Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord D-12A
Dynacord D-12A

Пане ,воно тобі тре - маєш вже (навіть!!!)  палочки  ото сє і бав. Ну, а доростеш до конкретно , ласкаво просимо ,приїзжай зі своєю   крутізною - сравнім. І чужі  криві тези троха порівняєм 

1600$ !!!) - зараз за такі гроші можна знайти комплект ЕV чи DYNACORD   з сабами і підсиленням ще й вище класом .  А ну знайдіть )))) Хи-хи... З нетерпінням чекаю Лінків )))

Продавайте собі на здоровя за 1600$ пару шпаківень (ну влетіли хлопці ,  ну то шо вже ) ,але так сє стало жи bodja bear  (по запросу) вже в друзяках  - то можна, з вашого дозволу тУ на хворумі , шось йому троха сказати жи би і він через тиждень не продавав ваші делайти.

 

 

З нетерпінням чекаю Лінків )))

ноги в руки  , делайти свої  під піхву(для сравнєнія) -  предоставлю не один, а зо три лінки наживо  прям цілими кумплектами 

може тоді і буде   Хи-хи...      нєрвноє   

дитячі провокації тіпа " а шо маєш"  - нє канают ( спочатку ,щоб розмовляти на одній мові, з грубшого троха ознайомтеся в гУгелі шо то таке EAW ,MARTIN ,D&B audiotechnik , DURAN  , AXIS... і прочий старий хлам),

Для нормальних хлопІв  тУ є мій тєлЄфон  .

Нє-є , ну прочитати вголос на ютубі PDF-ку D-12A  - це конєшно круто 

 

А ти знаєш скільки років  серії делайт

Ну то швидше плюс чим мінус,що акустика стільки років популярна..))))

а для цього є свої вуха 

О тут ІМХО...трудна справа...чесно кажучи не впевнений що знаю таких спеців яких би не можна було наї...ти...))) А знаю я їх достатньо...)))

 

якщо не секрет поділись шото є

Войс QRx ,РЦФ трьошка,серій здається ТТ модель конкретно не памятаю,то те що чув в роботі, колись ходив під враженням від VRX але то давно було..тепер би ще мусиів слухати

 bodja bear  (по запросу) вже в друзяках  - то можна, з вашого дозволу тУ на хворумі , шось йому троха сказати жи би і він через тиждень не продавав ваші делайти.

В мене в друзях, в соц мережах,дуже багато , хороших музикантів і колективів,які мені до вподоби,таким чином я стежу за їхньою творчістю і тенденціями розвитку,хобі в мене таке...)))) і ні з ким з хлопців я особисто не знайомий і жодного спілкування не веду....

А шось мені троха говорити...ніц не дась,маю такий характер жи сам приймаю рішення виключно операючись на свої помисли , відчуття і смак,єдине що можу потребувани   то допомоги восуненні технічних неполадок...технік з мене гівняний...ненавиджу паяльники і все таке....)))

 

 

 

Бедзю Іванишин

Чому обовязково  брати  делайти свої  під піхву (для сравнєнія)      -  а  це щоб не включав  потім " задню"  і не прийшлось робити граматичний розбір слова " срав- нє-ні-я".

bodja bear

За шо і мова слухаєш , дивишся на стан ,а для очищення сумління береш  з собою чувачка який зможе підтвердити оригінальність комплектації чи просто засікти (якщо був таковий) візит до колдуна.

ТТ-ешки не оправдано дорого , QRX (RX) вполнє рєшаємо  щоб не бути заангажованим зразу відмежовуюсь, но можу показати пальцем хто має і заікавсє жи буде продавав ... правда є маленька  підозра шо над драйверами  могли колдували , але і то рєшаємо в Львові є Alexs2 і має новесенькі за недорого EV DH-7.  От тобі і мрія - ше й дешевше за D-12A і будь вони хоч  трижди активні( D-12/3)...Бодя поняв-поняв ... навесну... "кожен рік (ключове слововін чекав з нетерпінням весни ...  Але не стільки того світу , що в вікні (QRX,TT...), до речі пан Бедзю Іванишин  в ютубі дійсно розсмішив  ,прямо 95-й квартал, видавши "дінакорд вершина  колонкостроітєльного ісскусства"

P.s.буква  "С" там і там на всякий випадок ...а вдгуг проснеться великий знаток граматики ,та  і шо там говорити, і всієї світової літератури і гапаратури , нєзабвєнний ... ну...ну... правильно - пан Ю...просим!!! ...просим !!!

Навіть на перший погляд виникає питанє чому такі файні і майже нові  продают ...напримир ,хлопці перейшли чи просто пошпацирували в Брюховичі  в кобак, а там размєр і ше й висота (кажу як брюховицкий зять).От і починають вони (Делайти D12A) ,так як є активні, кліпати і ,вибачте,  чого доброго  ще й пукати .Можна конєшно зібрати всю свою жилізну  волю в кулак , втикнути палець в 129 дИцибел ,сказати собі "нада" , розслабитись і получати удоволюсвіє.

... а ше  можна перед тим трохи порозганяти стоячі волни в залі ...  где-то так  , як кажуть тут "продвінуті" хлопаки.

пан Бедзю Іванишин  думаю не образиться  на трошки реклями 

https://www.youtube.com/watch?v=Gqrl-QX_xqQ

але файно 

 

 Але не стільки того світу , що в вікн

Тут погоджусь...грав з живим колективом на МагаМД2534 + суби самокльоп ,тоже маги...і все гралось, строїлось і навіть можна було слухати...Не ТТ-шки але від раку вуха ніхто не вмер..

І то не тілько ТТ-ешки неоправдано дорого ,а все музичне барахло,неоправдано дорого,кусок фанери ,трошка желіза,дроту і картон, а як то все скласти до купи ,плати за штуку тисячу долярів...питання за що??? 

 

 "кожен рік (ключове слововін чекав з нетерпінням весни ...

До чого мова???а собствєнно що кого гребе...роблю те ще ще мені хочеться і на що главбух санкцію дає...))) треба мені буде Войс куплю войс, не схочу куплю Маг ,хоть патіфон довоєнний.. наразі мені нічого нетреба...і не факт що треба буде....є

 А при виборі апаратури  усератільський звук ,фактор не ключовий ІМХО. я б ще звернув увагу,на те чи воно мені все в машину влізеться,як швидко продасться, і купа всього...

 

 правда є маленька  підозра шо над драйверами  могли колдували 

Во во,а я про що))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти