Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » "ГОЛОДНІ ВЕСІЛЛЯ"
"ГОЛОДНІ ВЕСІЛЛЯ"

 "хтось за такі гроші місяць ходить на роботу"  Це колись лабух "місячні" , а бо й "тримісячні"  приносив - а тепер і до "тижневих" не дотягує.  А спокуса є, як писали прихопити і фляжчину і.... В мене був випадок, точніше передаю почуте... Хлопаків яких взяли  "слона" відтягнути, мав неуважність запосити за стіл випити по чарці в барі, як бонус.... Поки чувак "крутив"  марші, хлопці посиділи, вишли, подякували і пішли.... А застолом ніби смерч пройшов Мусіли газди накривати другий стіл, для кабацького лабуха, "солістки", оператора та тамади....

Пане Юрію, ми з колективом ніколи не напрошуємося перекусити і ніколи не просимо і не питаємо старости, батьків, бо ми є на роботі! Це дуже негарно виглядатиме.Але майже кожного разу нас завжди кличуть перекусити під час ранкових обрядів. Якщо вже не дали їсти - тоді коли після приїзду в ресторан, налаштувавши апарат, якщо немає ще молодят - швиденько виймаємо свій "чарівний ящик" з попереднього весілля (якщо лабали минулої доби - то дуже добре, бо не треба бігти в магазин за закускою), перекусили і чекаємо молодят, але не голодні.А коли вже покличуть нас до столу - йдемо з радістю!  Бажаю всім мати про халтури тільки приємні враження ,а також, отримувати від роботи задоволення і гідну оплату!

  Були випадки, коли перед першим столом оператори і фотограф без дозволу сіли за попередньо приготовлений стіл для музикантів, "добре перекусили, нікого не спитавши" і повели молодят на коротку фотосесію.Потім їх запросили до загального столу разом з гостями а ми "догризали".Між собою висловлювали негативні враження про них, але не жалілися адміністрації чи батькам. Люди бувають різні.

oleg332: виймаємо свій "чарівний ящик" з попереднього весілля (якщо лабали минулої доби - то дуже добре, бо не треба бігти в магазин за закускою)

Тобто факт зачистки столів на попередньому весіллі присутній? Не ображайтеся, але це виглядає більш не гарно і вже краще попросити. Та й ризик "відлабати на унітазі" високий після добового зберігання закуски літом. Звичайно якщо "чарівний ящик" не є холодильником, про який я вже писав. Чи я щось не так розумію?

 

 

Про Чарівний ящик я мав на увазі після весілля батьки молодят крім зароблених грошей дають ще невеличкий "могорич".Це є така традиція, звісно, якщо мають що дати і хочуть дати. А халтури не завжди бувають влітку. Тому і холодильник зе завжди потрібен.

не питаємо старости, батьків, бо ми є на роботі! Це дуже негарно виглядатиме

А коли батьки просто забули і потім їм буде соромно, це гарно виглядатиме? Я ж не кажу вимагати, я кажу спитати, причому не батьків, а старосту. А взагалі, найкраще рішення, повторюся, це спитати наперід. Більше того, я навіть узгоджував, що коли люди їдять, то ми не граєм, бо були клоуни, які заявляли "грайте, бо ви на роботі" (не замовники, гості). І нічого дивного в тому немає, на будь якій роботі є поняття обіду, а іноді й харчування, транспортування, проживання в готелі буває з харчуванням чи без, ніхто ж н есоромиться це вказувати і запитувати.

Були випадки, коли перед першим столом оператори і фотограф без дозволу сіли за попередньо приготовлений стіл для музикантів

В мене бувало навпаки - садили мене і операторів з музикантами, а за рахунок того, що під час застілля ми з операторами працюєм, музикантами "зміталося" все зі столу.  А оператори, між іншим, починають працювати ще раніше ніж музиканти. Тому я завжди прошу операторів садити з гостями, музикантів окремо (біля апарату), а себе - де буде місце.  А тиждень тому взагалі був шокірующий случай - в Високому Замку (не самий дешевий ресторан). Розсадка була "йолочкою" 8 столів по 12 людей, "персонал" (фотографа, оператора, 4 музикантів і мене) посадили за окремий стіл, з повним меню, причому найближче до молодят, причому під номером 1. Я ще перепитав чо так гонорово, мені молода відповіла "ми ж поважаємо професіоналів, які в нас працюватимуть")

Тобто факт зачистки столів на попередньому весіллі присутній?

Ми колись, зазвичай, забирали із свого столу з собою шо кому смакувало в кінці весілля, старший забирав солодке (дітьом), інші - м'ясне (закусь), я як правило нічого не брав, якось трішки гидував ту ковбасу кульками до хати носити) А от якщо давали з собою акуратно порізане солодке, то брав. Зараз також часто дають "з собою", зі столу нічого не беру, але не бачу нічого поганого, якщо взяти якесь м'ясо чи слойку, бо все одно ж викинуть. На одному весіллі цьго року сиділи ми разом з фотографом (дівчинка), два оператори і я в окремому приміщенні, закритому, ніхто не бачив нас. Ніхто не пив, пляшка Нємірова залишилась до кінця. Я оператору: "мені не треба, а ти можеш взяти", а він: "та нафіга мені позоритись". Так і залишилась пляшка, можливо дивувались потім офіціанти, можливо самі "оприходували") 

Ігорку - " ризик відіграти на унітазі чи в виходку"  завжди є і без чарівного ящика. В нас теж є такий ящик в вигляді " дипломата" - колись носили талмути, а тепер фляшки ( жартую), але канапки та голубці не збираємо. Переважно відправляючи музикантів до дому. замовники дають по бутилці, хліб і часом кульок невеликий мясної закуски. 

Але... все ж таки погоджуся з Юрком - про все треба питати. (про зачистку столу після забави також)

Був випадок, коли ми відлабали халтуру.Змотуємо кабелі, забираємо свій апарат,але як завжди після того коли спакували свої речі йдемо ще "на коня".Забава була в кафе, де наш стіл був біля апарату. Так ось, коли ми прийшли до свого столу  - а там якийсь бомж почав собі згрібати і "хавати" , то подивилися на нього, розвернулися і поїхали додому.Ми голодними не були.Пошкодували "бідного".

2/08/2015 мав нагоду побувати в тому ж таки Бершадському районі ,Вінницька обл,(с.Лугова,хоча весілля з Осіївки),Батько молодої заявив,що годувати тамаду і мене(я її озвучував) не буде,бо йому не вигодно,мол ви дорого берете ,або відщитає з нас двох по 250 гр.,хоча кухня була джазова -" аля де варьонка в клярі",короче з 13.00до 24.00 випили пива і все,так що хлопці з Бершаді візьміть собі до уваги"Щедрих хазіїв" з с.Осіївка

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти