Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » "ГОЛОДНІ ВЕСІЛЛЯ"
"ГОЛОДНІ ВЕСІЛЛЯ"

От ми обговорюємо замовників... А про себе? Наприклад, сперти зайву бутилку зі столу? 

А оце вже свята справа, тільки це зветься не сперти, а забрати зайве, або забрати те, що належить музикантам!!!

ВдовиченкоFF Тобто вітається?

ВдовиченкоFF Тобто вітається? 

Мається на увазі що, чи це нормально, чи таке вітається, чи що? Так , звичано! Це нормально! Як то кажуть в народі, це приємлємо для лабуха!!!

Приємно взяти без дозволу? Я  до чого це все. Був у мене випадок колись, хотіли купити дещо з апарату в одних "коллег", так вони нам пропонували сумку-холодильник. А пізніше один оператор розповідав, що працював з одними такими-ж. Поки ходив знімав - лабухи тарілки чистили. Якось отак...

Ну, молодці хлопці! А чо тірятись? Дають - бери, не дають - то сам бери, а б'ють - здачі давай, або втікай, якщо не справишся!!! 

Це все жарти , у нас наприклад такої проблеми як "стирити бутилку" ніколи не було і не буде,всі маршові ми завжди залишаємо в кейсові і завжди є на будь-які потреби(пиво і таке інше)

 

Наш народ взагалі гостинний, тому і  пригощають на весіллях музик і кіномеханіків. Я не дуже люблю нажертися, щоб потім тяжко було працювати,  так злегка перекусити...Якщо за стіл не кличуть, - самі не напрошуємся. Купимо чекушку коньяку і "щось похавать" тай і все. 

На рахунок хазяїв на місце ставляти, -  можна зіпсувати настрій собі а людям свято... Хоч часом такі кровопивці попадаються.  

Скажу і я свою думку. Тамада ,як правило, приходить в ресторан приблизно о 16:00 (залежно від того на який час призначено йому бути) вже ситим.(може і вдома добре пообідати чи в кафе).А музиканти, які від 10:00 проводять всі обряди, разом з слоном випивши зранку вдома тільки кави і в процесі весілля не було часу фізично перекусити, потім ще і за столом не дали їсти. Тоді Скажіть мені, пане тамадо, коли музиканти мають їсти (навіть під час столу неможливо збігати в сусіднє кафе перекусити, бо заходять запізнілі гості і їх потрібно привітати маршем) і як голодні музиканти мають дивитися на господарів, які  "забули" музикантам накрити стіл? 

Ставити на місце господарів як сказано вище - не варто, бо нічого доброго це не дасть! В моєму колективі, також, були випадки коли не запросили до столу. На кожну халтуру (на всяк випадок)  ми беремо пляшечку з попередніх халтур,(якщо нам дадуть.Якщо ні - купуємо), стаканчики в нашому авто завжди є.Один з нас скоренько біжить в найближчий магазин.Потім непомітно по двох,міняючись, перекушуємо так, щоб не помітили господарі. А наприкінці столу прибігає хтось з батьків молодят: -"Ой, ми за вас забули!". Кілька гостей-чоловіків йдуть на невеличкий перекур а нас садять і ,вибачаючись, наливають і просять їсти. Ми, щоб не образити, підходимо, перекусуємо там, де нас запрошують іпізніше  приносять нам біля робочого місця зі своїх столів кілька страв щоб ми мали що їсти.

    Які б ситуації не були, пам"ятаймо, що ми НА РОБОТІ! Обов"язок замовника - не годувати музик, а розрахуватися за роботу! Хоча, бувають замовники, які тупо не хочуть розраховуватися або торгуються вже після того, як музики відлабпли! Ось тут, на мою думку, проблема більш серйозна.

всі маршові ми завжди залишаємо в кейсові і завжди є на будь-які потреби(пиво і таке інше) 

Дядько Хапко, "Все зараз стрімко змінилося.", але не у всіх вистачає інтелекту це зрозуміти) Брати за роботу "західними" грошима всі вміють, а підходити до роботи "по-західному" - далеко не всі. SHARIK, абсолютно адекватне розуміння ситуації.

oleg332, не лякайте "всіма обрядами" і моторошним питанням "коли музиканти мають їсти", я встиг вдосталь попрацювати музикантом на сільських весіллях. Які "всі обряди від 10:00"? Привести молодого до молодої і почекати під хатою пів години чи годину? Притому, що часом біля хати готують частування. Не приготували - їжте принесені канапки. Далі відвели до церкви і що музики роблять, акомпонують отцю? Нічого подібного, ще година відпочинку. Ми, скажімо, мали хорошу традицію за цю годинку сходити в місцевий гастроном чи кнайпу і символічно випити по 50 гр. чим дуже тішили працівників тих закладів. Інколи після цього пропадала залишена "колотушка" до бубна чи ламалась трость від сакса, але то інша історія, часу вдосталь. Нема кнайпи - канапки. Щодо маршів, після основної хвилі гостей я зазвичай сам був "на стрьомі" і сам на синтезаторі зустрічав гостей маршем, а саксофоніст підключався, якщо гостей було багато бо були дуже важні. Чи то тута всі позбирались живі колективи з ударними і бас-гітарами, без яких не заграти марша? Якщо можете під час танців "мінятись по двоє", то можна і під час маршів помінятись. 

А от рішення ваше цілком адекватне, хоча є й простіше. Коли нас забували, бувало, то іноді просто достатньо покликати старосту, який, як правило, завжди підходив знайомитись та й бігав туди-сюди по горілку. І спитати в нього, чи нема часом для музикантів трішки перекусити. І ніколи не було відмови. А от вже коли скаже "ви на роботі" (в нас такого не було, але одну історію передавали як легенду колеги), тоді можна посилати "гонца" в гастроном. А забути про музикантів дуже просто, коли я одружувався і грали мої хлопці, то я тільки біля 12 години згадав перепитати чи все добре. Їх не забули, все було добре, тим не менше попри власний досвід, не до того було, бо клопотів купа і музиканти не найперший пріоритет. Коли грали мені на 10 річницю одруження, то вже посадив зі всіма гостями)

Свіжий приклад - працював минулого року на весіллі, зі мною дружина "звукачить", староста її все весілля пильнував і припрошував їсти, бо "маленька і худенька, дитино, їж". Позавчора ми працювали в цього старости на ювілеї, 50 років. Як замовляв мене, то згадував як він припрошував їсти, а на своїй забаві згадав про нас аж біля 21 години (початок був в 17). Тільки тоді нам дали один раз перекусити і все. І це було єдина їжа крім ранкової кави. І нічого, вижили. При тому, що він казав "казати якщо щось", але мені не хотілось його турбувати, а просити адміністраторку бажання не було). До чого я веду, не варто себе ставити в центр всесвіту і вважати, що все має крутитись навколо музикантів. Якщо немає професійного організатора (ведучого чи координатора), то нічого дивного, якщо замовник, який організовує весілля кілька раз в житті, щось забуде. "Тикати носом" його в це абсолютно не коректно (я зараз не про вас, oleg33, а про деякі коментарі вище.

Правильно пишете про обов'язки і про те, що це наша робота. Повертаючись до початку вашого коментаря, якщо знаєте наперід, що треба буде проводити "всі обряди", хіба важко перепитати замовника наперід чи дадуть вам прекусити? Тоді якщо забудуть, то ж можна буде спокійно нагадати, посилаючись на домовленості. Не розумію я тої сором'язливості. Я питав, ще коли грав і зараз питаю. Причому зараз питаю не тільки щодо себе, а й щодо музикантів і операторів. 

Граю по весіллях з 1972 р., бачив прерізне.  Дядько Хапко чітко підмітив що "все зараз стрімко помінялося". Наш вокаліст взявши гонорар після весілля, подивився на бабло і задумливо сказав: "хтось за такі гроші місяць ходить на роботу". 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти