Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти і запрошена тамада...
Музиканти і запрошена тамада...

Тема і їй подібні сто разів обговорювалась. Смішно одне й те саме "обмолочувати" зі всіх боків. Нехай би сказали слово ті тамади, які не здатні (не плутати з неспроможні) чи не бажають придбати собі апаратуру для озвучення себе. А ми, музиканти, втоді мабуть зрозуміли би в чому справа і не крутили одну й туж пластинку. Поставили би над всім крапки.Тобто хто справжній, поважаючий себе тамада, а хто випадковий, зальотний, замальований і т.д. Те ж заме і про музикантів. Не воображаю собі таких, що приїхали б на халтуру лабати без апарату, інструменту.

Vitek8268                  Тема і їй подібні сто разів обговорювалась. Смішно одне й те саме "обмолочувати" зі всіх боків. Нехай би сказали слово ті тамади, які не здатні (не плутати з неспроможні) чи не бажають придбати собі апаратуру для озвучення себе. А ми, музиканти, втоді мабуть зрозуміли би в чому справа і не крутили одну й туж пластинку. Поставили би над всім крапки.   Мені не смішно. Крім п. Р. Метельсьского та п.Ю. Бульбаха (як тамада) ніхто не бере участь у обговоренні теми (і не візьме - їм і так добре!). п. п. Метельський і Бульбах - є професіонали,тут їм закинути нема чим. А нарахунок "неспроможних" та "бідних" тамадів - повна туфта! Заробляють нормально і плювать їм - себе ставлять : "Включи, дай (мікрофон)  і заграй,що мені (тамаді) треба". Наголошую- п.Романе та п.Юрію (Ви - поза конкурсом,Вас це не стосується).  А ці так "звані тамади"  "капусту косять"  ,прибідняються , а на музикантах  їздять. IMXO.

"Включи, дай (мікрофон)  і заграй,що мені (тамаді) треба". Наголошую- п.Романе та п.Юрію (Ви - поза конкурсом,Вас це не стосується).  А ці так "звані тамади"  "капусту косять"  ,прибідняються , а на музикантах  їздять. IMXO

Тут 100% праві Ви, п Василь! Звичайно, як що ці неліквіди "лізуть на голову" - то "строїти" їх треба і вчити! Тільки робити треба так - щоб не псувати весілля молодятам, тре знайти правильний підхід, виходячи з певних обставин, і дати зрозуміти - "кто прав, а кто виноват"!   Ще раз повторюсь - коли проацюш з неліквідами, тоді робота перетворю\ться на суцільний жах для музикантів! І нерви і т.д.! 

ПРАВИЛЬНИЙ ПІДХІД = Він - ,,можете включити такуто пісню ?,,   Ви - ,,можемо,100 грн.,,  і так далі, за кожне його можете !    Працює 100% провірено, -- але давно вже таких не здибав. Доходить з першого разу !

п.Бедзю - абсолютно правий.Звичайно, як що ці неліквіди "лізуть на голову" - то "строїти" їх треба і вчити! Тільки робити треба так - щоб не псувати весілля молодятам, тре знайти правильний підхід, виходячи з певних обставин, і дати зрозуміти - "кто прав, а кто виноват . Дійсно - не треба псувати весілля молодятам. Вони тут ні при чому. Просто дивує той факт - ніяк "тамади" не бажають придбати собі комб і т. п. Потрібно  помаленьку і потихеньку  їх строїти. Тамади ж "сидять " на сайті - (казав ,що п. Метельський і п. Бульбах - поза конкурсом)  і ніхто  не долучається до обговорення.

Ну от "витягую" тему, бо Дядько Хапко  десь сказав,мовляв, не всіх  "обтерли". Справа не в тому. "Не обтерли". Я проти непрофесіоналів! На майбутнє весілля у нас "таманда" , але дуже хитра. Буде мати десь той "китаєць"- мікрофон,все йтиме  до того,що  хлопці  - включіть . Не проблема , хоча б , для сміху, 100 грн. хай заплатить та  й "веде", плюс нам фанери потрібно вишукувати для конкурсів .Хіба це мої проблеми?(Інет до Ваших послуг!)  Хіба п.Бульбах  чи п. Метельський  приїздять на весілля "без нічьо"?(та інші мною поважні професійні  тамади ?) Справа не в тому ,щоб допомогти людині , справа в тому,що "жаба" давить. Так , давить. "Таманда" одна отримує таку саму платню , як і мої троє музик - солістів ,хоча й під "мінус". Поважаючи Дядька Хапка , хочеться гумористично продовжити: " Отака - то х..........ня ,малята!"

Хіба п.Бульбах чи п. Метельський приїздять на весілля "без нічьо"?

Тиждень тому приїзджаю на весілля. Хотів за столами поставити обидві колонки, тому підходжу до музикантів: "Хлопці, підключитись до вас можна?". "Нема каналів". Не питання, приношу одну з колонок, ставлю на стійку, жінка приносить другий ноут, два ручних радіоміка, гарнітуру. Хлопці з повагою зиркають, "в нас тоже є гарнітура AKG, а в тебе шо?". Відповідаю Сенхейзер, скільки коштує? Шістсот баксів. Один з музик каже колезі: "Ховай геть своє Акг":) Пішли хлопці за столи на "співи", я свою гарнітуру дав баяністу, навіть думки не було "зажати". Отака і має бути, на мою думку, співпраця рівноправних партнерів, а не "жебрацтво".

В червні був зворушливий випадок. Підключаю колонку - акустичний кабель в штекері відпаявся, паяльника немає (та й паяти не вмію), пробую знайти "робоче" положення, зафіксувати скотчем... Підходить музикант (гурт "Імпреза" зі Стрия), "щось помогти?". Питаю, "паяльник маєте?". "Паяльника не маєм, але кабель дамо. Дають - не такий, треба на канон, а не пальчик. Не питання - дають інший. Міряю, закороткий - дають продовжувач. Чуть на сльозу не пробило:)

Отака і має бути, на мою думку, співпраця рівноправних партнерів, а не "жебрацтво".  Розумієте ,  п .Юрій , Ви працюєте , скажу так , з професійним підходом до діла, не шкодуючи власних коштів на придбання апарату. А у нас тамади-вчительки  постійно мають халтури , косять непогане бабло , прикидаючись дурочками,які мають тільки мікрофон і " більш нічьо". То ж не проблема сьогодні купити собі сякий - такий комбік(якщо ти, тамада - вчителька, не розбираєшся на перших порах, то призови на допомогу чоловіка чи ще когось).І дальше - вперед! До праці! Так - ні : хитренькими прикидаються, мовляв, "не знаю, не вмію"...А правильно сказати : "Не хочу!". Вийти із ситуації можна та лабухи не бажають.. Лабушня перед тамадою у нас поводить себе так, що стають ніби зобов"язані щось їй  за так званий "відпочинок". І сміх , і гріх. Справа , якщо так можна сказати, не в "жмоцтві" з моєї сторони , а справа "нагріти" нас,лабухів, і ходити посміюватись , скосивши такий самий гонорар ,як і колектив музик. А веду до того,що з лабушнею  у нас сьогодні не можна домовитись  ні за ціни на халтуру( коли можна брати більше , але не менше прийнятої ціни), ні за співпрацю з тамадами." Рвуть" хто як може. Це не трагедія для мене ,  а  думки вслух , вірніше сказати , хто прочитає.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти