Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Модераторам!
Модераторам!
Олександр, не все так просто, щоб вимагати "ціну обов'язково", треба щоб було "обов'язкове" поле, для заповнення.. Тобто при ігнорі даного поля, оголошення просто не опубліковується. А просто придумати теоретичні правила нічого допоможе. Хтось вкаже, хтось ні, всіх не відслідкувати...Я Згоден зі всіма, що дійсно через зловживання тими клонами, самі продавці "топлять" себе відштовхуючи потенційних покупців-користувачів, але цей розділ настільки недолугий, що самим правилами його не поправиш, треба радикальні міри. Ще трішки і все буде добре, будуть задоволені всі! А поки так, як є ще потерпимо, просто видаляти оголошення бо "нема ціни" - ну це теж перебор...
І теж кумедно звучить відговірка, про те, що ціна плаває бо долар плаває. Ну, шановні продавці, ну смішно, скажіть так на ресурсі ОЛХ, audioshop, Орфей, а саме говне - на фізичних торгових площах. Вже краще вказати ціну заниженою, а при дзвінку підняти на цей мінімум, "що плаває", так швидше приманити можна потенційних покупців на дзвінок чи "приват".

Хочеш взнати ціну просто зайди на олх там вони ціну вказали і все що тут там все те саме є.А про куплю продам тут вже давно  всі забули .Саме простіше позбутися одного того самого написати іхні номера телефонів і товар трусів і вони скоро зчезнуть шутка.Дивіться як розводять через олх ранішенавідь би неподумав що так роблять будбте обережні 

  https://www.youtube.com/watch?v=PIgFOa7u9Go
ОЛХ далеко не ідеальний в тегах та розділах,- мається на увазі що стосується музики в цілому. Пошук рятує звісно, але гора нептребу теж гортається, на яку йде тона часу. Нова "барахолка" на "мінусах" буде найкраще оптимізована під музичного користувача. І пошук, і теги, логістика розміщення, обов'язкові поля, фільтри приватних користувачів та магазинів, у кожного користувача у профілі буде видно товари які він продає, правила і тд.. при розробці даного розділу багато часу було витрачено, і я особисто врахував усі недоліки ОЛХ та інших платформ прдібно нашій.

Богдан Іванишин - "сама адекватна людина зі всіх."

Назар Рибак - також з ваших слів "Також теж хороший дядько Назар Рибак."

Юра Бульбах - не часто світиться онлайн

  Залишились три ймовірних "паразита" 

Андрій Клінов

Володимир Матвійчук

Віктор UKR

 

Один з трьох модераторів паразит ? Вам не здається, що "приниження честі та гідності користувачів порталу" це ви перегнули ?

Поясніть суть паразитизму модератора. Вікіпедія нам каже, що "Терміном парази́т називають організм, який живе за рахунок іншого організму, якого іменують хахяїном".

Цікаво, а хто живе за рахунок сайту з модераторів? Га?

Подумайте чи ВИ під цей термін підходите:

- Ви продаєте товар практично за рахунок цього сайту. А сайт відомий, топовий.

- У 2018 році ваших коментарів було сумарно 3096, з них 2523 це лише куплю/продам. Ви змінювали ім'я: Professional illumination, Сценічне Світло, Алєкс, Булега Олександєєєррррр, Олександр Булега, Stage Light

- Кожний останній середньо-статистичний коментар одного змісту: "Дякую, що запитали! Дав ціну у особисті". Жодних цін за останні три роки. Однаковий текст як в бота.

- Ви не допомагаєте фінансово утримувати ресурс minus.lviv.ua який також вас годує (в мене відсутня точна інформація, але я так переконаний)

В мене запитання.

- А що і кому ви таке продаєте, що вас навіть товару в наявності нема, щоб знову сфотографувати?

- Ви "бачили як зникали ваші повідомлення коли хтось там був онлайн". Чому ви в цей час не відреагували? А що особливого у вас зараз сталось, що лише про це згадали?

- Коли ви вже нарешті навчитесь писати ціну і сміливо напишите хто цей таємний онлайніст про якого ви згадували ("Маю припущення, хто це робить, якщо бажаєте, відпишу в особисті і дам посилання на профіль"). Всім цікаво.

Батли між продавцями мене не цікавлять і відсутня взагалі мотивація звертати навіть на ваші оголошення увагу, бо вони просто захламили тут все і з цим нічого не поробиш. А на справді мав би бути порядок.

Я б на правах власності відреагував жостко на всі ці огололошення "дав ціну в приват" і ви б не в такому тоні "корони" починали своє звернення. На щастя я не розпоряджаюсь цим ресурсом. Мені довірили модератора як і іншим і це відповідальність. Лишній рух - багато шуму. Тому ви погарячкувались. Є проблема - звертайтесь, звертайтесь навіть в приват до Богдана, а починати відразу з приниження не потрібно. Зачепили й мене також - вибачайте.

 

Один з ймовірних "неадекватний" висловився. У мене все. Мир, любов, жувачка.

Такі три-чотири булеги-бариги і зіпсували тисячам користувачів цілий розділ.Справжні ПАРАЗИТИ !!!

Вже писав вище! Що уся команда порталу а її дуже небагато (як хтось там собі думав зрівнюючи верховну раду), усі професійні і довірені люди! Якщо є якісь претензії до когось з нас, в тому числі і мене, будьте ласкаві в приват! Публічно обговорювати дії адміністрації я не дозволю! на майбутнє знайте!

Так званий паразит вже детектед (ідентифікований).

Ось посилання на його профіль, оскільки він вже мільйон разів міняв ім'я: http://minus.lviv.ua/users/Viktor16021975/

Цього неадеквата завжди щось не влаштовувало, скільки я спостерігав за ним. Мабуть, має комплекси неповноцінності ще із дитинства і на данім ресурсі хотів самоствердитись, ображаючи інших та видаляючи оголошення один за іншим. І так вже ж сильно йому натиснула на обидві півкулі мозку адмінська корона, що бідолага геть втратив клепку. Але на таких не вартно ображатись, їх Бог і так обділив дуже сильно... але справа не в тім...

Дякувати Богу, що на данім ресурсі є ще адекватні та помірковані люди і один із них - це пан Богдан.

Іншим словами, наш хворий, на якого я дав посилання, вже не адмін (бо його накінець то позбавили тої привілегії), то тепер, так би мовити, в агонії, він намагається какати людям в коменти під оголошеннями. Людина від свого безсилля та немічності намагається щось там смикатись, а нєа.... ніц не виходить...

То й таке. Трохи розвантажив ситуацію.

Усім миру та любові!

Пане Богдан, дякую Вам та решті нормальним та адекватним!

p.s.: Нікого не хотів образити.

Stage Light  за паразита так само відповіш,ти бачу взагалі страх втратив,обзивати тобі не відомих людей.

пане вуйку, ми з Вами на "ти" не переходили і худобу разом не пасли у Вашому селі, так що тримайте свої емоції та себе в руках.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти