнтів, а грибів всім в лісі вистачить.  

під веселу полечку гості будуть кидати гроші на підлогу, а наречені збирати

По фен-шую в кінці такого весілля молодята мали б з вами розраховуватись, кидаючи гроші через вікно в ставок. Причому частково монетами, частково папірцями. Ото гарно б було! І не всупереч Божій волі. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти