Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи можливий варіант підключчення апаратури?
Чи можливий варіант підключчення апаратури?

Привіт усім! Результат такий.

Купив підсилювач QSC GX7. Підключив саб 18 дюйм на одиин канал підсилювача, другий канал вільний. А топи 12 дюйма на канали іншого підсилювача через кроссовер DBX  з частотою зрізу 100MHz.

Звук подобається. Поки іншх варіантів немаю.

Для балансу баса ставити саб посередині, або купувати ще один саб?

Тобто для балансу баса? Нема різниці де стоїть сабвуфер оскільки суби все направлені і не буде різниці де він стоїть головне щоб він стикувався по фазі з топами!

Різниця є,кращий варіант-саб посередині.Свій саб ствлю перед клав.стійкою,заодно виступає як бар*єр від клієнтів

То поясніть як ви ваш саб з топами зшиваєте!??? То що ви поперед себе загорожу з саба зробили це неозначає що правильно для звука!
Сумнівний такий бар'єр. Коли п'яна туша летить у танці то нічого не спасе тільки коли музиканти стоять на подіумі або так як у нас колись робили коли весілля було на палатках окремо відгороджували музикантів. Скільки я вже експериментував з тими субами то ніколи не повірю що це буде краще, хіба що у вас кардіоїдний суб стоїть, або коли будуєте sub end fire.
Повністю підтримую, куди б не ставити саб-низ -- всюди буде заучати саб-низ.
О тут я з вами не погоджусь!))) Якщо просто про звук то да, а якщо про ПРАВИЛЬНИЙ ЯКІСНИЙ ЗВУК, то тут багато чого впливає в тому числі і розміщення сабів! І так по темі. 1. Саб є всенаправлиний і це так, но як він розміщенний відносно стін має велике значення (Наведу маленький приклад для зрозумілості, скажім заді саба стоїть стіна на відстані один метер, і звук вдарається в нею відбившись іде в зал! Так ось цей відбитий звук від стіни буде гасити той що з динамік на певні чистоті, (в даному випадку від 60 до 70 герц. а на скільки залежить від здатності відбиття стіни)) От і виходить ми на цій чистоті чуєм значний провал,щоб виправити ситуацію починаєм добавляти на пульті, щи мощі на саб! В результаті все одно не то пальто, динь ганяє навсю, усілок в перегруз, а картина не змінилась! 2. Саб лекше стикувати з топом як вони на одній осі вертикально! В іншому випадку потрібно затримки в проці що б зшити фази правельно. ( Доречі в деяких комплектах вирибники врахували можливість розміщення топа позад саба на один, або два метри! В дуплексі від Парка в топі є такий перемикач для такого розміщення!)
Пане Олександр ви все правильно написали!! Фазування суба і сателіта досить корисна штука) дійсно апарат звучить по новому! Але йдеться мова чи з переді чи з боку. Хоч той суб буде підвішений все одно картина буде однакова, головне щоб по фазі сходились! Одного разу бачив як поставили кардіоїду майже в притик до стіни. Результат мінус динамік????????

В понеділок лабав весілля і пробував ставити одну сторону напроти другої( шнури маю довгі і це дозволяє мені так розташувати), не знаю наскільки це правильно з точки зору звукоінженерів,але мені подобається,весь майданчик прострелюється,але ввечері почався дощ і мусив перенести одну сторону паралельно іншій,зовсім по-іншому звуком покривається майданчик,і ще пробував ставити  колонку з кожної сторони ,навіть без низів звуку вдосталь.

Пане В'ячеслав тут як сказати, ніби і правильно а ніби і ні, оскільки якщо дві колонки паралельно одна одній грає тоді виникає акустичне замикання, але не одноразово зустрічав сурраунд системи то тут все добре але так само зводиться все по фазі, підганяється deley і тоді все добре. Звичайно чотири системи без субів буде звучати класно бо можна сказати рівномірне покриття. Якщо щось не так хай мене виправить бо я лиш почав вивчати то діло)))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти