Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Як налаштувати Boss VE-20
Як налаштувати Boss VE-20

 вибрав круцькою базову ноту чи завів на вхід аудіопотік і в деяких складних випадках отримав    Дядько хапко, якою моделлю гармонайзера ви конкретно користувалися?

Що до мікрофону, то ніяка корекція чутливості чи попередній еквалайзер тут не допоможуть, єдиний варіант для чистого правдивого "не електронного" звучання тільки підбір "правильного" мікрофону.

Як художник художнику: згідно якого параметра робити підбір мікрофона? Вхідні/вихідні параметри? Що є "правильністю" мікрофона?

 

Дядько хапко, якою моделлю гармонайзера ви конкретно користувалися?

Особисто ніякою - не мав потреби. Проте була ситуація, коли на замовлення ретельно вивчався стан речей в предметній області перед покупкою.

     Я к художник художнику: згідно якого параметра робити підбір мікрофона? То купіть собі китайський мікрофон за 10$  і добийтеся з допомогою чудо електроніки звучання KSM9.

 Особисто ніякою - не мав потреби  Воно і видно!

   

Дуже своєрідна манера дискутувати: я без підйобу запитав критерій підбору мікрофона для занятій гармонайзінгом, бо дехто тут розказує, що для того треба спеціально абучєні мікрафони. У відповідь вельми непереконлива відмазка у вигляді порівняння невідомо якого китаю з ксмом. Я спитав як технар технаря, до чого тут дешева відмазка? У мануалах нема ніяких обмежень щодо виробників та моделей, навпаки, там є згадка про перемикач фантомного живлення. Звісно, виробник покладає всю відповідальність за вибір Міка на користувача, принцип Shit input -> shit output ніхто не в силі збороти. Отож, я чекаю на притомне пояснення процедури вибору мікрофона під гармонайзер...

Дядько хапко, а про що можна говорити з людиною яка має загальні, не конкретні поняття про гармонайзер, а вступає в гарячу дискусію своїми зарозумілими фразами?Поняття не має а лиш би всюди влізти і насрати.....

 навпаки, там є згадка про перемикач фантомного живлення   - вмієм читати та не до кінця.

TC HELICONE  -  є цілий ряд мікрофонів, спеціально розроблених для даних пристроїв де є кнопка дистанційного включення \ виключення  ефекту та за характеристиками підігнані для найкращого правильного звучання .

Дядько хапко, а про що можна говорити з людиною яка має загальні, не конкретні поняття про гармонайзер, а вступає в гарячу дискусію своїми зарозумілими фразами?

Звідки знати, які в мене знання про гармонайзери? І що є "конкретне поняття"? Можна отримати означення? Я, наприклад, жодного разу не літав у космос, але це не заважає мені розказувати про будову Сонячної системи, Стівен Гокінг не бачив Великого вибуху і не бував у чорних дірах, проте це не заважає йому бути експертом у цій області. Отож, аргумент про відсутність у мене гармонайзера знову не в касу :( 

 

 навпаки, там є згадка про перемикач фантомного живлення   - вмієм читати та не до кінця.

TC HELICONE  -  є цілий ряд мікрофонів, спеціально розроблених для даних пристроїв де є кнопка дистанційного включення \ виключення  ефекту та за характеристиками підігнані для найкращого правильного звучання .

Це ще хто не вміє читати і розуміти. Я веду мову про VE20. У його інструкції користувача немає жодних згадок про рекомендації чи обмеження стосовно мікрофонів, а те, що TCH вирішили рубанути каси на "сумісних і підігнаних" мікрофонах - маркетингові байки. Зручність Mic Control - сумнівна, запасує тільки солістам з вільними руками. Але я так і не отримав відповіді на запитання про підбір мікрофона до гармонайзера з технічними подробицями. Чекати її? Ок, чекаю, інакше +1 до балабольства...

Але я так і не отримав відповіді на запитання про підбір мікрофона до гармонайзера з технічними подробицями.  Дядько Хапко, а скажіть будь - ласка вокаліст купує мікрофон виходячи тільки із вказаних параметрів, тобто на сліпо чи все ж таки пробуючи під апаратуру на звучання  даного мікрофону під свій голос? Бек вокал, створений гармонайзером може мати хоч і не значний, електроннний відтінок а може бути дуже правдоподібним до натурального людського голосу, все залежить від мікрофону.І якщо без гармонайзера я можу співати на багатьох мікрофонах із свого арсеналу, то з гармонайзером удачно тільки на двох моделях. Мої колеги - музиканти, що користуються гармонайзером відмітили що на відміну від них  у мене гармонайзер звучить дуже правдоподібно до натурального голосу.

Дядько Хапко, моя вам порада, будьте  по простіше і по скромніше.Багато хто з форумчан судячи по переписці бояться відкривати свої теми бо не хочуть чути ваших зарозумілих фраз та обсиронів.Ви ж придираєтеся буквально до всього і це не подобається не тільки одному мені! Не вже ви не розумієте що вам це тільки мінус! Є російська поговірка: будь по проще и люди к тебе потянутся.

Дядько Хапко, а скажіть будь - ласка вокаліст купує мікрофон виходячи тільки із вказаних параметрів, тобто на сліпо чи все ж таки пробуючи під апаратуру на звучання  даного мікрофону під свій голос? Бек вокал, створений гармонайзером може мати хоч і не значний, електроннний відтінок а може бути дуже правдоподібним до натурального людського голосу, все залежить від мікрофону.

Мікрофон підбирається під голос - це зрозуміло і не обговорюється. Про підбір мікрофона під гармонайзер чує вперше, незважаючи на регулярне та активне читання тематичних форумів (у т. ч. закордонних). Тому припускаю, що то просто одиничний випадок в одиничного користувача, що є винятком, але який намагаються представити як правило. Я вважаю, що у таких випадках потрібно міняти гармонайзер, бо він тупо не виконує своєї основної функції. Так можна скотитися до підбору пульта під гармонайзер, підбору акустики під гармонайзер :) (Правило належності усіх ланок тракту до одного класу чи рівня, звісно, теж не обговорюється) .

 

Дядько Хапко, моя вам порада, будьте  по простіше і по скромніше.Ви ж придираєтеся буквально до всього і це не подобається не тільки одному мені! Не вже ви не розумієте що вам це тільки мінус! Є російська поговірка: будь по проще и люди к тебе потянутся.

Спасибі, але не скористаюсь. 

Багато хто з форумчан судячи по переписці бояться відкривати свої теми бо не хочуть чути ваших зарозумілих фраз та обсиронів.Ц

Правильніше буде написати "красиво і вишукано сформульованих фраз з елементами гумору чи сатири", а з рештою погоджуюсь. Це добре, що у них є певна частка самокритичності. Вони зможуть ще раз переформулювати запитання або навіть у процесі запитання знайдуть відповідь. Це ж чудово! З іншого боку розумній і впевненій людині нема чого боятись. Зрештою, свою думку у дискусії треба вміти відстояти. Правда ж? Щодо частинних випадків, зокрема, початку цього топіку, то я не терпіти не можу, коли людина не знає елементарних основ письма: не поставити у кінці питального речення відповідний знак!

 

Не вже ви не розумієте що вам це тільки мінус!

А в чому мінус? Я щось не помічаю. У мене достатьно нових цікавих контактів, набутих на цьому форумі, з багатьма конект IRL, з деким зараз навіть в одному зесполі, а теж колись почали знайомство з гострого обговорення :)

Є російська поговірка: будь по проще и люди к тебе потянутся.

Див. попередні пункти. Я завжди готовий до спілкування з людьми, які теж до цього готові. А просто бути кльовим, закриваючи на все очі і всім лестячи, не вмію.

 

P. S. Можу надати тиждень вільного слова - можна писати, що завгодно, не буду коментувати. Самому цікаво, наскільки це допоможе :)

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти