Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Пропоную змінити чи доповнити.
Пропоную змінити чи доповнити.
На форумі посилання на наступні сторінки, яке є знизу, пропоную продублювати зверху.
Пропоную створити розділ з міді файлами. 
Дописуючи на форумі, є можливість вставляти посилання, які по замовчуванню відкриваються в тому ж вікні, що автоматично забирає відвідувача з сайту при кліці на це посилання.

So, потрібно щоб редактор посилання оформляв по замовчуванню як "target="_blank""
Все добре! Дякую Адміну і Модерам!
 От тільки форум якийсь куценький... чи то може мені так здається...
напишіть на який рахунок відіслати кошти?
Шановний Романе Метельський, допоможіть у геть не зрозумілій для мене справі, , не можу скачати ні одного мінуса, роз ясніть будь ласка у чому справа, бачу тільки повідомлення"Eсли вы видите эту строку в браузере, значит у вас в месте установки кода не исполняется php, уточните у разработчика или хостера, куда можно вставить php-код
/*ОШИБКА*/ ?>"  Що мені робити? посилання на скачування немає..................
Проблемка. ЖОДНА З СКАЧАНИХ З ВАШОГО ПОРТАЛУ мідяшок НЕ ВІДТВОРЮЄТЬСЯ - !!!!
В мене відтворюється.

Пропоную дати змогу відвідувачам сайту залишати свої відгуки під фонограмами, що вони думають про мінусовку чи сподобався варіант і т.д.!

Пропоную в розділі "Куплю-продам" виставляти оголошення разом з ціною. А то якось по-дитячому. І пропонують і ціни не оголошують. Несерйозно, на мою думку.

Тема закрита, Ви не можете залишати тут повідомлення.