Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » "ГОЛОДНІ ВЕСІЛЛЯ"
"ГОЛОДНІ ВЕСІЛЛЯ"

Вчора мав нагоду грати на весіллі в Бершадському районі Віницької обл.З 12 дня до 12 ночі,за весь час ні нас музикантів,ні фотографів,ні тамаду так і не запросили до столу.з такого"горя".випили пива з чіпсами,написали на пусті пачці чіпсів"ЇЖА МУЗИКАНТІВ" і залишили на самому видному місці.Отаке відношення до музикантів.Чи хтось зустрічався з таким?

розказували колеги музиканти,що на одному весіллі теж не мдавали їсти.а вони коли кликали на третє застілля,та сказали-шановні гості запрошуємо вас на пуцьку негра,ніхто кишки після цього не їв,а вони задоволені поїхали додому.взагалі така річ.як не ггодувати музик зараз популярна як і  не давати за маош,зате дружкам насипають повні пакети,а ще у Львові модно музикантам замовляти економ меню.Думаю неприємність цю ми переживем,хоча приацював з нами раз один фотограф,не буду називати імені,то він казав що перед першим танцем пішов в сусіднє кафе поїсти,то був кіпіж.не могли почати і чекали на нього,після цього його припрошували до столу!!!

Все залежить від фактору "Людяність". Буває і за стіл запросять, або поставлять страв в три поверхи біля музик. А бувало: ми вам гроші платимо? Платимо. Тому будь-ласка, як апаратуру так і їжу беріть із собою.

Чергове підтвердження приказки "Чого бідний - бо дурний". Все залежить від фактору "мати язик спитати". Хто вам заважає при отриманні авансу чи принаймі за день перед весіллям запитати в замовників чи передбачено для вас харчування? Я завжди питаю і потім немає жодних сюрпризів. А прикол "в сусіднє кафе поїсти"  - це просто вияв рагулізму, йому пощастило, що "після цього його припрошували до столу", могли просто в ліс вивезти "в одну сторону". І правильно б зробили.

Пане Юрій  я граю вже майже 25 років і це в мене друга така халтура,можливо у Вас в Львові і залежить від "мати язик спитати" - у нас в регіоні це завжди було як закон, але часи змінюються...

Якщо вже один раз таке траплялось, це вже підстава на майбутнє це врахувати. І тоді "другої такої халтури" вже б не було. А щодо "закон" і "часи змінюються", а хіба вартість ваших послуг не змінюється? Чи ви досі граєте за копійки в "підошві"? Своєю пачкою чіпсів ви хіба з себе і посміялись.

Нажаль, теж маємо схожий досвід, коли музик забували нагодувати!

Але ж і ми на "пальцем роблені"

В такому випадку, приблизно за 30-40 хвилин до початку першого танцю, кажемо хазяям, що їдемо пообідати додому в інший кінець міста і, повірте, спрацьовує завжди 100% безвідмовно!!! Одразу знаходяться вільні місця за столом, або окремо накривають і все гуд!!! Людей-замовників потрібно вчити або нагадувати, бо забувають, як то колись було заведено в старі часи - музика має бути нагодований і напоєний, бо погано буде грати та співати!!!

Але ж і ми на "пальцем роблені"

Це до того часу, поки не натрапите на замовника, який реально "не пальцем роблений".

Людей потрібно вчити

Вчити треба вас.

бо забувають, як то колись було заведено

Заведено було розраховуватись монетами в підошві. Ви досі приймаєте оплату в такому вигляді і такому розмірі?

Помиляєтесь, пане Юрію!!! Замовники були усілякі, але навчали усіх підряд, повірте!!! Такий метод спрацьовує на різний контенгент 100 %!!!!!!!!!!!!

Я дуже принциповий музикант і голодним працювати не був і не буду!!! Навіть, якщо доведеться зібрати апарат і поїхати, буду стояти на своєму, але такого ще не було. ))) Завжди люди знаходили конценсус!!!

Замовники були усілякі

Значить ще не усіляки, "камінь", на який найде ваша "коса" ще попереду.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти