Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерні пульти від фірми "ZECK"
Мікшерні пульти від фірми "ZECK"

Підскажіть,хто користувався або користується або щось чув. Цікаво як ці пульти- звучання,плотність,ревер,надійність. І взагалі що вони з себе представляють, Я чув хороші відгуки і що він взуває Дінакорда. Я сам лічно його не слухав і тому створив таку тему. А нумо хлопці хто що знає !!!

Слухав даний пульт у колег,нічого поганого не скажу, по звуку на мій смак dynacord звучить мягче,але всеж таки все залежить від акустики,і порівнювати треба на однакових колонках

Хтось дужжжже хоче його продати, та ще й по ціні Дінакорда. ІМХО

 

Ні-ні, Ніхто не продає, Це я просто цікавлюсь, А може колись і придбати незнаю. Цікавить мене така серія як ZECK PD 8-12. Кажуть дуже пристойний пульт,рівняли з першим Дінакордом ну і Zeck звучав краще,і ціна менша. Подивіться сюди-  https://e.mail.ru/attaches-viewer/?x-email=hrimnak1972%40mail.ru&offset=0%3B4&id=14362176020000000603&_av=14362176020000000603%3B0%3B4

тут все як в приказці,фільми є хороші,погані,дуже погані і індійські,а тут навпаки,активні пульти є погані,такі собі,хороші, і dynacord - powermate,на даний час з активних пультів кращого ще не виробили(моя думка)

Це треба рівняти і слухати.Я просто я кажу що за кордоном рівняли цих два пульта і їм більше сподобався Zeck, Як така фірма Zeck не така відома як Dynacord. В свій час хтось витратив багато грошей на рекламу і це йому вийшло, Дінакорди йдуть на Ура ну і ціна їх також бомбезна. До прикладу можу навести зрівняння. Колонки Dynacord A-115  та колонки  Electro voice ELX-115. Як одні і другі колонки є комплектовані динаміками EVS-15K і драйвером DH‑1K, тобто комплектовані Електровойсовською начинкою. Колонки один в один одинакові-розміра,вага,комплектація,звучання. Просто на одній пише EV а на другій значок D. А так повністю одинакові,ну тільки ціна Дінакорда однієї колонки чомусь на 100 доларів дорожче. Ну на даний час платиться за значок за Бренд.

То може динаміки одинакові але збірка Dynacord може бути німецька і через те ціна вища.  А на рахунок пультів Zeck то їх вже ніби не виробляють і досить давно.  То не знаю чи варта купувати мікшер який має 15-20 років

Може й так що ці пульти старі. Але перші Дінакорди також мають по 15 і більше років. І ще в багатьох грають і нічого їм не бракує.

А так повністю одинакові,ну тільки ціна Дінакорда однієї колонки чомусь на 100 доларів дорожче

Просто грошей дуже треба.

Звичайний маркетинг. Німець за німецьке готовий платити більше.

Дінакорди також мають по 15 і більше років. І ще в багатьох грають і нічого їм не бракує.

На цю цитату можна відповісти так   що люди дають старі  Мерси які ще їздять. Але продати їх не можуть бо за ті гроші вже і на половину нового не вистарчить.  Отак підремонтують трошки і далі їздять.

 

А на рахунок підсилювача в тому мікшері, не розумію де можна  використати такий підсилювач який має 2х150 ватт на 8 Ом.  То хіба для хати годиться

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти