Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » У якому пультів кращий ревер?Allen & Heath ZED 10FX чи Soundcraft EFX8
У якому пультів кращий ревер?Allen & Heath ZED 10FX чи Soundcraft EFX8

Ой як далеко то не знаю,Знаю що у EFX-8 набагато слабший ревер ніж у FX-8 це точно,ну і тому Вам потрібний ще виносний,Ну а що виносний ревер кращий-це ше залежить який,Але ми всі прекрасно знаєм,  що окремі речі, чи це ревер, чи пульт, чи компресор- завжди були кращі,Три чи чотири в одному ну це просто зручно-менше шнурів,менше наводок,менше проблем, Ну але граєм на тому що маєм,і стараєшся вижати з свого апарату максимум класного звучання, А нарахунок параметрів-незнаю накручуєм на вухо,сподобалось то фіксуєм,Треба подивтись в гуглі там полюбому найдеться,,,

Три чи чотири в одному ну це просто зручно-менше шнурів,менше наводок,менше проблем  Та нема проблем з наводками нормальні кабеля і все скодав у рек от тобі й все!http://www.minus.lviv.ua/photo/159852/

Три чи чотири в одному ну це просто зручно-менше шнурів,менше наводок,менше проблем,

Недопідсилювач (якщо вбудований), слабенька FX обробка, пародія компресії з однією круцькою, недоеквалайзер на 7-9 смуг.

рек от тобі й все!http://www.minus.lviv.ua/photo/159852/

Чітко!!! От тільки ручки мабудь незручні. Поміняйте на: http://microfon.sells.com.ua/ruchka-otkidnaya/p928

 

Три чи чотири в одному ну це просто зручно-менше шнурів,менше наводок,менше проблем 

Скільки років працював з комплексним апаратом - ніяких наводок не було, правильно сказано було - нормальні кабеля, а не на "скрутках" і синій ізолєнті... А якщо хочете щоб було ВСЕ і з нормальними параметрами і щоб ще редагувалося - нормальна КОНЦЕРТНА цифра і вперед. Все рулиться, купа параметрів, зберігається. І без наводок, і якість, і река не треба - все в одній коробці.

Ну правильно-я просто навів приклад, Ми і далі працюєм на тому що все поокремко,і нічо-все класно звучить,  А то шо КОНКРЕТНА ЦИФРА-можливо би хотілось,але ціна ДУЖЕ кусається, Такщо говорила одна людина- Маємо то що маємо,,,

 КОНЦЕРТНА цифра і вперед Ціна це раз, а по друге в селех на вулиці , погода , нестача напруги в мережі і ... В мого хорошо друга був випадок в селі весілля в самому розгарі і завис цифровий пульт! Доки необнулили нічого зробити немогли- весіля домучували, а потім пів ночі прошивали що  б  другий день дограти!

завис цифровий пульт

то напевно не була "нормальна КОНЦЕРТНА цифра".....

 КОНЦЕРТНА цифра і вперед Ціна це раз, а по друге в селех на вулиці , погода , нестача напруги в мережі і ... В мого хорошо друга був випадок в селі весілля в самому розгарі і завис цифровий пульт! Доки необнулили нічого зробити немогли- весіля домучували, а потім пів ночі прошивали що  б  другий день дограти!

Часом не Presonus Studio Live перших версій? В них були косяки з софтом. Але я відкрию таємницю - то не концертний пульт, то просто наші лабухи як діти малі тягнуть все до рота на халтуру. То студійний девайс, і завжди ним був... Ви поцікавтеся на форумах, але не на МСК та ВКМ, де нічого кращого за Берінджер не бачили, а на європейських та гамериканських форумах, де люди реально працюють... І там знають, які цифрові пульти кращі для екстримальних умов. І повірте, я багато читаю закордонних статей, і ще ніразу не чув, що пульт завис, і щось там полетіло. А тим більше, що його можна прошити в домашніх умовах, щоб "домучити другий день". Навіть не старайтеся довести мені протилежне, я програміст та електронщик і можу вам пояснити, як шиються такі прилади... То вам не віндовс переставити...

 

П.С. А тепер можете кидати в мене какашками за мій пост...

Знаєш Юрку, мені це нагадує анекдот про те, як два бомжі сперечаються-...шо крутіше-Мерседес чи БМВ!!!

У Вас БМВ чи Мерседес, а то я зрозумів у Вас все по крутому,,,

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти