Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » У якому пультів кращий ревер?Allen & Heath ZED 10FX чи Soundcraft EFX8
У якому пультів кращий ревер?Allen & Heath ZED 10FX чи Soundcraft EFX8

Людина спитала в якому пульті кращий ревер. Написали все, що завгодно навіть умняки порозкидали, а відповіді НОЛЬ....

Значить, відповіді нема. Або є у вигляді поради докупити завнішню обробку. Або купити девайс класом повище.

А те, що там не згадується кимось улюблений ЗЕД, не є ознакою "Інфомації ноль" :) ...

Людина спитала в якому пульті кращий ревер. Написали все, що завгодно навіть умняки порозкидали, а відповіді НОЛЬ

То шо є в тих пультах, то не ревер, то якась імітація. Тому якщо не говорити про окремий девайс нормального рівня, то пульт можна брати любий, за ті гроші ліпшого не буде.

Р.S.    В Динакорді Павермейті теж ревер ніякий, нормальних реверів в аналогових пультах немає.

Піт ,не погоджуюсь з вами...в мого колеги ,на чорний день ,валяється саунд кінг ,на шість каналів,о там ревер ніяким назвати язик просто не повернеться...)))

П.С. Для вокалу ,під фонограму ,мені завжди вистачало ревера  в моїм старенькім беренжері,от визвучити живий колектив  то там вже треба помахатись і в копієчку влетіти ,бо інакше жиру не буде...

П.С.2 щоб почути той добрий ревер ,треба ше мати дууууже добру акустику...ІМХО (шо значити я си знаю а ви си думайте))))

Хочете  з нормальним ревером  то може хіба може бути Roland 3100pro  десь приблизно на такі самі гроші може трошки дорожчий.  А якщо аналог то знормальним ревером то вже в районі 700 -800 баксів. Найоптимальніше купити зовнішній ревер .  Ще колись мені зустрічався пульт M-Audio   там також були досить добрі ревера.

Колись працював в Києві з вокалісткою(доречі шикарна Універсальна вокалістка),так вона взагалі просила на її мікрофон ревера не давати,і скажу що вона так уміло використовувала свої вокальні дані що питання не стояло який ревер кращий.

Не знаю,чи ця тема ще актуальна.але хочу сказати , що кожен девайс має відповідати за те для чого він виготовлений. А все останнє  лайно, яке напічкане реверами, підсилювачима та все інше, то є чистий хлам, і нема різниці чи він динакорд чи іншого бренду навіть якщо це оригінал. Все повинно бути ОКРЕМО  !!!

Згоден, дуже багато залежить від вокаліста, якщо вміє користуватися своїми вокальними даними то ревер не важливий . Хоча ми купували мiкшерний пульт  Alto в цьому магазинi http://luxpro.com.ua/c3-zvukovoe_oborudovanie так там реверы були вбудовані відразу, тому окремо нам не знадобилися.

Хочу ще додати що Allen Zed кращий як пульт від Soundcraft EFX8.   Але  Soundcraft EFX8 зручніший в користуванні.  А ревера що один що другий мають ніякі.  Вже краще щось з Mackie

дуже багато залежить від вокаліста,

Однозначно, не вмієш співати - ревер не винен

якщо вміє користуватися своїми вокальними даними то ревер не важливий

Навпаки, якщо хороший вокаліст, то ревер дуже важливий, бо ним можна і спаскудити все, а можна блиск навести.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти