Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи можливий варіант підключчення апаратури?
Чи можливий варіант підключчення апаратури?

Та то музиканти, до зранку до обіду "адін,раз- раз, адін.А з обіду як заграли то дві неділі теля не можу в двір завести.    

Слав!))))) 1. Може ти не знаєш, но по селах давно вже й електрику провели, і телебаченя, ну це таке (тиж сам в такі дирі як і я живеш)))  2. Для зняття АЧХ достатьньо звукової карти, вимірювального мікрофона, і проги! (на рівні користувача) 3. Відео на вайбері я бачу то ти вже переглянув! То ти як обізнана людина знаєш, що він без проца просто згорить, (проц в усілку Park df 2804 DSP) З готового такого комплекта налаштування не змалюєш (можна з компа на проц, навпаки ні!!) А парк їх тримає під подушкою, і нікому не дає!!! Так що прикинь в селі й навчились і таке робити! Комлект рік в роботі, поки ондне задоволення, і скоро другий світ побаче!! 4. Тобі як треба зняти АЧХ, то без проблем!!!

І ще потрібна АКУСТИЧНА КАМЕРА для коректного зняття АЧХ,а не на подвір'ї під горіхом під гавкіт собак і крик дітей.

То тобі показав результат, нажаль процес не знімав (но наступний раз зніму) Доречі камери А ні Парк, А ні маг не має! То що вони фуфло випускають! (в тебе усілок парк, акустика маг) А моїх замірів для того що б правильно відсроїти проц, і правильно зшити саб і топ вистачає! А ти сам топи на впрошки пускаєш (еквалайзером в дині рулиш на око) а саби через стандартний крос в парку! то тобі виміри і т.п. і Нафіг непотрібні
Наприклад для програми Smaart не потрібно акустичних камер там є така функція якщо не помиляюсь називається конкурентність. Програма ігнорує посторонні звуки типу гавкіт собак та інше і аналізує тільки сигнал акустичної системи. Тому пане В'ячеслав рекомендую вам трішки почитати інформацію щодо звукоінженерії.

Цікаво почути якось може автора теми - то який є у вас результат ?

Чи це тепер новий спосіб підібрати голосову,а саме хто що напише і якого висновку більше буде там і правда!!??

Насправді тему підняв тому що, закуповлюю комплект апаратури. Думав чи можлива економія на підсилювачі який коштує 400-600Є.

Моя кінцева думка підключення пасивних топів і сабів однієї моделі до різнх підсилювачів. Топи вже є, а саби ще не взяв, в Германії магазини на карантині.

Привезу їх собі звідти.

А на рахунок "підібрати голосову" не до кінця зрозумів. Це певно кількість повідомлень чи рейтинг?  Якщо так, то пока цим не переймаюсь. Можливо хтось любить спілкування і може проконсультувати по любому питанні в апаратурі чи музиці напишіть будь-ласка контакт, буду спілкуватись напряму.

Ось варіанти про які я ставив запитання.  

https://www.youtube.com/watch?v=wWwLmpX7aow

https://www.youtube.com/watch?v=vzEUv6zLZhw

Пане Володимир я б вам радив краще прислухатись до порад які вам давали вище!!! Найкращий варіант це окремо підсилювач на сателіти окремо на саби і зшити процесором!!! Ефектом будете вражені!!! Перевірено на власному досвіді! Для прикладу буквально минулого тижня прийшлось відстоювати хлопцям саби 8kw. Саби були активні але завжди підключали без процесора (казали що нехочуть ускладнювати собі життя, Тай і так люди не почують різницю як там вони підключені і що там з фазою). Ми привезли процесор відстроїли і послухавши систему власники сабів на наступний день вже замовляли процесор.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти